577 Shares 7305 views

Daria Pynzar: biografia uczestnika "Dom-2". Wzrost, waga i tajemnice piękna Darya Pynzar

Większość z nas wie, że istnieje projekt telewizyjny o nazwie "House 2". Tam młodzi ludzie spotykają się, poznają, budują relacje, a niektórzy żeni się i mają dzieci. Jednym z najzdolniejszych uczestników programu jest Daria Pynzar. Jej biografia jest bardzo interesująca. Dziewczyna musiała wiele znosić, zanim weszła do telewizora. Teraz jest szczęśliwą żoną i matką cudownego dziecka. Nie przestaje interesować się jej osobą od fanów telestroika. Przecież Dasha mieszka tu z rodziną. I choć nie tylko flaunting na ekranie, ale jest dla wielu naszych dziewczyn przykładem idealnej żony i najlepszej matki na świecie. Publiczność ma wiele pytań, które chcieliby otrzymać odpowiedź. Na przykład, ile lat jest Daria Pynzar, co jest znane o jej dzieciństwie, gdzie lubi odpoczywać, i tak dalej. W tym artykule można przeczytać wiele interesujących faktów dotyczących tego członka "Dom 2".


Rodzina dziewczyna

Niewiele wiadomo o dzieciństwie uczestnika "Domu 2". Dajemy tylko pewne fakty. Daria Chernyh urodziła się 6 stycznia 1986 roku w małym miasteczku ukraińskim. Później rodzina przeniosła się do Balakovo, który znajduje się w regionie Samara. To było, że jej dzieciństwo i młodzież minęły. Matka wychowywała matka i starsza siostra. Niestety, rodzice Daria zginęli. To była siostra Natalia, która obecnie mieszka w Moskwie i prowadzi działalność gospodarczą, pod warunkiem że dziewczyna ma największe poparcie. W rzeczywistości zastąpiła matkę. Wiadomo, że Natalia pomogła rodzinie Dasha kupić mieszkanie i samochód. Teraz siostry wspierają najcieplejsze relacje.

Wygląd blondynki w skandalicznym projekcie telewizyjnym

W teleportu skandalicznym uwodziciel pojawił się 28 grudnia 2007. W tym czasie Dasha miała 20 lat. Piękna blondynka natychmiast powiedziała mieszkańcom stacji telewizyjnej, że nadal jest niewinna, wyjaśniając, że jeszcze nie spotkała mężczyzny swoich marzeń. Uczestnicy projektu "Dom 2" zareagowali z ironią na słowa. Daria Pynzar (Chernykh) wkrótce udowodniła swym jednoznacznym zachowaniem, że nie wątpiła w swoją niewinność. Miała szczęście nosić najbardziej wychodzące ubrania, pozwalając chłopcom telewizyjnego projektu kontemplować piękne formy. Krótkie spódniczki, sukienki z głębokim dekoltem – to ulubione rzeczy blondynki. Dasha flirtowała z młodymi ludźmi. Prezenter "Domu 2" Ksenia Sobchak (dawniej) jakoś pokręciła dziewczynę, mówiąc, że jest bardziej jak tancerz z klubu z paska niż niewinny anioł.

Rozwój wydarzeń w "Domu 2"

Wraz z projektem, blondynka zadeklarowała współczucie dla Rustam Solntseva (Kalganov). W tym samym czasie nie była wcale zakłopotana 10-letnią różnicą wieku. Pierwsze doświadczenie w budowaniu relacji na telestroyke dla dziewczyny nie powiodło się. Młody człowiek często skarżył się na złe zarządzanie Dashą. Szczyt niezadowolenia był epizod, kiedy blondynka umyła dżinsy na maszynie do pisania wraz z telefonem komórkowym. Para zerwała się. Wkrótce po tym, jak blondynka została już zaatakowana przez innego uczestnika – Andreja Czerkasowa. Ale nawet z nim nie mógł nawiązać związku z Daria Pynzar. Jej biografia jest pełna epizodów porażek na froncie miłosnym. Po rozstaniu z damą Andriej młody prałat nie płakał samotnie. Projekt wkrótce pojawił się wesoły Siergiej Pynzar z Ukrainy, który zastanawiał się także nad uroczą blondynką. Ich związek trwał dwa lata, zanim para postanowiła wziąć ślub. 5 maja 2010 r. Siergiej i Dasha zagrali ślub. Stało się jednym z najbardziej pamiętnych i pięknych wydarzeń w "House 2".

Życie osobiste Daryi Pynzara

Od tego czasu minęły prawie cztery lata. Przez cały ten czas para żyje w projekcie. Rok po ślubie urodził się ich syn Artem. Po urodzeniu Siergiej przez trzy miesiące wynajmował dom na przedmieściach, tak, że dziecko żyło w spokojnym otoczeniu z dala od hałaśliwej Moskwy. Ale nie na długo była ich rodzina idyll. Wkrótce organizatorzy projektu nakłonili parę, aby wrócili na obwód, dając osobny pokój. Pojawili się ponownie na stacji telewizyjnej, małżonkowie zaskoczyli wszystkich uczestników z wzajemnym zrozumieniem i zaufaniem, które panuje w ich stosunkach rodzinnych. Wielu widzów pyta: ile lat jest Daria Pynzar? Czy para planuje więcej dzieci? Jeśli planuje, ile? Dasha ma jeszcze trzydzieści lat. Małżonkowie nie spieszy się z rozpoczęciem drugiego dziecka, chociaż w swoich planach jest oczywiście rzeczony. Fani tej wystawy wielokrotnie oglądali sceny, w których Siergiej przekonał żonę, aby dać mu córkę. Daria mówi, że to się wkrótce stanie, ale nie teraz.

