272 Shares 3256 views

Co to jest spirala domaciczna: recenzje Navy

Aborcji nie chce żadnej kobiety, ale także ochronę przed niechcianą ciążą za pomocą konratseptivov oralny również obarczona negatywne konsekwencje dla organizmu. Takie leki mogą zakłócać hormony i prowadzić do różnych chorób związanych z narządów płciowych. Dlatego wyjście z sytuacji – jest to okazja, aby umieścić środek antykoncepcyjny, jako wewnątrzmacicznego spirali „Multiload”, która zapewni dość niezawodną ochronę przed niechcianą ciążą, a jednocześnie, hormony pozostaje normalny.

Wiele osób zastanawia się, jak to wygląda spirali wewnątrzmacicznej i co to jest? Urządzenie wewnątrzmaciczne to niewielkie urządzenie, które może przybierać różne postacie, ale na ogół jest to urządzenie z drutu w kształcie litery T w postaci zwiniętych spirale. Wszystkie z nich są wykonane z miedzi lub stopu srebra, i plemników w macicy umiera z powodu nagromadzenia fagocytów: stają się niezdolne do życia ze względu na działanie jonów metali na ruchliwość plemników.

W przypadku, gdy co najmniej jeden plemnik żyje, nie może dołączyć do endometrium macicy ze względu na fakt, że miejsce jest spirala. Więc, zapłodnione, wywodzi się z macicy wraz z menstruacji.

O wkładki widać z obu stron. Pozytywna jakość jest niezawodna ochrona i łatwość obsługi. Uważa się, że spirala jest lepsze i bardziej niezawodne niż inne antykoncepcyjne, które należy podjąć w każdym stosunku płciowym lub w określony sposób. Chcę zauważyć, że twórcy takich środków antykoncepcyjnych jak wewnątrzmacicznej spirali opinii uwzględnia prawie wszystkie kobiety. Ponadto, spirala nie ingeruje w relacje seksualne, nikt, żaden inny partner. Choć życie tego konratseptiva kobiety odbywa się w znanym rytmie: może angażować się w każdego rodzaju sportu, odpocząć lub podróżować – nie wpłynie to na jej zdrowie i efekt spirali. Jest to szczególnie prawdziwe, te kobiety, które wcześniej używane konratseptivy ustnej: poprzez zmianę stylu życia, klimat i inne czynniki, kobieta może poczuć dyskomfort spowodowany przez zmiany hormonalne. W stosowaniu antykoncepcji wewnątrzmacicznej spirali, opinie o nim jest prawie zawsze pozytywne. Należy zauważyć, że spirala umieścić tańsze niż przy użyciu innych metod antykoncepcji.

Nawiasem mówiąc, każda kobieta po prostu musi wiedzieć, że spirala domaciczna, opinii o tym, gdzie potwierdzenie zaczyna działać natychmiast po chwili jego instalacji. Również, jeśli chcesz zajść w ciążę, kobieta może w każdej chwili pozbyć się go i spokojnie kontynuować seks. Ciąża występuje szybko, zazwyczaj w ciągu dwóch do czterech miesięcy. Kobieta, która urodziła dziecko, a następnie umieścić spirala może również nadal karmić mleko mylasha. Spirala nie dostarcza żadnych patologiczne działanie na jej ciele. To jest to, co przychodzi do pozytywnych opinii o kobietach wkładki.

Ale jest minusem. Oprócz pozytywnych opinii spirala domaciczna jest również negatywna. I pierwszą rzeczą jest to, że miesiączka jest bardziej długotrwałe, ciężkie i mogą wystąpić zespoły bólowe. Jest to spowodowane stymulacją warstwy błony śluzowej trzonu macicy w macicy, który na początku miesiączki rozciąga się plamienia. Ponadto w macicy i jego anteny spiralnej może przenikać patogenów i wywołują zapalenie wypustki. Często występuje naruszenie jajowodów, zrosty mogą rozwijać, co często prowadzi do problemów z dalszą możliwością zajścia w ciążę. Przedłużone spirala w macicy może powodować zwłóknienie, zapalenie i inne endometiroz. Dlatego też obecnie stosowane hormonalne IUD, które są określone przez pięć lat. Stanowią one również kształt litery T, ale zasada działania mają różne. Tak więc podano, że helisa zawarty w leku hormonalnego „lewonorgestrelu” przyczynia się do zagęszczania śluz, co prowadzi do utworzenia czopów, w macicy i nie przechodzi plemniki. I te, które były w łonie matki, stają się nieaktywne, a więc nie opłacalne. Po usunięciu tej spirali poczęcia, co do zasady, może wystąpić natychmiast po pierwszym menstruatsii.Krome że takie spirali wewnątrzmacicznych opinie mają inny charakter, nie należy zapominać, że jest doskonale odgrywa rolę antykoncepcji, ma dobry efekt terapeutyczny, który nie może zrobić zwykłą spiralę. Podczas korzystania z tej spirali nie pojawia się od cyklu miesiączkowego, może przyczynić się do leczenia endometriozy, macicy mięśniaki i uniemożliwia wzrost endometrium.

Tak więc, możemy stwierdzić, że proste spirala może mieć wpływ na patologiczne narządów miednicy, ale oprócz funkcji hormonalnych spirale antykoncepcji, również mają działanie terapeutyczne.