484 Shares 8493 views

Uczestnik konkursu "Dom-2" Anastasia Dashko: biografia i życie osobiste

Skandalicznie znany projekt "Dom-2" stał się lunetką startową dla wielu młodych ludzi, którzy przybyli do Moskwy z marzeniem o podbiciu. Wielu młodych ludzi, morza adrenaliny, szalonych emocji i prawdziwych uczuć. Liczba emisji dziennych jest maksymalna, a czas wybranego show jest najbardziej optymalny. Siadasz jak narkotyk, prawie nie można zejść. Może dlatego byli i obecni uczestnicy projektu nie mogą bez silnych emocji?

Przystąpienie do kobiecości w projekcie

Uderzającym dowodem tej teorii była dziewczyna Dashko Anastasia, której biografia wzbudza naganne zainteresowanie obecnych uczestników projektu. Dashko przyszedł do projektu dopiero kilka miesięcy po jego powstaniu. W tym czasie miała 22 lata. Chuda i kobieca blondynka od razu odczuwała zainteresowanie mężczyzną, co jej nie przeszkadzało, ponieważ Anastasia Dashko zdawała sobie sprawę z jej atrakcyjności. W swoim rodzimym mieście Salekhard w wieku 16 lat wygrała konkurs piękności. Wpływa na poczucie własnej wartości i pozycję "ulubionej rodziny", ponieważ Nastya była najmłodszą z czterech sióstr. Jej roli jako "księżniczka" nie miała wpływu na nieudane małżeństwo, które zakończyło się jej inicjatywą. Skóra, kobieca i bezpośrednia, Nastya zdobyła serca dzieci i widzów, którzy byli pod wrażeniem jej otwartości i pozytywizmu.

Zacznij szukać miłości

Do wiosny 2005 roku uczestnik "House-2" Anastasia Dashko nie miał poważnych relacji z nikim, choć flirtowała z Romanem Tretyakowem i Stas Karimovem. Ale w marcu przyszedł do domu projekt , z którym wkrótce zaczęła się "północna" dziewczyna, mroczny skandalista Sam Seleznev .

Szczęśliwi Razem

Była to jedna z najjaśniejszych i najbardziej pamiętnych par projektu. Wydawało się, że nie ma nic wspólnego, ale mimo to były bliskie. Jego czekoladowa skóra uzupełniała mleko. Jej kobiecość kontrastowała z męskością. Podobnie jak yin i yang, mieszali się w jedno, a ich wybuchowe kłótnie zakończyły się równie agresywnym pojednaniem.

Wkrótce stało się jasne, że uczucia facetów są poważne, ale mimo to częste kłótnie przysłaniały idylliczny obraz. Większość twierdzeń pochodziła z Anastazji, która była kapryśna, jak prawdziwa księżniczka, oskarżając Sama o niechęć do oficjalnego formalizowania stosunków i ustanowienia budżetu rodzinnego. Pomysł na ustalenie Anastazji był zwykłym dzieckiem, które Sam kategorycznie się nie zgadzał. Gorący temperament obu gotował się w każdej chwili zazdrości. Przybycie każdego nowego uczestnika projektu stało się okazją do kłótni ze wzajemnymi roszczeniami i obraźliwymi uwagami. Nadszedł czas, kiedy Nastya zaczęła wątpić w to, że Sam był człowiekiem marzeń.

Udział w konkursach

W projekcie chłopaki "Dom-2" są młodzi, więc chcą się bawić. W tym celu na pokazie odbywają się konkursy, z których jednym było wybranie króla i królowej "House-2", w której uważano parę Nastya i Sam. Nastia została szczegółowo ujawniona w dotychczas nieznanej roli tancerza, piosenkarza i modelu. Okazało się również, że dziewczyna miała doskonałą samokontrolę i poczucie samokontroli, co było przydatne, gdy zamiast spodziewanego Grand Prix zajęła tylko trzecie miejsce. Ale osiągnięto główny cel Anastazji – pokazano jej talenty sceniczne. Potem dziewczyna przestała postawiać się jako typowy kochanek. Teraz zaczęła podróżować z Samem na tournee, gdzie wykonali piosenkę "Laws of Love". Projekt Anastasia Dashko wzrosła moralnie moralnie i udało się przynieść wrażenie na wydarzeniach odbywających się na przednim miejscu.

Grzmot w kolorze niebieskim

Nieprzyjemna chwila, przyćmiewająca cały udział Anastasia w pokazie, była skandalem z żonglowaniem danych w głosowaniu na nagrodę publiczności – apartament w Moskwie, który został rozegrany na Dzień Wszystkich Miłośników 2008 roku. Stało się jasne, że przywództwo pary Nastya i Sam są bardzo wątpliwe, ponieważ Anastasia Dashko wysłała wiele SMS-ów z bezpłatnego numeru telefonu komórkowego dostarczonego przez sponsorów projektu. Takie sfałszowanie danych kosztuje straszliwą stratę, a Nastya była w epicentrum skandalu. Ale nie był to jedyny problem w "House-2". Niemal w tym samym czasie plotki o nietradycyjnej orientacji Dashka i jej bliskim związku z innym uczestnikiem projektu Olga Motsak. Nowe szczegóły komunikacji pojawiły się z godnością godną pozazdroszczenia. Nastya zgłosiła się na ochotnika do sprawdzenia detektora kłamstw. Stosunki z Samem wtedy były na skraju przerwy, a 7 lutego 2008 r. Para zdecydowała się opuścić projekt.

