846 Shares 4805 views

Wyróżnij brązowy – o ile są one niebezpieczne

Dla każdej kobiety wygląd dróg rodnych jakiegokolwiek wyładowania, nietypowe w kolorze lub spójności, powinny stać się motywem wizyty awaryjnego do ginekologa. Kontrola czasu i dokładne badanie pomoże dokonać prawidłowej diagnozy i odpowiedniego leczenia. Nawiasem mówiąc, brązowy izolacja w większości przypadków są dowodem na początku małej intensywności, ale ciągłe krwawienie z macicy, szyjki macicy lub pochwy.

Przyczyny brązowego wyładowania

Dla każdej kobiety, bez względu na jej wiek, stan funkcji rozrodczych, ogólnego stanu organizmu, izolacja brązowy wskazują na obecność problemów zdrowotnych. Szczególną uwagę na pojawienie się takiego zrzutu zostaną podane do rodziców małych dziewczynek i nastolatek. Wiek trochę cierpliwości i brak jakiejkolwiek aktywności seksualnej nie oznacza, że dziecko nie może być uszkodzenie narządów płciowych lub procesu zapalnego w nich. To jest to, co mówią eksperci, obszar zainteresowania, który jest ginekologia zabaw. Wybór brązu, zwłaszcza o nieprzyjemnym zapachu, które są przyłączone do objawów istniejącej sromu i pochwy wskazywać na rozwój powikłań zagrażających sterylności w przyszłości. Bolesnego miesiączkowania u młodych dziewcząt nie są tak rzadkie, jak się powszechnie uważa, i wymaga starannego zbadania pacjenta i cel skutecznego kompleksowego leczenia.

Dziewczęta w okresie dojrzewania i kobiety, którzy są aktywne seksualnie, izolacja brązowy mogą wskazywać na rozwój guzów łagodnych i złośliwych procesów zapalnych. Niemniej jednak konieczne jest, aby poprosić pacjenta o możliwości posiadania w czasie ciąży. Pojawienie się osadów może być pierwszym objawem zaburzeń komórki jajowej lub złamać plodovmestilischa z nietypowej aranżacji zarodka. Kiedy ten objaw w prawidłowej ciąży lekarz może przepisać skuteczne leczenie w celu zachowania go przy ciąży pozamacicznej bez udzielania pomocy medycznej w odpowiednim czasie życia i zdrowia kobiety jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Spin-brązowy kolor po miesiącu może być pierwszym objawem endometriozy – choroba, w której komórki endometrium rozpowszechnianie w całym organizmie. Gdy lokalizacja ektopowych ognisk pochwy lub szyjki macicy może nastąpić takie objawy i występowanie krwawienia często wywołane kontaktem seksualnym lub procedur medycznych prowadzonych w pochwie – strzykawką, podawanie leków w postaci tabletek lub czopków.

Pojawienie się wydzieliny – co robić

W takim przypadku, jeśli kobieta zauważy podświetlający brązowy, wymaga natychmiastowej kontroli, które muszą obejmować ogólną inspekcję i tak niekochana przez wielu przedstawicieli rzetelnego badania seks na fotelu ginekologicznym. Podczas tej procedury, lekarz jest w stanie dokładnie zbadać strukturę wewnętrznych narządów płciowych (pochwy i zewnętrznej części szyjki macicy), wymazów do badania mikroflory i materiał do biopsji śluzówki podejrzany w witrynach wygląd. To badanie wykazuje obecność pseudo erozji lub śluzówki macicy, nowotwory, urazami.

Następnie lekarz kieruje pacjenta do dalszych badań, które koniecznie domaga USG miednicy (brzucha i przezpochwowe), badanie profilu hormonalnego i porad ekspertów w identyfikacji objawów związanych patologii narządów wewnętrznych.