126 Shares 9253 views

ATV „Stealth 800 Cheetah”: opinie z właścicieli, opisy i specyfikacje

ATV „Stealth 800 Cheetah”, właściciele opinii jest daleko od rosy, produkuje rosyjską firmę „Velomotors”. Urządzenie zostało zaprojektowane jako transport dla fanów ekstremalnej jazdy i off-road. O budowie nowoczesnego samochodu terenowego do pracy wysoko wykwalifikowanych projektantów krajowych. Prawie osiemdziesięciu procent części wytwarzanych przez fabryki domowych. agregat dwucylindrowy opracowany specjalnie dla tego modelu.


ogólny opis

ATV „Stealth 800 Cheetah”, który podsumowuje właściciele rozważają dalsze zaprojektowany dla dwóch jeźdźców. Komfortowe fotele zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy na drodze. Sprzęt spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, należy do kategorii wysokiej jakości rosyjskich innowacji.

Twórcy starali się stworzyć maszyny uwzględniać wszystkie życzenia i zalecenia fanów ekstremalnej jazdy. Modyfikacja jest wykonany z międzynarodowymi wymaganiami dla takiej techniki jest wyposażone we wzmocnioną ramy i sztywne zawieszenie.

Struktura i bezpieczeństwo

Rama „Gepard” została zaprojektowana w taki sposób, aby kierowca i pasażerowie się cieszyć podróż na wszelkich drogach dzięki doskonałej osiągi urządzenia. Zespół zawieszenia jest zwiększony suw (z przodu, z tyłu – 255 – 243 mm), uzupełniający model przepuszczalności.

ATV „Stealth 800 Cheetah”, właściciele opinii, które świadczą o jego bezpieczeństwo, może przezwyciężyć różne cienkie miejsca i bagna. W ten sposób kierowca i pasażer w celu ochrony przed wilgocią i brudem specjalnej adaptacji i wytrzymałe szyby oryginalnej konfiguracji. Stabilność i przeszkodą rollover zapewnia Blokada mechanizmu różnicowego przedniej osi.

funkcje

Gdy Downshift „Kwadryki” może holować innych pojazdów lub wspiąć się na wzgórze, mający strome zbocze. Przy opracowywaniu modelu projektanci przedstawili możliwość używania go jako pługiem śnieżnym. Wraz z ustanowieniem specjalnej jednostki w pełni zdolny do radzenia sobie z czyszczeniem śniegu godnej okolicach łopatki. Warto zauważyć, że ATV Stels ATV 800 GT, których opinie nie zawsze są jednoznaczne, różne oszczędny w porównaniu z zagranicznymi analogów.

Obudowa modelu jest wykonana z materiału wysokiej jakości, odporna na korozję i na zmiany temperatury. Wysoko umieszczone przewody, CVT i filtr powietrza są dobrze zabezpieczone przed zalaniem, a także brud i gruz. Taka konstrukcja pozwala technika przezwyciężyć godnej przeszkód wodnych i terenów podmokłych.

wygląd

Profesjonalnie Urządzone „Cheetah” wykonany jest w pięknym oryginalnym stylu. Narysowanej linii, a wystające elementy są połączone w jednolitą strukturę żółte zabarwienie czarne plamy przyłączone aparaty agresywność i harmonijne połączenie nowoczesnym rozwiązaniem i ekspresji przekształca go w arcydzieło Design.

ATV „Stealth 800 Cheetah”, przeglądy których właściciele nie zawsze są zbieżne, to stylowy, czytelne desce rozdzielczej. Posiada wszystkie niezbędne informacje podane w przystępny i zrozumiały sposób. Szeroki podnóżek pasażera wygodne podczas wsiadania i jazdy. Siedzenie dwupoziomowy umożliwia bardzo wygodne do poruszania się, podziwiając otaczające widoki. Dopełnieniem oryginalną obudowę optyka LED, która zapewnia dobrą widoczność w trybie nocnym. Również ma bagażnik i możliwość Winch instalację.

specyfikacja produktu

Oto podstawowe dane techniczne i opinie o ATV Stels ATV 800 Max Efi.

cechy:

 • Zespół napędowy – cylinder z dwoma litery V. silnika czterosuwowego.
 • Moc – sześćdziesiąt siedem koni mechanicznych na wysokości ośmiuset centymetrów sześciennych i maksymalnej prędkości 6000 obrotów na minutę.
 • Chłodzenia i start – ciecz / iniektor z elektrycznym.
 • Skrzynia biegów – napęd na wszystkie koła, wał napędowy, zmienna prędkość zmiany biegów.
 • Długość / szerokość / wysokość – 2,34 / 1,22 / 1,42 m.
 • Rozstaw – 1,53 m.
 • Prześwit – trzydzieści jeden centymetr.
 • Waga – 0,36 ton.
 • Zbiornik paliwa – dwadzieścia dziewięć litrów.
 • Zawieszenie – tył z parą niezależnych broni, przed – podobnych.
 • hamulce tarczowe – montażowych.
 • Opony – AT-29 * 9 / AT-29 * 10 (12).
 • typ ramki – stal struktury rurowej.

ATV Stels 800D: Opinie

ATV Stels w jasnych kolorach, bezpieczeństwo, wysoką wydajność podaną przez producenta i dobrej zwrotności. Jednak wielu użytkowników nie są bardzo zadowoleni z tego urządzenia.

Są to reakcje, w których właściciele narzekali na następujące kwestie:

 • Słabe mocowanie uchwytów;
 • niepewność pylników montażu;
 • pokonywanie przeszkód wodnych biednych;
 • słaba obsługa, szczególnie na wybojach i uderzeniami;
 • zawodne okablowanie.

Zalety użytkowników zamieścił ciekawy design, wygodne „Siedzenia” i niezawodnego silnika. Są otrzymał ATV „Stealth 800 Cheetah” opinie właścicieli. Cena jednej jednostki nie jest tak mało. Nowa jednostka jest warta około pięciu tysięcy rubli. Jest możliwe, aby uwzględnić fakt, że jest to stosunkowo nowy model i wyeliminowania deweloperów krajowych w następujących modyfikacji zidentyfikowanych niedociągnięć.

Konkludując

Oglądane ATV pomyślany jako zdobywca off-road. Na jazd testowych z łatwością pokonuje przeszkody trudne do pokonania przy minimalnym zużyciu energii. Może być stosowany przez turystów, ekstremalne jeźdźców i miłośników wycieczek krajowych. Cena w porównaniu z zagranicznymi odpowiednikami, jest dopuszczalne.

Unikalne i agresywny styl tego roweru zasługuje na szacunek, ponieważ jest to jeden z pierwszych w swojej klasie ATV, zmontowane w Rosji od rosyjskich części. Próby modele produkcyjne nie zawsze były udane, powodując negatywne krytyki ze strony niektórych użytkowników węzłów. Jednak obok modyfikacja się bardziej doskonały, co jest potwierdzone przez sprzęt testowy i odpowiedzi klienta.