677 Shares 3192 views

Smartfon LG G2 mini D618: Opinie

Duża przekątna wyświetlacza i mikroprocesor produktywny – to wszystko o LG G2 MINI D618. Mocne i słabe strony małej kopii flagowy smartfon koreańskiego producenta będą traktowane jako część tego materiału.


Platforma sprzętowa, kamera i podsystem graficzny

Smartfon LG G2 MINI D618 Jest on oparty na procesorze entry-level z "Kualkom" – MSM8226. Druga nazwa tego chipa – A „Snepdragon 400”. Składa się on z czterech rdzeni Cortex A7 „audytu”. Każda z nich jest w stanie zmienić częstotliwość zegara w zakresie od 250 MHz do 1200 MHz maksimum. Jeśli to konieczne, niewykorzystana moc obliczeniowa jest automatycznie wyłączony. Rezultatem jest dość wyważone rozwiązanie, zarówno z punktu wydajności i efektywności energetycznej.

Teraz na rynku nastąpił procesory nowej generacji – „Cortex A53” „Snepdragon 405” oparte na architekturze o nazwie kodowej To jest bardziej wydajne rozwiązania, które są automatycznie przenoszone LG G2 MINI D618 w segmencie smartfonów budżet entry-level.

Głównym kamery na tylnej stronie 8 devaysa oparciu o Mn matrycy. Nie istnieje żaden system automatycznej stabilizacji obrazu. Ale nie ma autofokusa i lampy LED. Jakość obrazów całkiem dobrze. Znacznie lepiej wygląda sytuacja z wideo jako rolki są zapisywane w formacie Full HD z najbardziej popularnych rozdzielczości 1920 pikseli wzdłuż dłuższego boku i krótkich 1080 pikseli. Ale drugi aparat na przedniej stronie gadżet posiada matrycę 1,3 megapiksela już, a to może być wykorzystywane wyłącznie do wykonywania połączeń w sieciach „3g” lub „LTE”. Może być również przeznaczony do zastosowania do wyspecjalizowanych programów, takich jak „Skype”.

Sercem systemu jest adapter graficzny wyświetlacz „Adreno 305”. Fenomenalny występ, nie może się pochwalić, ale jego zasoby obliczeniowe będą wystarczające, aby uruchomić większość oprogramowania dzisiaj. Idealne dopełnienie jest procesor graficzny wyświetlacz, którego przekątna jest imponujące 4,7 cali z rozdzielczością 960 pikseli wzdłuż dłuższego boku i 540 punktów za krótszy. Oczywiście, to nie jest Full HD, ale jakość obrazu jest akceptowalna, doskonałe odwzorowanie kolorów. Uzupełnia on cały obraz IPS matrycy, która powoduje, że kąt widzenia, najbardziej zbliżonym do 180 ° C.

pamięć

Nieźle jak wygląda sytuacja z podsystemu pamięci w średniej D618 smartphone LG G2 MINI. Recenzje udowodnić. Pamięć o dostępie swobodnym o pojemności 1 GB. Ale może być zintegrowana pamięć 4 lub 8 GB. Informacje te powinny być sprawdzane ze sprzedawcą przed zakupem. Pierwsza opcja jest o wiele tańsze, ale użytkownik musi być przydzielane tylko połowę pamięci. Ale w drugim przypadku wartość ta wzrosła o imponującej pojemności 4 GB. W razie potrzeby, można być zainstalowany pamięci formatu zewnętrznego „TransFlesh” z najbardziej akceptowalnej wielkości 32 GB.

Obudowa i ergonomia

Zaledwie dwie opcje kolorystyczne Corps mieć to modele smartfonów: biały i czarny. Z punktu widzenia praktycznego zastosowania będą bardziej opłaca się kupić LG D618 G2 mini czarny. Na czarnym brudu ciała i odcisków palców są prawie niewidoczne.

