750 Shares 3258 views

Jak zabić muchę w domu?

Po wystąpieniu latem w naszym domu istnieje wiele różnych owadów, nie każdy chce zobaczyć je w swoim mieszkaniu, więc pytanie brzmi: jak zabić muchę. Są one często nosicielami różnych chorób, tak aby tego uniknąć, trzeba zachować swój dom czysty i schludny.

Co to fly

Jest to ciepłolubne owady, więc można zauważyć na ulicy tuż po rozpoczęciu ciepła. Unosi się w mieszkaniu pojawiają się niezależnie od pory roku, najważniejsze, że pokój był ciepły. Owady te zamieszkują okolice osoby, ponieważ ich dieta składa się z tej samej żywności, jak u ludzi. W skrajnym przypadku, posiłek dla nich może być odpadów i okruchy jedzenia. Istnieją również odmiany tego rodzaju owadów, które są w stanie wyżywić nie tylko diety człowieka, lecz także krew tej samej osoby lub tego samego pochodzenia zwierzęcego.

Choroby, które przenoszą muchy

Owady te są niebezpieczne dla życia ludzkiego organizmu. Żywią się nie tylko zwykłe jedzenie, ale także odpady zgniłe i odchodów, a po locie do domu, noszą na nogach i leżał na żywność substancji szkodliwych, niebezpiecznych dla życia ludzkiego. Głównymi chorobami, które mogą być uchwycone linii są dur, zapalenie wątroby, cholery, robaków jelitowych i nadal jest ogromna liczba różnych infekcji. Na południu można znaleźć kilka gatunków much, które żywią się ludzką krwią, gdy gryzie człowiek może zarazić się wąglikiem. Ma to miejsce po tym jak wstępnie ukąszenia owadów chorego zwierzęcia.

Jaka jest siła much

Mąka w porównaniu z innymi ludźmi o podobnych poglądach bardzo szybko latać i może wystartować z miejsca, więc są one bardzo trudne do zabicia. Są w stanie wykonać do 200 uderzeń na sekundę skrzydeł, ale również tworzy buzz. Oczy muchy, składające się z sześciokątnych obiektywów zauważyć najmniejszy ruch, więc trudno jest zbliżyć. Ponadto uznają zapach i dotyk dużo lepiej niż ludzie.

Zapobieganie niechcianych szkodników w domu

W celu uniknięcia pytania dotyczące jak zabić muchę, trzeba przestrzegać pewnych zasad i środków zapobiegawczych.

Podstawowych zasad bezpieczeństwa:

 • Po obiedzie, nie pozostawiają pozostałości w żywności dań na stole w nocy.
 • Po posiłku, niezależnie od pory dnia, dania muszą być natychmiast umyte i nie pozostawiać go w zlewie.
 • Pokoje i kuchnia słodycze i owoce powinny być zawsze pokryte tak, że nie zapach przyciąga muchy.
 • Jeśli gruz zgromadził w pojemniku, należy wyrzucić natychmiast, jak również wiadro musi być pokryta pokrywą.
 • W misce, zwierzęta nie mają dużo czasu, aby być resztki, dotyczy to w tym suchej karmy.
 • Wszystkie okna i drzwi powinny być wyposażone w specjalne moskitiery chronić mieszkanie przed brzydkie owady, więc nie będziesz miał pytania dotyczące jak zabić muchę.

środki folk linii bojowych

Nie ma jednego sposobu, aby pozbyć się latających wektorów choroby z wykorzystaniem metod ludowych. Te metody stosowane przez naszych przodków, ponieważ w dawnych czasach nie zostały jeszcze wynalezione fumigację przeciwko muchom i tym podobne.

Główne sposoby pozbycia latających wektorami chorób:

 • Wiele osób wie, że czarny pieprz jest zdolny do zabijania owadów. W tym celu, w pomieszczeniu z linii jest konieczne, aby umieścić pojemnik na wstępnie wpisywane w niej wody cukru, a następnie wylać na powierzchni ciekłego pieprzu.
 • Wziąć papier i wyciągnąć go miodu, które przyciągają owadów, a następnie dodanie wody do miodu rozcieńczonej sacharyna nim. Zabije owady ciągu kilku godzin.
 • Jak zabić muchę z pomocą pomidorów? Trzeba tylko zacząć rosnąć tych warzyw w domu na parapecie: zapach łodyg roślin odpycha brzydkie owady.
 • Jeśli kochasz świeże kwiaty i wrażliwy na zapach, a następnie można kupić dla roślin domowych, takich jak mięta, lawenda, geranium, eukaliptusa i Melissa – one odstraszać wszelkie latające szkodniki.
 • Do odstraszania much mogą być wykonane pachnące woreczki. Sami produkować przypadki kilku warstw gazę lub luźnego materiału. Rzeczy muszą być mieszaninami laurowym, liście eukaliptusa, goździka i koniczyny. Wypełniacze należy okresowo (raz na 5 dni) zmieniło.

Na podstawie różnych popularnych sposobów jak zabić muchę, każdy może wybrać dla siebie opcję, która jest najbardziej wygodny dla niego.

Nowoczesne sposoby radzenia sobie z linii

Oprócz starych sposobów radzenia sobie z natrętne muchy, w naszych czasach coraz częściej zaczęły pojawiać się różne urządzenia w sklepach.

 • Jak zabić dom latać z pomocą rzepów? Taśma pokryta specjalną substancją lepką, że jego zapach przyciąga muchy i inne owady. Taśma klejąca z linii pojawił się na półkach sklepowych stosunkowo długo. Dlatego też, takie urządzenie jest używane częściej w domu. Kiedy owady przyjść do niego, nie można wycofać, a następnie umiera. Taśma klejąca z linii – niezawodny, ale nie bardzo estetyczny sposób na radzenie sobie z muchami. Nie każdy jest gotowy, aby taki „piękna” w kuchni lub w pokoju.
 • Jak pozbyć się much w jego mieszkaniu, przy użyciu urządzeń elektronicznych? Początkowo fumigację wykorzystywane jedynie do zapobiegania rozliczenie komarów w domu, ale w ostatnich latach pojawiła się jako płyty, a cieczą, unikać pokój o lataniu wektorów chorobowych. Fumigator od much są nie tylko najbardziej praktyczne, ale również wygląda bardzo schludny, bez przyciąganie nadmiernej uwagi.