153 Shares 1383 views

Telefon HTC Desire 400: dane techniczne, opinie i zdjęcia

Dzisiaj patrzymy na smartphone HTC Desire 400. Zacznijmy od pytania, co zrobić, gdy chcesz uaktualnić, a pieniądze na zakup smartfona top-end dla kart SIM 2 nie mają? W rzeczywistości, istnieje wiele opcji. Poza tym, jeśli się do wyboru mądrze, staje się jasne – większość z możliwościami nowoczesnego górnym smartphone po prostu nie jest używana. W takich sytuacjach, HTC wydała kilka modeli dostępne.


pierwsze wrażenie

Nowe urządzenia firma jest tak dobrze zrobione, że raz i nie określają górną gadżet w dłoni lub przedstawiciela klasy budżetowej. W większości przypadków okazuje się, że smartfon wygląda o wiele droższe niż jest w rzeczywistości. Odnosi się to również do HTC Desire 400 Podwójny rozwoju. Urządzenie jest zaprojektowane w stylu najnowszych modeli: prostokątny kształt i prawie niedostrzegalne szczeliny dla głośników. Nawiasem mówiąc, to zmienił konstrukcję smartphone w lepszy sposób. Przypomnijmy modelu Pragnienie V lub SV. Jednak Tajwańska firma zaskoczyła nie tylko wygląd urządzenia. I teraz nie chodzi o cechach technicznych (porozmawiamy o nich później), ale kolor pokrywy – kwas zielonym. Spójrz na niego raz – i masz dobry nastrój na cały dzień, nawet jeśli dzisiaj jest poniedziałek. Chociaż jest to tylko mała rzecz, ale nadal ładna.

Więcej szczegółów na temat projektu

Nieco wyżej, już podniósł kwestię wyglądu HTC Desire 400 Dual Sim Smartphone. Wymiary urządzenia będą odpowiednie dla większości użytkowników – 131,8×66,9×9,9 mm i waży 123 gramów. Pozwala to utrzymać i zarządzać nimi z jednej strony. .. Na przykład, aby odebrać połączenie, przewijać taśmę w sieciach społecznościowych itd Dla reszty, trzeba używać obu rąk, aby odpowiedzieć na wiadomość, praca w Internecie, patrz uwagi. Powodem tego jest ostre rogi – jeśli ich mały okrągły, wpisując byłoby znacznie wygodniejsze. Chociaż można przyzwyczaić się do tego na kilka dni.

projekt

Jeśli ocenimy jakość HTC montaż Berlinem 400 w skali 5-punktowej, wtedy trudno 4. Na przykład kliknięcie na bokach lub z tyłu okładka wydaje skrzypienie. Choć Ostatnie spotkanie po prostu doskonałe: nawet gdy chcesz włożyć kartę SIM, trzeba zrobić wystarczająco dużo wysiłku. Zachęca się wiele materiałów: szkło przodu był chroniony przez ramę metalową, miękkiego w dotyku tworzywa sztucznego (co jest zresztą najprzyjemniejszą wszystkich istniejących). Ponadto utrzymuje przez długi czas dobry wygląd.

drobne niedokładności

Może to wina w HTC Desire 400 Dual SIM, można tylko włączyć i przyciski regulacji głośności. Ponieważ są one niemal całkowicie zatopiony w korpusie, a znaleźć je za pomocą dotyku jest bardzo trudne. Więc być przygotowany do potu na tych dwóch tygodni. Reszta zwykle rozmieszczeniem elementów: dolna – microUSB oraz mikrofon, powyżej – złącze na słuchawki, przycisk zasilania i wycięcie do usunięcia tylną pokrywę, po prawej stronie – klawisze głośności i pozostawił nic. Z tyłu HTC Desire 400 Czarny smartphone Ustaw aparat z lampą błyskową w falistej firmy box logo, kolejny znak towarowy (tym razem BeatsAudio) i głośnik poziomie. Większość z przednim panelu znajduje się szkło, w którym mieści się ekran 4,3-calowy. Poniżej wyświetlacza są przyciski dotykowe, a nad nim – logo innej firmy, a także czujniki zbliżeniowe i lekki. Ergonomii może być bardzo szybko przyzwyczaić, chociaż zarysowania mechaniczne drażnić urządzenia. Niemniej jednak, HTC Desire 400 Dual Sim telefon wygląda o wiele droższe niż zapytał w sklepach, które podoba się klientom.

pokaz

Smartfon posiada wyświetlacz 4,3-calowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ekran został wykonany w technologii Super LCD 2 i ma maksymalny kąt widzenia. Otrzymał również wiele dostaw jasności, która jest na tyle pracować nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Chociaż minimalna chcą trochę mniej – w godzinach wieczornych iw nocy trochę boli oczy.

Kamera, Photo & Video

Natychmiast zwrócić uwagę na fakt, że telefon HTC Desire 400 ma tylko jedną kamerę. Tak, to jest niewygodne dla filmu, ale to ktoś podobny. Na przykład, często użytkownicy mają przednią kamerę w telefonie, ale to prawie nie wiąże. Więc to jest dla każdego. Główny aparat ma rozdzielczość 5 megapikseli. Tak, nie jest to rekord, ale wystarczająco dobrego strzału lub HD-Video (pod warunkiem, że wystarczające oświetlenie w pomieszczeniu lub na ulicy). Dlatego przy zakupie trzeba wziąć to pod uwagę. Należy również zrozumieć, że zdjęcia są nieco hałaśliwe, i jasno strzał na pierwszej próbie nie zawsze działa. Tak więc, jeśli jakość obrazu jest jednym z decydujących czynników przy wyborze smartfona, model ten nie jest dla ciebie. Jeśli masz połączenia wideo są ważne też przejść obojętnie.

