794 Shares 4537 views

Lalki-boxy: szczegółowy opis i master class

Powinienem wyrzucić złamaną lalkę, jeśli jest to możliwe, aby dać drugie życie, dzięki czemu na jej podstawie ciekawą pudełko, które z pewnością będą cieszyć się dziecko. Nawiasem mówiąc, coś takiego może równie dobrze być dobry prezent urodzinowy lub 8 marca. Jak można zrobić taką lalkę-box i że trzeba będzie produkować?

Materiały do skrzynek

Przede wszystkim praca ta będzie musiała lalkę, a dokładniej, jego górną część, nogi nie są potrzebne tutaj, więc jeśli jest uszkodzony ulubiony Barbie, to możemy go używać. A nawet jeśli włosy nie jest w idealnym stanie, w procesie zdobienia głowy mogą być zamknięte ciekawy kapelusz. Szczególnie zachwycają dziecku, jeśli jest to jeden z najbardziej cenionych lalek. Następnie wybierz pojemność dla większości pól. mogą to być dwa litra z tworzywa sztucznego lub butelki z tworzywa sztucznego duża miska. Od pojemności średnicy nie zależy tylko od wielkości pudełka nisza-lalki, ale blasku jej stroju. Szczególną uwagę należy zwrócić na dobór elementów dekoracyjnych, szczególnie wtedy, gdy produkt jest przygotowywany w darze do świętowania. Na pokrycie niszę najlepiej jest użyć tkaniny satynowe, a górna wykończenie zależy od pomysłów i smak panom. Sukienka może być wykonana z koronki, tiulu, organzy aksamitu z różnymi ornamentami błyskotki, kryształki, koraliki, wstążki, kolor, puch, futra i wstążek. Ograniczeniem w dekoracji tego artykułu może być tylko własna fantazja.

Lalka Barbie pudełko

Master-class na tworzenie takich rzemiosła nie zawiera żadnych skomplikowanych czynności. Wszystkie elementy mogą być mocowane zarówno za pomocą szycia dostaw i gorącego kleju – każdy może wybrać bardziej realną opcją. Proces tworzenia takiego pola pojawia się w etapach, w określonej kolejności.

Pierwszy krok – stworzenie niszy

Pojemnik na rzemiosła związane z otaczających tkanek i dno, odcięty fragment tekstylnego dodatku spojenia około 1 cm zachodzenia syntetycznej wyściółki, nie brukowania sztuki i linie kotwiącego. Następnie zmierzyć wysokość i obwód przyszłego wgłębienie jest cięte i odpowiedni prostokąt płótna, jego krótkiej i zligowano okręgu z pierwszej części. W dolnej części płaszcza zbiornika, za pomocą kleju i dodaje do niej półwyrobu materiału od góry i przyklejony brzeg podwinięcia tkaniny poprzez zginanie go lekko do zewnętrznej krawędzi butelki lub miski.

Należy zauważyć, że wysokość wybranej pojemności nie powinna przekraczać biodra linia lalka z stóp, tak aby produkt wyglądał harmonijnie. Następnie przychodzi kolej na zewnętrznym wykończeniem dnie niszy. W tym pojemność mierzona od krawędzi do krawędzi przez środek dna, aby zmierzyć i dodać 5 cm zostały wycięte z satynowe wykończenie tkaniny koła o tej średnicy. Należy również wyciąć z dna kartonu wzór, który następnie mają być pokryte tkaniną i przymocowane do dna niszy. W środkowej części zakresu uzyskując pojemnik tkaniny i układanie w fałdy, jest podnoszona do krawędzi styku z wewnętrzną tapicerki i mocowany za pomocą kleju albo gwintu igły. Wspólne udekorować taśmy, plecionek lub paillettes. Na tym etapie trzeba wstawić Butt-taśmy do łączenia niszę z pokrywką.

Drugi etap – utworzenie pokrywie

Następny przystąpić do tworzenia szczycie niszy. Aby to zrobić, należy wyciąć kółko z tektury, odpowiednią ilość pokrywy na dnie pudełka. Z jednej strony jest połączony z pianki koło, a druga – z syntepon ukształtowane i przymocowane grudki, które zapewniają równomierne lalki przejście strój do pudełka do pasa. Stosuje się do wstępnego formowania tkaniny koła cięcia oraz z dodatkiem około 8 cm, przy krawędzi elementu zaciskającego igłę i zamocowana do ciała. Tkanina powinna ruszać, więc zasiłek może zostać zmniejszona w znacznym odcinku. Następnie połączyć górną i dolną część pudełka podstawy. W tym celu, taśma łącząca wnęka dobrze rozciągnięte i przymocowane do osłony zewnętrznej lalek tyłu.

Krok trzeci – strój dla Barbie

Kolejny etap – skrzynki dekoracji lalki. Możliwości jest wiele. Od vatinovyh falbanki subtelne odcienie mogą stworzyć bardzo delikatny i przewiewny strój, w uzupełnieniu do którego są idealnymi połyskujące kamienie i cyrkonie na strój gorset. Może to być suknia ślubna z welonem lub bujną koroną na głowie. Każda dziewczyna będzie zadowolony z każdej bohaterki kreskówek: Roszpunka, Księżniczka łabędzi, Snow White.

W dekorowania sukienki wszystkie środki są dobre, ważne jest tylko, aby spełniać harmonijne połączenie faktur i kolorów. Dobrym rozwiązaniem byłoby i lalka-box KANZASHI. Master-class na uczynienie kolory w tym stylu oferuje mnóstwo opcji do ustawiania płatków i pąki, które są łatwe do wprowadzenia wspaniały strój. Istotą tworzenia takich elementów jest specjalny składanie i uszczelnianie kwadraty ogień satynowej wstęgi. Następnie obrabiany przedmiot jest połączony z motywami kwiatowymi, że wygląda całkiem oryginalne. Niezależnie od tego, czy trumna wykonana z taśmy, lalki, koronki, tiulu lub innego materiału, to wynik może przekroczyć wszelkie oczekiwania. Dlatego, podobnie jak w każdym procesie twórczym, są mile widziane tutaj eksperymenty i oryginalne pomysły.