581 Shares 3816 views

Kosiarka Honda – traktor, aby osiągnąć prędkość 200 km / h!

Wierzcie lub nie, ale w tej chwili nie jest to rekord prędkości kosiarka postać, która jest oficjalnie uznana na arenie międzynarodowej. Ludzkie pragnienie wyższych prędkościach tak wielka, że obecnie istnieje wydajność rekord stawka za wszystko, co ma silnik.


Rekord prędkości kosiarka trawnik

Ale możesz być zaskoczony tym, że rekord ustanowiony po raz pierwszy w 2014 roku, jest obecnie na około 185 kilometrów na godzinę – i umieścił go na zmodyfikowanej kosiarki marki Honda.

niesamowite uczucie

Nie, to nie jest to samochód wyścigowy, który został przeprojektowany tak, aby wyglądać jak kosiarka. Właściwie jest to kosiarka, który został zmieniony w taki sposób, aby rozwinąć dużą prędkością i utrzymać je przy użyciu silnika motocykla Super Hawk. Mówiąc najprościej, jest nadal przedmiotem sprzętu ogrodowego. Maksymalnie z prędkością pięćdziesięciu kilometrów na godzinę, może czuć, że jadą na kosiarce. Ale nie czujesz się bardzo bezpiecznie, gdy prędkość rozwija się do stu kilometrów na godzinę. Już zaczynają myśleć, że lecisz. Człowiek, który ustanowił rekord dla tego modelu, pokonując około trzy kilometry w ciągu jednej minuty, ledwie zna znaczenie strachu.

Charakterystyka techniczna kosiarki szybki

Maszyna ta została zbudowana przez brytyjskich inżynierów zespołu, którzy przerobienie samochody honda do wyścigów, Team Dynamics. Jest on oparty na modelu Honda HF2620, który otrzymał nową obudowę wykonaną z wysokiej wytrzymałości stali. Zawieszenie i koła tego potwora dostaje Honda ATV, a on otrzymał układ hamulcowy do wszystkich czterech kół. Pod maską tego samochodu jest silnik dwucylindrowy o 996 metrów sześciennych i pojemności 109 KM. Został on wybrany ze względu na fakt, że łączy w sobie moc i zdolność do umieszczenia w bardzo sprężonego przestrzeni – na przykład, gdy ma standard dla tego modelu, silnik dwucylindrowy o mocy dwudziestu koni mechanicznych. Transmisja jest sześciobiegowa przekładnia spójne mocy i tylnych osi kosiarki napędzane łańcuchem. Niestety, ta jednostka nie ma bieg wsteczny, ale nie musiał, bo bez kosiarki kierowcy waży tylko 140 kilogramów. Aby jednostka mogła się w Księdze Rekordów Guinnessa, konieczne jest, aby w ten sposób jest on nadal zdolny do cięcia trawy. I ten model jest całkowicie zdolny do niego.