Specyfikacje i autonomia

Choć użytkownicy smartfonów na dwie karty SIM transcendentny „żelaza” nie musi oglądać prób rozruchu niektórych zastosowaniach nie jest również wskazane. Niestety, HTC nie jest jeszcze świadomy. Prawdopodobnie dlatego, że powstała z dwóch procesor NovaThor U8500 do 1 GHz, 1 GB do 4 GB pamięci RAM i wewnętrznego. A jeśli ostatnie 2 parametry zachwyci, pierwszy jest jakoś zbyt stary. Warto zauważyć, że 4 GB można uzupełnić za pomocą karty pamięci. Ogólnie rzecz biorąc, HTC Desire 400 smartphone działa mniej lub bardziej, ale w momencie przełączania się między aplikacjami trochę zamarza. To samo odnosi się do gier – zazwyczaj tylko uruchomić nieuciążliwe (wciąż grafiki Mali 400 MP). Jednak w Cut the Rope grać godzinę lub dwie mogą być.

Jako wbudowany system operacyjny Android 4.1.1 wykonuje z zastrzeżonych HTC Sense. Uwaga: wersja 4+ powłoki. Ponadto, firma jest mało prawdopodobne, aby zwolnić aktualizacji. Oczywiście, to nie zadowolić tych, którzy lubią korzystać lub poeksperymentować z najnowszej wersji, ale smartfon został stworzony dla różnych kategorii użytkowników. pojemność akumulatora (1800 mAh) wystarczy na cały dzień, aw niektórych przypadkach – i dla dwóch osób.

podsumowując

Zachęcony przez obecność dwóch radiotelefonów na smartfonie, tak naprawdę jesteś w stałym kontakcie. Ale obecność pisków luzów mechanicznych i przyniósł nam na ziemię. Tak, a przestarzałe w nim. Ale z drugiej strony, smartfon piękny design, piękny wyświetlacz, dobry dźwięk i doskonałe materiały. Tak więc, ten model jest dla tych, którzy cenią sobie niezawodność – doskonała. Ponadto, jeśli wziąć pod uwagę jego cenę (tylko 260 $), to prawdopodobnie dostanie dokładnie to urządzenie.

Właściciele opinia

Teraz zobaczmy, co jest napisane o smartfon HTC Desire 400 przez jego właścicieli w przeglądzie. Na początek dobra. Na ogół, gdy telefon jest uważany za spory sukces w swojej kategorii cenowej. Nazywana jest niezwykle cienka. Chwalony za komfort, kiedy w ręku. W niektórych opinii mówić o tym, że urządzenie ma bardzo harmonijny metalowy korpus krawędzi. Audiofile podkreślić jego dobrą jakość dźwięku. użytkownicy reakcji jakiej ekran godny uznania, jak żywotność baterii. Cześć i uzyskane doskonałe kątów patrzenia. Niektórzy ludzie są zadowoleni, nawet brak zbędnych zainstalowanym oprogramowaniem. Szereg uwag powiedział, że obecność dwóch radiotelefonów – jest zasadniczo poprawna decydent. Z dobrej strony także jakość obsługi komunikacji i GPS. Należy zwrócić uwagę na opinie tych, którzy kupują smartfon dla aktywnych migawka, mówili, że aparat jest doskonały i jest całkiem zdaje sobie sprawę z pełnego potencjału sensora do 5 megapikseli. Należy również zauważyć, wysokiej jakości tworzywa sztucznego i słuchawki.

Wśród wad często wspominając o tyle montaż wysokiej jakości, systemu operacyjnego, częstego ponownego uruchamiania po włączeniu do sieci bezprzewodowej. Również minusy nagrany słaby przegrzania baterii. Poszczególni użytkownicy są niezadowoleni z braku przedniej kamery i pokrywą korporacyjnego zawartych. to jest często określane jako krótkotrwałe, ale to zależy od intensywności użytkowania. Niektórzy użytkownicy uważają, że wyświetlacz jest nadmiernie mała. Ogólnie rzecz biorąc, można stwierdzić, że nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla rozrywki, ale idealny do pracy.

krótko mówiąc o HTC Desire 400, charakterystyka nim to: platformy – Android 4.1, klasyczny ciała, dotykowe przyciski sterujące, karty micro SIM (dwa działa jednocześnie). Wymiary 66.9×131.8×9.9 mm i waży 123 gramów. Ekran – multitouch. Przekątnej 4,3 cala, rozdzielczości 800×480 pikseli. Posiada funkcję automatycznego obracania ekranu. Aparat jest 5 megapikseli, z dodatkiem lampą błyskową i autofokusem. Nagrywanie wideo odbywa się przy maksymalnej rozdzielczości 1280×720 pikseli w formacie MP4. Funkcje audio przedstawiony odtwarzacz MP3, radio FM. Istnieje również standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Wśród interfejsy – USB, Bluetooth 4.0, Wi-Fi oraz technologię GPS do nawigacji satelitarnej. Istnieje również podwójny procesor 1000 MHz, pamięci RAM o pojemności 1 GB i wbudowany 4.