Kolejny plus – powierzchnia matowa z tylnej obudowie z tworzywa sztucznego (w przeciwieństwie do LG G2 flagowego modelu firmy, która ma błyszczące wykończenie). Prawo i lewo devaysa krawędź bez przycisków. Na dole jest złącze Micro-USB i dwa oczka (jeden z nich z głośnika, a drugi – z mikrofonem mówionego). Top gniazdo umieszczone na poziomie 3,5 mm do przełączania zewnętrznych głośników. Obok niego znajduje się mikrofon, który tłumi szumy otoczenia i pochodzących port podczerwieni. Ale do regulacji głośności oraz włączyć lub wyłączyć gadżet, można użyć przycisków, które są ukryte w tylnej części smartphone kamery głównej i podświetlenie LED – pierwotną decyzję, ale trzeba się do tego przyzwyczaić.

Bateria i autonomia

Dobrym autonomia od LG G2 MINI D618. Opinie właścicieli powiedzieć, że na jednym ładowaniu baterii, ten smartfon może załadować na przeciętnym odcinku 2, maksymalnie 3 dni. Wszystko to zapewnia bateria o pojemności 2440 mA / h. W wyświetlanej którego przekątna 4,7 cala stałe i wytwórca urządzenia pozycjonującego (jak to ma miejsce pomiędzy pierwszym poziomie i odcinka środkowego) więcej spodziewane z takiego urządzenie nie jest konieczne. Również Niewątpliwą zaletą tego typu smartphone jest akumulator, który w razie awarii można zastąpić niezależnie bez odwoływania się do centrum serwisowego. Ale po zmianie karty SIM lub karty pamięci telefonu będzie musiał zamknąć. Funkcja gorąco wymiany nie jest w nim.

miękki

Jako wypełnień oprogramowanie wykorzystywane „Android” z D618 LG G2 MINI. Opinie właścicieli smartfonów wskazują, że zainstalowany jeden z najnowszych wersji – 4.4.2. Również na ten devayse posiada opatentowaną powłokę LG -. «Optimus” Z pomocą każdego właściciela smartfonie można bezproblemowo dostosować swój interfejs do własnych potrzeb. Wśród innych funkcji, można wybrać specjalny czujnik na przednim panelu. Jest przeznaczony do szybkiego przełączania między aktywną i pasywną kartę SIM. Ponownie, praktyczne rozwiązanie, które będzie musiał przyzwyczaić się do w pierwszym, jak huśtawki i przycisku głośności off.

komunikacja

Dość obszerny zestaw łączności w LG G2 MINI D618. Wśród interfejsy bezprzewodowe mogą być zidentyfikowane:

  • Szybki bezprzewodowy krótkiego zasięgu (maksymalna – 10 m), który może przesyłać dane z szybkością do 150 megabitów na sekundę.
  • „Bluetooth” z takim samym promieniu pokrycia i niższej przepływności. Idealne rozwiązanie dla tych sytuacjach, kiedy trzeba przenieść z jednego do drugiego smartfona małych plików.
  • Port podczerwieni jest stosowany głównie w zarządzaniu telewizora jako pilota.
  • odbiornik GPS pozwala szybko i dokładnie określić swoją lokalizację na nieznanym terenie.
  • Smartfon może funkcjonować jako sieć 2. generacji i trzeci. W tym ostatnim przypadku, dane są przesyłane z prędkością kilku megabitów na sekundę, a można nawet wykonywać połączenia wideo.

Wśród danych przewodowych metody transferu można wyróżnić 3.5mm akustyka i Micro-USB. Ostatni z nich spełnia dwie funkcje: naładować baterię i komunikuje się z komputerem.

opinie

Według właścicieli, harmonijny i zrównoważony telefon jest D618 LG G2 MINI. On nie ma wad i posiada szereg zalet. Niektóre punkt (umiejscowienie kontroli i przełączania kart SIM), jak użytkownicy mówią, wymagają przyzwyczajenia. Ale nie ma się czym martwić.

W tym i można zakończyć trochę opinię LG D618 G2 Mini. Jest to świetne urządzenie o doskonałych specyfikacjach technicznych i niskiej cenie. Właściwy wybór dla tych, którzy poszukują stosunkowo niedrogiego inteligentnego telefonu ze wszystkimi niezbędnymi opcjami.