Starając się budować relacje

Potem przeprowadziła serię nieprzyjemnych kłótni między Anastazją a jej kochankiem. Blokami strajkującymi były pragnienie Nastya wrócić do projektu i urodzić dziecko. Plotki, które Anastasia Dashko urodziła regularnie pojawiły się w internecie. Ale wspólna podróż do Tajlandii nieco ochłodziła gorące plany, a Anastasia postanowiła żyć dla siebie. Nastya zdała sobie sprawę, że inicjuje kłótnie i starała się uspokoić. Para miała pomysł, aby zorganizować własną firmę. Ale nie było żadnych dalszych planów rozwoju, a jakiś czas po projekcie Anastasia Dashko i Sam rozstali się.

Okres spokoju

Rok 2011 nie przyniósł poważnych zmian w życiu dziewczyny. Od czasu do czasu pojawiły się niepoprawne plotki o jej małżeństwie i narodzinach córki. Wiadomo na pewno, że Anastasia Dashko po projekcie wybrała miasto Czelabińsk jako miejsce zamieszkania, gdzie zaczęła organizować imprezy i uroczystości. Przypuszczalnie w tym była bardzo użytecznym doświadczeniem zdobytym w "House-2".
Sukcesy startu drabinki kariery nie trwały długo, bo oprócz spektakularnego wyglądu, dziewczyna ma wyższe wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie w programach rozrywkowych na stacjach radiowych Salekhard.

Nagłe upadek

Nagle wybuchł głośny skandal – podejrzewa się, że Anastazja oszukuje zakład betonowych produktów. Według doniesień mediów miejskich i federalnych zorganizowała kradzież betonowych płyt z terenu zakładu w wysokości 200 tysięcy rubli. Istnieją informacje, że na rachunku gwiazdy "Doma-2" znajduje się już 11 epizodów takich przestępstw, a łączna kwota kradzieży przekroczyła 3 miliony rubli. Według materiałów dochodzeniowych Dashko sprzedawał materiały budowlane z ogromnymi rabatami dla firm zainteresowanych zakupem.

Dochodzenie w sprawie trwało od ponad roku, ponieważ Anastasia Dashko wielokrotnie próbowała zatrzymać go w wymyślonych problemach zdrowotnych. Na jednej z sesji sądowych Anastasia Dashko nie przyszła wcale, odnosząc się do jej złego stanu zdrowia. Ale dostarczone informacje były fałszywe, co w trakcie sprawy nie podniosło również dziewczyny.

Z powodu popularności projektu "Dom-2", znany był też zamiar Anastazji na przywłaszczenie rzeczy innych, a nawet pieniądze sąsiadów w domu. Wszystkie te niuansy doprowadziły jedynie do komplikacji sprawy dziewczyny i zmiany subskrypcji, która nie pozostawiła w areszcie. Pierwszym, który dotyczył policji był kierownictwo zakładu w Czelabińsku. Nie było informacji, że Dashko polował nie sam, ale z partnerem, którego nazwisko wciąż jest nieznane. Określono nawet scenariusz prowadzenia działalności, w którym na spotkaniu z ofiarami oszustwa człowiek, który reprezentował właściciela firmy, oferował towary na korzystnych warunkach. Po podpisaniu traktatu wspólnicy znikli, pozostawiając fałszywe informacje kontaktowe.

Zdaniem komitetu śledczego, ofiary przepełniły zaufanie Anastazji Dashko, która racjonalnie cieszyła się swoją popularnością w telewizyjnym projekcie "Dom-2". Nie można stwierdzić, że wszystkie te informacje są prawdziwe, ponieważ istnieje wiele niejasności. W szczególności nie jest jasne, w jaki sposób płyty mogłyby zostać usunięte z terenu zakładu, w którym istnieje 24-godzinne zabezpieczenie, które pozwala na wywóz dopiero po przedstawieniu odpowiedniego rachunku bankowego po otrzymaniu funduszy wymienionych na konto zakładu. Ale mimo to był sąd, którego decyzją była Anastasia Dashko w więzieniu za zarzut oszustwa. Została skazana na dwa lata w kolonii generalnego reżimu i grzywnę w wysokości 80 000 rubli.

Późna skruchy

Nie zgadzając się z werdyktem Anastasia złożyła apelację, częściowo przyznawaną przez sąd okręgowy regionu Czelabińsk, zmniejszając okres więzienia o jeden rok. Po ogłoszeniu ostatecznej werdyktii Anastasia Dashko była pewna i spokojna. Dziewczyny i bliscy Anastazji uważają, że kara jest zbyt surowa, ponieważ w trakcie roku dochodzenia dziewczyna zdała sobie sprawę z jej błędów i ich żałowała. Początkowo prokurator zażądał 5 lat więzienia i prawie 200 000 grzywien jako środka zapobiegawczego, ale wyrok został złagodzony z powodu całkowitej skruchy dziewczyny, frankowej wyznania winy i rozpoczęcia płatności.