193 Shares 3815 views

Motocykl Irbis TTR 250 – opinie mówią same za siebie

Jeśli chcesz wybrać dla siebie rower, który będzie trochę kosztować, to było łatwe w utrzymaniu i może iść gdzie pojazdy off-road nie może marzyć, to trzeba Irbis TTR 250. Charakterystyka tego roweru jest idealny dla tych wymagań.


Jeśli przyjrzeć się bliżej na rowerze, to po prostu nie mogę uwierzyć, że maszyna ta jest rzędu mniej niż niektóre „pięćdziesiąt dolarów”, chociaż w Chinach. Rzeczywiście, taka „agregat” ma duże koła (18 i 21 cali) długości skoku zawiesinie, z dobrą klirensu 530-tego rodzaju obwód tarczy hamulcowej i skrzydłem rozrusznik.

Jednak niektóre dane budżetowe nie zostaną ukryte. Po motocykla Irbis TTR 250 ma non-regulowane amortyzatory i nogi CP, a także non-składane tylne hamulce, a nawet „postęp”, który można określić tylko sprężyny skoku. Ale dobrą wiadomością jest to, że rower jest w sprzedaży w przekroju wersji, która nie nadaje się do jazdy po drogach publicznych.

Grassroots – Główną zaletą Irbis TTR 250. Reakcje o nim z powodu tego faktu są tylko pozytywne. Po tym wszystkim, w naszym kraju nie jest tak wiele nastolatek „Enduro”, którzy tak lubią tych, którzy są „zapukał” do 16 lat. Jednak nie można powiedzieć, że ten rower tylko dla nich. Nawet dorośli mogą być bardzo wygodne do jazdy taką technikę.

Jeśli spojrzeć na silniku „250-ing”, że „zgrywanie” z Honda CB 250 roślin podczas dobry, choć trochę dłużej, aby rozgrzać koszty niż niektóre 125-tego modelu. Warto wspomnieć Kike, które mogą rozpraszać od nieostrożnego obchodzenia. Chiński widział w nim coś niedokończone.

Transmisja jest doskonała na Irbis TTR 250. Odpowiedzi sugerują, że działa dokładnie iz dobrym wyborem biegu. Twardość zawiesinę pomiędzy krzyżem i „enduro” postaci. Dlatego wybojów wygładzania przełęcze na wysokości.

rower zarządzanie nie jest zadowalająca. Jednak droga kraj z prędkością około 60 km / h zaczyna motocykl „kołysać” z boku na bok. Dlatego konieczne jest, aby wyrównać przejażdżkę, korzystając z kierownicy i ciało.

Hamulce TTR są po prostu „doskonały”. Są one wzmocnione hydraulicznych typów węży, które są starannie przymocowane do wahadła. Jednak podczas jazdy w Irbis TTR 250 opinie mówią, że pętla wąż może dotknąć przedniej owiewki, a także zablokować zawieszenie. Aby tego uniknąć, po prostu trzeba naprawić wiązkę kabli wąż z zaciskiem.

Jeśli porównać ten rower z Apollo, to wyraźnie wygrywa. Poziom jakości jest na wysokości, która pozwala rozmawiać o tym z doskonały stosunek jakości do ceny Irbis TTR 250. opinie mówią, że jest najważniejszym wyznacznikiem takich urządzeń. Ponadto, przy zakupie „irbis” Nie zapomnij sprawdzić elektronikę. Ponieważ większość reflektorów nie będą działać. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że nadaje się trzy przewody i prawdopodobnie budowniczych po prostu nie wiedział, jak je połączyć. Odpowiedź nie jest znana, ale sprawdzić okablowanie wciąż stoi.

Zasadniczo TTR 250 – dobry samochód, który jest idealny do ogrodu, polowanie lub połowy, a także młodego pokolenia na wycieczki przyjemność. Po utknięcie na takim urządzeniu jest po prostu nierealne, a on ma pewien rodzaj sportu i reprezentacyjny.