262 Shares 5693 views

Tabletki do opóźnienia miesiączki: Opis i obsługi

Zdarza się, że miesiączka przychodzi dokładnie w niewłaściwym czasie dla kobiety. Nie zawsze chcą zepsuć wakacje lub jakiekolwiek inne zdarzenie, cierpienia kilka dni ból brzucha. Potem może przyjść z pomocą pigułki na opóźnienie miesiączki. Czy to jest bezpieczne, aby opóźnić miesiączkę użyciem tych leków, dowiesz się z tego artykułu.

Dlaczego jest to konieczne?

Regularne cykle miesiączkowe dziś może się pochwalić, nie każda dziewczyna. Wiedząc z góry datę przybycia krytycznych dniach, można zaplanować ważne wydarzenia. W tym przypadku pomoc pigułki na opóźnienie miesiączki przez kilka dni. Nie zawsze nasze pragnienia są zbieżne z możliwościami. Powody odwołania kolejnego cyklu może być masa:

  • Długo oczekiwany urlop. Zazwyczaj ludzie planować z wyprzedzeniem, na długo przed wyjazdem. Jeśli wybierasz się na południe, ale jest prawdopodobne, że droga będzie wyprzedzać miesiączki, można zaoszczędzić specjalne fundusze na ich zwłoki.
  • Siłownia. Dziewczyny nie chcą przegapić dni treningowe, a ponieważ tabletki na opóźnienie miesiączki.
  • Długo oczekiwana data. Obawiając śmiesznych sytuacjach, kobiety starają się chronić się przed nimi. To nie zawsze ma możliwość zmiany środków higieny.
  • Pragnienie, aby zajść w ciążę. Jak byłoby śmieszne, jak się może wydawać, płeć piękna boją się wystąpienia miesiączki, które mogą rzekomo przerwać ciążę.
  • Bolesny zabieg chirurgiczny. Gdy planowane interwencji chirurgicznej, zwłaszcza w linii żeńskiej, lekarze podejmują na własną odpowiedzialność opóźnienie miesiączki.
  • Zbliżenie ślubu. Bardzo często powodem, dlaczego kobiety pragną opóźnić terminy, tak aby nie zepsuć każdy urlop lub noc poślubna.

Tabletki koki do opóźnienia miesiączki

Jeśli aktualnie przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne, a potem radzić sobie z tym problemem znacznie łatwiejsze. Składa się ona z silnych hormonów. Które blokują owulację, zapobiegając jajko dojrzewać. Ale w każdym przypadku, gdy miesiączka się zgodnie z planem, a nawet bez niego. Do kilku dni, aby opóźnić pojawienie się miesiączki, konieczne jest bez przerwy przez siedem dni, aby nowy początek. Jak wiele pigułek Piłeś, tak wiele dni i utrzymywał się co miesiąc.

Jednak metoda ta nie może być nadużywane, jak najszybciej zakończyć je biorąc, przyjdzie krwawienie funkcjonalną. Lub regularne miesięczne. W trudnych sytuacjach wolno przegapić jeden cykl w całości. Należy jednak pamiętać, że takie ostre zakręty ciało nie przyjdzie do ich upodobań. Hormonalna wstrząsnąć odbiera, może to nie wpływa to najlepszy sposób.

Jeśli nigdy nie wiedział, że takie opóźnienie i nieregularny cykl, po takiej manipulacji to może się zdarzyć.

Leki z progestagenem

W dodatku do doustnych środków antykoncepcyjnych, istnieją inne pigułki aby opóźnić miesiączkę. Wpływają również na układ hormonalny, nie puszczając miesiączki. Jednak tylko ta metoda wydłużyć cykl przez kilka dni. W każdym razie nie jest to konieczne, aby zdecydować się na pobieranie danych leków. zawierają one wysokie dawki progestagenów, które uniemożliwiają wystąpienie miesiączki.

Prosty schemat dawkowania. Zacznij pić te tabletki muszą być trzy dni przed krytycznych dniach. Każdego dnia należy przyjmować jedną tabletkę i pić dawki podwójnej w trzecim dniu. Następnie cykl będzie trwał maksymalnie pięć lub sześć dni. Po tym okresie menstruacji nieuchronnie nadejść. I nie rozciąga się dłużej niż jest to konieczne. Progestageny w dużo negatywnego wpływu na jajnikach, które rządzą naszą układu rozrodczego.

Zazwyczaj lekarze przepisują „Djufaston” lub „Utrozhestan”. Najnowsze wygodne, ponieważ można je stosować dopochwowo. Zazwyczaj produkty danych pomaga utrzymać ciążę, ustanawiając niezbędne do jej utrzymania równowagi hormonalnej. Są one również znane, że ustanowienie regularnego cyklu miesiączkowego. Defer miesięczne mogą być bardzo rzadkie: nie więcej niż raz lub dwa razy w roku.

z ziołami

Nie każda dziewczyna będzie ryzykować biorąc pigułki na opóźnienie miesiączki. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można osiągnąć ten efekt za pomocą tradycyjnej medycyny. Okazuje się, że z pomocą ziół jest również możliwe, aby opóźnić miesiączkę.

  • Wywar z pokrzyw. Roślina ta jest aktywnie wykorzystywana w medycynie. Oczywiście, aby całkowicie zapobiec wystąpieniu miesiączki to nie pomoże, ale w pewnym momencie można zaoszczędzić przez nie ochenpriyatnyh dni. Siedem łyżeczki ziela pokrzywy przesiąknięta wrzątkiem. Podawać na kilka godzin i wziąć 100 gramów trzy razy dziennie.
  • Witamina C Element ten jest znany doskonałą zdolność do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych. Jeśli wziąć go na kilka dni przed miesiączką, jest możliwe, aby go odłożyć. Fit i odbiór cytryn w wysokości od trzech do czterech jednostek dziennie. Jednak ta metoda jest przeciwwskazany u tych, którzy są uczuleni na cytrusy.

wynik

Tabletki na opóźnienie miesiączki, nazwa który podaliśmy w tym artykule pomogą opóźnić miesiączkę niepożądaną. Pamiętaj, aby zabrać je na własną rękę może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej skonsultować się z profesjonalnym przed ich zakupem.