658 Shares 6613 views

Stan przedrzucawkowy w czasie ciąży

Stan przedrzucawkowy jest nazywany funkcjonalne systemy niedopasowania ciała potrzeb płodu kobiet, który występuje w późnym okresie ciąży, to znaczy, że ciało kobiety nie mogą poradzić sobie z zadaniem zapewnienia płód wszystkie niezbędne składniki odżywcze i tlen, więc ten warunek jest związany z wystąpieniem ciąży.
Wcześniejsze przedrzucawkowego kobiety w ciąży na miano późno toksykozę lub obrzęk. Zauważył, zwykle po dwudziestym tygodniu ciąży, i można kontynuować przez kolejne trzy tygodnie po porodzie.

strong> Jak jest stan przedrzucawkowy?

Obecnie Dokładne przyczyny rozwoju stanu przedrzucawkowego u kobiet w ciąży nie były badane w pełnym zakresie. W tym przypadku, istnieje kilka teorii, ale żadna z nich nie może w pełni wyjaśnić wszystkie procesy, które zachodzą podczas stanu przedrzucawkowego u kobiet w ciąży.
Z drugiej strony dość dobrze rozumieć wszelkie zmiany zachodzące w organizmie. Pod działaniem substancji toksycznych natura może być obserwowane uszkodzenia ściany naczynia, materiał zaczyna pozostawiając ciecz części krwi, a wraz z nim białka i obrzęk wyświetlane.
Ze względu na zmniejszenie ilości krążącego naczyń krwionośnych skurczu (skurcz inaczej), co staje się przyczyną wysokiego ciśnienia krwi.
Podczas skurczu może wystąpić niedotlenienie ciała. Ostatecznie, ciało cierpi jako przyszłej matki, a sam owoc, jest niedotlenienie i opóźnienie wzrostu.

strong> Objawy stanu przedrzucawkowego u kobiet w ciąży

Obecnie istnieje kilka klasyfikacji stanu przedrzucawkowego kobiet w ciąży, a każdy z nich zaprojektowany dla wygody lekarzy.
Jest podzielona na trzy główne objawy stanu przedrzucawkowego: wysokie ciśnienie krwi, obrzęk i białkomocz. W ten sposób może się objawiać w postaci objawów, oraz ich kombinacji.
Jednym z najtrudniejszych i potężnego państwa uważane rzucawka – stan drgawkowy. Jej tak samo lekarze starają się zapobiec.

strong> Diagnozowanie stanu przedrzucawkowego

Do kobiety zdiagnozowano stan przedrzucawkowy mieć na mocz i analizę biochemiczną określić białko w nim, a ponadto do określenia ilości białka w moczu dobowego, aby dowiedzieć się liczby płytek krwi oraz stan układu krzepnięcia krwi.
Pomóc zidentyfikować obrzęk pomoże również kontrolować masę ciała. Kobieta, gdyby nie był stan przedrzucawkowy w drugiej połowie ciąży należy dodać nie więcej niż 500 gramów tygodniowo.
leczenie

strong> Leczenie stanu przedrzucawkowego rozwija się na przywrócenie prawidłowego stanu zdrowia kobiet. Podstawowe zasady w trakcie rozwoju stanu przedrzucawkowego powinien być nazywany czasie leczenia do lekarza, a także zupełny brak samoleczenia. Tylko lekarz wie, jak traktować jako stan przedrzucawkowy warto biorąc niektóre leki mogą pogorszyć i tak już trudną kondycję kobiety i płodu.
W przypadku wystąpienia stanu przedrzucawkowego w łagodnej formie leczenia, a można to zrobić w domu pod kierunkiem lekarza. Jednak znacznie bardziej poprawne być nadzorowane w szpitalu, że zawsze jest na czasie lek pomoc będzie udzielana dla ciężkiego stanu przedrzucawkowego.

Nie tylko w leczeniu stanu przedrzucawkowego jest dostawa odbywa się w odpowiednim czasie, a jako przyczynę stanu przedrzucawkowego jest to akty ciąży. W niektórych przypadkach, łagodny stan przedrzucawkowy jest prawdopodobne, narodziny dziecka w sposób naturalny, ale w tym przypadku istnieje ryzyko pogorszenia podczas prób. W większości przypadków cięciu cesarskim.

strong> Zapobieganie stan przedrzucawkowy w ciąży

Bardzo ważnym punktem w trakcie ciąży jest właśnie zapobieganie stanu przedrzucawkowego.
Kobiety powinny regularnie wykonywać ważenia, kontrola ciśnienia krwi, oddawanie moczu na białko. Ważne jest prawidłowe odżywianie, jak również długotrwałego narażenia na zewnątrz. Moskwa Centrum Medyczne MediClub (m.Kuntsevskaya) prdlagaet ciąży kompleksowy program ciąży, podczas którego doświadczony położnik robią wszystko, co możliwe, aby ciąża była z powodzeniem http://medi-club.ru/catalog/obstetrics/planning