620 Shares 9631 views

– oryginalne pomysły, które mogą być wykonane z opakowania cukierków od słodyczy

Masters wyobraźnia nie zna granic, z ciekawymi dekoracjami i rzemiosła, można tworzyć najróżniejsze materiały i nieoczekiwane. To nie zawsze jest konieczne, aby wyrzucić śmieci. Na przykład, jak sądzisz, które mogą być wykonane z opakowania cukierków od słodyczy, które już dawno zostały zjedzone, a od nich było tylko słodkie wspomnienia? Okazuje się, wiele opcji! Weźmy pod uwagę niektóre z nich.


Sposób tkania

Wyroby z opakowania wyrobów cukierniczych zawsze się przyda: do dekoracji wnętrz, wprowadzają przytulną atmosferę w domu. Oprócz wazony, pudełka i kosze mogą zawsze znaleźć całkiem praktyczne użyciem przechowywać kosmetyki, materiały piśmienne, medycynę, poduszkowe, te same czekoladki na stole. Do produkcji takich artefaktów jest dość proste, to jest moc nawet dzieci, a więc nadają się one do tworzenia tworzenia rodziny.

Podstawą następujących zasad tkania. Wrapper należy złożyć kilka razy wzdłuż paska do zdobycia. Następnie należy złożyć na pół i włóż do środka kolejny taki sam (powinien to być kontrastowym kolorze). Teraz można odwołać się do konkretnych przykładów tego, co można wykonać z opakowania cukierków od słodyczy, i jak uzyskać ciekawe i przydatne rzeczy.

kosze

Bardzo organiczny będzie wyglądać koszu tkane z opakowania cukierków. W zależności od rodzaju opakowania cukierków są zaznaczone, to będzie albo kolorowe lub zaprawiony w określonym zakresie kolorów, a nawet z ładnym przemyślany projekt. W tym ostatnim przypadku, trzeba zaopatrzyć się w dużą ilością opakowania cukierków z tej samej marki. Wszystkie one muszą być złożone razem, aby uzyskać paski równej szerokości.

Wybory, które mogą być wykonane z opakowania cukierków od słodyczy, dużo. Dla rzemiosła wymagają nożyczki, igły i nici i kawałek tektury. Po wszystkich owijarki są wygładzone i złożone w pewien sposób, można zacząć tkania. W środku każdej zagiętej taśmy do zawijania jest konieczne było dodanie jeszcze taka sama. Początkowo zespół wydał. Będzie ona stanowić zakres przyszłych koszyków. Takie preparaty powinny być wymagana ilość (na przykład, pięć sztuk). Uchwyt jest tworzony w taki sam sposób.

Aby uzyskać koszyczek, konieczne jest, aby zaopatrzyć się w czterdziestu owijarki. Do spajania pasków ze sobą, muszą być przyszyte do igły i nici, należy dokręcić mocno i pomijać wszystkie nici. Szyte paski powinny być połączone w kręgu i ponownie przymocować z gwintem igłą. Dno może być wykonane z kartonu. I jego średnica powinna nieznacznie przekraczać parametrów kosza. Potem okleivayut owijarki i przyszyty do niego preformy stworzony wcześniej. Musi obsługiwać dwadzieścia pięć owijarki. Spośród nich tkać taśmę i dołączyć go do kosza. Mocno szyć końce uchwytów. Jeśli wykonane prawidłowo, można uzyskać bardzo dokładny kosz. Podobnie tworzyć torebki, torby kosmetycznych. Uchwyt może być gotowy do szycia, towary przechowywania zakupionych do robótek.

Wazon z opakowania cukierków

Cud będzie wyglądać miskę opakowania cukierków z czekolady. Będzie to obowiązkowy atrybut swoim pokoju. W tym ażurowej tkaniny pojemności można korzystnie zalać wodą i utrzymać pakiecie. Weaving jest rozłożone. Produkcja wazony podobnych do powstania kosza. pas połączeniowy może być nie tylko nić i igłę. Poręczny zszywacz. W tym przypadku produkt jest lepiej zapiąć z tyłu. To zależy od umiejętności producenta, który będzie tworzyć wazon. To może wydawać się jak ten, który stoi na biurku wykonane z kryształu. Aby utworzyć potrzeby arcydzieło splot kilka pasm o różnych długościach (z wytworzeniem szyjki waza).

Muszą one być połączone szeregowo. Aby siła produktu może być umieszczony w środku pojemnika wykonana z cyny lub szkła.

piękny wieniec

Najbardziej udany i najprostszym rozwiązaniem – wieniec z opakowania cukierków od słodyczy, będzie ozdobić wejście do kuchni, może być umieszczony w pokoju na Nowy Rok. Taka dekoracja może być tkana przy użyciu metody opisanej już powyżej lub wieniec zbierać różne postacie, opakowania utworzone z, na przykład motyli. Oni są nawleczone na linii gwintu lub rybackiej.

piękne kwiaty

Aby uzyskać delikatne i piękne kolory owijek z opakowania cukierków wymagają filmu żywności. Materiał ten jest najbardziej silny. Kwoty owijarki zależy od tego ile będzie bujny kwiat. Aby uzyskać kwiatostan konieczność wykonywania następujących manipulacje nagromadzone okłady. Muszą być wyprostowane, wygładzone. Złożyć na stos pięciu lub sześciu z nich, a oni muszą przesuwać się względem siebie. Że trzeba połączyć koralik i żyłki, który ma być wkręcony przez centrum owijarki. Powstałe płatki zebrane w zarodku. Spoza węzeł krawata. Te kwiaty mogą być kilka sztuk. Muszą być przywiązane do bazy. Do produkcji macierzystych jest odpowiednia do grillowania lub szpikulec kij przeznaczony do japońskiego posiłku. Kwiat włączy bardzo duży i jasny.

Teraz, gdy wiesz, co można zrobić z opakowań z czekolady. Robią wspaniałe motyle, parasole, torebki, choinki, płatki śniegu i gwiazdy, kolorowe kulki i wiele innych gadżety.