288 Shares 1013 views

Sałatka z paluszków kraba i kiwi. Delikatna sałatka z paluszków kraba

paluszki krabowe są używane przez wszystkich i chętnie do sałatek. Ale, jak to ma miejsce w przypadku większości nowych, mało przetestowane produkty, kulinarna wyobraźnia zatrzymuje się głównie na łączenie ich z kukurydzy i jajka. Takie prymitywne struktury pozbawia ludzi wielu smakowych przyjemności życia. Proponujemy spróbować sałatkę z krabów paluszków i kiwi, który łączy w sobie prostotę, elegancję i egzotykę. I jego kilka receptur i za każdym razem masz nowy – i zawsze znakomity – smak.

sałatka puff

Pierwszy zwrócić uwagę sałatkę z krabów paluszków i kiwi, który zawiera minimum dodatkowych składników. Około dziesięciu paluszków lub pokroić w drobną kostkę, lub pokruszyć w poprzek większe, a następnie zająć się włókien. Dwa kiwi szczotkować skóry owłosionej i drobno cięte. Ugotować dwa jajka na twardo, dzielą się na białych i żółtek i pocierać siebie – duże białko, żółtko – jest znacznie mniejszy. Biała część pora w cienkie pierścienie Plastal. „Jest” sałatka z paluszków kraba i kiwi w przejrzysty pięknej małej salaterki. Wszystkie warstwy są powleczone cienką, majonez są ułożone w następującej kolejności:

1 – pół plasterków kiwi;

2 – pół pręty;

3 – połowę białka.

Dalsze warstwy, z tym że górna część jest wypełniona żółtka i smarowania. W trakcie sezonu, a jeśli chcesz, możesz dodać do tego sałatka z paluszków kraba i świeże kiwi paski ogórka – między deskami i białka.

Sałatka „Wprowadzenie”

Podstawą dla niego – najbardziej popularna i często gotowanie. Jednak dzięki pewnymi modyfikacjami jest zaskakująco smaczne sałatka z paluszków kraba i kiwi. Pięć jajka na twardo i osiem kije są tradycyjnie pokroić w kostkę, cebula, zgniecionych i napełnionych octu jabłkowego (niektórzy kucharze powinni utrzymać łuk przez dwie godziny, ale uważamy, że to przesada – dziesięć minut wystarczy, aby usunąć zapach i nadmiernej goryczy). Trzy kiwi Mniejsze cięcia, wszystkie elementy są połączone, dodać Banki kukurydziane zlewa marynatą. Do napełniania połączenie ziarna gorczycy, majonez, pieprz, sól (jeśli to konieczne). Składniki płynne są podejmowane w stosunku który chcesz; można i należy wypełnić tylko jedną z nich, a jedynie musztardę (jeśli się na niej), a następnie należy wybrać raczej słaby.

Sery i kraby

Bardzo smaczne i elegancki okazuje sałatka z paluszków kraba i kiwi, pełnego twardego sera. Egg-wolny, choć i to nie robi: 200-gramową paczkę sześciu kawałków patyków wrzenia. Pokroić na białka i żółtka do trzech – będą zdobione naczynie. Ser jest traktowana jako dużo i krabów. Zarówno kruszy przybliżeniu równe kawałki; trzy kiwi cięcia bardziej dokładnie. Składniki połączyć w salaterce, majonez (możliwy i pieprz), po czym danie ozdobić starte żółtka i cienkie plasterki innego owocu.

„Czułość”

Nazwa nie jest bardzo fair – to określenie pasuje do bardzo wielu receptur. Jednakże, jest to sałatka „Delikatne” z paluszków kraba i zamienia nadal bardzo soczysty. Jednak do tego konieczne jest, aby ugotować trochę wcześniej – wypełnienie musi być nalegał, i pożądane jest, aby proces ten trwał całą noc. Do sosu, wymieszać majonez, czosnek i swoje ulubione przyprawy – jeśli go kochasz. Sałatka sam kostki wyciąć jedną trzecią kilograma pomidorów, oni priperchivayutsya i lewo, aby pozwolić sok. Układane na wierzchu plasterki kije (norma Pack), a już na nich – wypełnienie. Ingerować aż będą potrzebne. Ostatnim wcierać (lub pokrojone w kostkę) świeży, w równej liczbie z pomidorem. Dopiero po tym mąka jest mieszana i jest posypane posiekanymi ziołami.

Sałatka z ananasem

Rozkosznie smaczne i niezwykłe! Zanim jednak przygotować sałatkę, paluszki krabowe potrzebny jest specjalny sposób przygotować: delikatnie poszerzyć swoją złożoną stos, pokroić w plasterki dwóch centymetrów, a następnie – piękny cienkie paski. Wylewa się do dużych tartych pięć kul. pierścienie ananas cięte są nieco większe niż w poprzednich składników. Dwieście gramów sera przetarł lub wyciąć małe paski. Teraz ma zamiar sałatki: ananasa, paluszki krabowe, ser, posiekany koperek, majonez. Nawet smaczniejsze będzie, jeśli rozłożone połówek / czwartych małych świeżych pomidorów i grubo posiekane krewetki.

Sałatka królewska

(! I bardzo właściwe) nowy składnik w nim – pomarańczowy. Jego obecność sprawia, że jest możliwe, aby spróbować innego sałatkę „panowie” z paluszków kraba. Jego wytwarzanie jest kłopotliwe, tylko w odniesieniu do cytrusów: nie powinien on być po prostu skórki, ale usunąć białawy warstwę, podzieloną na odcinki, każdy usuwania cienkiej skóry. Następnie pół plasterki i umieścić w sałatce. Powiązane Składniki (pięć jaj, siedem lub osiem pręty) Cięte jak w przygotowaniu większości odmian kraba sałatki. Dodaje Kukurydza w puszkach i czosnek ciśnienie ząbek. Ubrany sałatki z majonezem, ale smakosze mogą mieszać go z sokiem, wyciekły na cięcia pomarańczy.