Tajemnice doskonałej postaci ze sławnego piękna

Widzowie projektu "House 2" mają okazję obserwować, jak dobrze ubierają się Daria Pynzar. Jej biografia obfituje w fakty, które wyraźnie pokazują miłość blondynów do wykwintnych toalet. Rodzina Pynzar jest właścicielem kilku sklepów odzieżowych w różnych miastach. Dlatego wybór odzieży dla Daria nie jest problemem. Ale, aby nosić wszystkie te fantazyjne rzeczy, musisz mieć nienaganne formy. Postać pięknej kobiety jest doskonała. Co pomaga jej pozostać kobiece i atrakcyjne? Wszakże, jak wiadomo, po urodzeniu wiele kobiet szybko zaczyna gwałtownie wzrastać. Niejeden raz Dasha przyznała, że głównym powodem jej harmonii jest dobra dziedziczność. W swojej rodzinie nie ma zbyt wielu osób. Ponadto, blondynka często siedzi na diety i, jeśli to możliwe, uczęszczać na siłownię. A Dasha – częsty odwiedzający salon kosmetyczny. Jej ulubioną usługą jest masaż sprzętowy, który czyni skórę miękką i aksamitną, zapobiega pojawianiu się cellulitu. Stało się również znane, że piękno miała operację, aby zwiększyć piersi, czego nie udało jej się wykazać, nosząc stroje o głębokim dekolcie.

Tajemnice kobiecej atrakcyjności od Dasha

Fani programu telewizyjnego "House 2" kilka lat z rzędu obserwują fakt, że Daria Pynzar zawsze wygląda wspaniale. Rok 2013 był dla niej sukcesem we wszystkich jej przedsięwzięciach: interes małej małżonków kwitnie, syn Artema dorasta i ciągle podróżują po całym świecie. Regularne święto w ciepłych krajach jest gwarancją atrakcyjności blondynki, fanów widowiska są pewni. Ale sama Daria przyznaje, że patrzeć w 100% na pomoc służbom salonów kosmetycznych, gdzie stale odwiedza. Warto też zauważyć, że młoda matka starannie troszczy się o siebie, nie dopuszczając do publiczności bez makijażu, beztroskiego lub ubieranego beztrosko.

Tajemnice silnej rodziny z Daryy Pynzar

Program telewizyjny "House 2" w powietrzu ma prawie 10 lat. Przez całą historię projektu było parę par, które od wielu lat poślubiły i utrzymywały swój związek. Para Pynzara jest tutaj, być może, jedyną rodziną, która jest równa wszystkim miłośnikom bez wyjątku. Jaki jest sekret siły takiego sojuszu? Daria Pynzar odpowie mu najlepiej. Biografia jej dzieciństwa i młodości pozwala jej pomyśleć, że dla swojej rodziny jest najcenniejszą rzeczą na świecie. Nikt nie zastąpi matki, ojca, siostry czy brata. Twoi bliscy muszą być chronieni. Właśnie na tej zasadzie żyje rodzina Pynzarów. Daria uważa, że we wszystkich sytuacjach trzeba wspierać męża, nawet jeśli inni uważają go za złego. Sam Siergiej wielokrotnie stwierdził, że jest hetmańskim mężczyzną. Ale to tylko oznacza, że szanuje opinię żony i zawsze słucha. Jeśli wszystkie pary starają się to zrobić, rozwód byłby znacznie mniej.

Ciekawe fakty dotyczące Dasha

• Lubi malować obrazy olejne.

• Szalony o koty.

• Wzrost Daryi Pynzar wynosi 167 centymetrów.

• Twoim ulubionym daniem jest sushi.

• Uwielbia filmy akcji i thrillery.

• ulubiona rozrywka, jest lekarstwem na stres – zakupy.

• Ciężar Daryy Pynzar wynosi 51 kg.

Co nowego w życiu teledywie dzisiaj?

Teraz para Pynzar żyje w projekcie. Trudno powiedzieć, co utrzymuje chłopaków tutaj. W końcu mają dwa apartamenty. Jedna z nich należała do Dasha jeszcze przed jej małżeństwem. Są plotki, że starsza siostra dała jej przestrzeń życiową, która ma własną firmę w stolicy i żyje bezpiecznie. A ostatnio rodzina nabyła drugie mieszkanie w Odintsovo. Zdjęcia powierzchni mieszkalnej natychmiast trafiły w sieć. Mówią, że zostały one określone przez Daria Pynzar siebie. Zdjęcia tych apartamentów zostały przedstawione tutaj. Również para ma dobry samochód – Toyota Land Cruiser. Ostatnio kupili je. A rodzina Pynzar ma sieć sklepów odzieżowych dla kobiet w różnych miastach, w tym w Moskwie. Najwyraźniej rodzinna biznes para zaczyna się rozwijać. Małżonkowie często podróżują. Odwiedzili także Kubę, Malediwy, Turcję, Meksyk i inne kraje. Ostatnio plotki rozprzestrzeniają się, że para ma zamiar opuścić projekt. Ale Dasha odrzuciła je. Dlatego możesz być pewien, że ta modelka będzie nadal cieszyć fanów przez długi czas.

Ten artykuł poświęcony był jednemu z uczestników skandalu teleprojektu o nazwie "Dom 2". Rozwój kariery Daryi Pynzara tutaj można łatwo prześledzić. Przybyła tutaj do prostej, nieznanej dziewczyny. A dziś połowa kraju wie o tym.