177 Shares 3241 views

szkodniki kapusty i ich kontroli. Co trzeba wiedzieć o tym

Oczywiście, każdy właściciel bramkowe dbają o jak zapisać własną wole nienaruszone. Nie każdy jednak wie, jak to zrobić w środowisku, w którym warzywa prawie „co drugi” są atakowane przez owady. Dlatego pytania, które dotyczą szkodników kapusty i walczyć z nimi na czele. Wśród tych organizmów, które powodują szkody dla roślin z rodziny krzyżowych, przede wszystkim zawierać: kapusta ćma, wołki, latać i mszyce, Sawfly rzepak, kapustne pcheł. To jest najbardziej niebezpieczne szkodniki kapusty, a kontrola powinna być przeprowadzona, jak mówią, bezlitośnie.

Jak możemy chronić ten ulubiony osoba „chrupiące” zakład? Eksperci zalecają, aby posadzić w sąsiedztwie kapusty bazylia, pomidory i koperkiem – więc może być zabezpieczona przez mszyce. Okolicy z czosnkiem minimalizuje ryzyko kapusty locie. Jeśli siedzisz przy ogórecznika kapusty (ogórecznika), będzie odstraszać od „ingerencji” na ślimaki roślinnych. Warto umieścić obok mięty lub kapusty gorzki piołun – w ten sposób można zabezpieczyć ogrodnik widły na larwy kapusty białej motyla. Niektórzy eksperci zalecają, aby zasiać pokrzywy roślin – będzie chronić przed ślimaki.

Należy zauważyć, że szkodniki kapusty i ich kontroli – jest to niezwykły problem, który pojawia się na wiosnę każdego letniego mieszkańca, ponieważ w tym okresie powyżej owady są aktywne.

Jednakże, jeśli planujesz zebrać plon przyjazne dla środowiska z łóżek i nie przyjmuje żadnej obróbce chemicznej, zwalczanie mszyc lub wołka będzie dla ciebie niezwykle trudne zadanie, można by nawet powiedzieć niemożliwe. Niemniej jednak taki problem jak szkodniki kapusty i ich kontroli, niedawno zaczęła zwracać szczególną uwagę na producentów pestycydów, oferując najbardziej skutecznych sposobów zabijania owadów, które jedzą warzywa kapustne. Są to środki "Lutrasil", "spunbond", "Agril". Jeżeli dane procesowe białej substancji, wtedy nie pływa „Flea” to po prostu nie zostanie wybrany.

Jak chronić kapustę od szkodników jeszcze? W przypadku, gdy przezwyciężenia mola pierid lub czerpak, eksperci doradzają krzyżowych koncentrat proces liści łopianu, skórka cebula, pomidor liści. Z kapustą ochrona mszyca jakości zapewnia napary z ostatnich dwóch komponentów.

Jednak osoba, która nie wie, jak radzić sobie ze szkodnikami kapusty, zrozumiałe jest, że opisane powyżej metody kontroli nie są tak skuteczne jak środki owadobójcze. Dlatego też, dla maksymalnej wydajności wymagane do obsługi rośliny kilka razy. W końcu, z braku czegoś lepszego, można po prostu zebrać gąsienice ręcznie.

Niektórzy eksperci doradzają do zwalczania szkodników infuzji kapusty sprayu popiołu. W tym celu, substancję szkła rozcieńczono w dziesięciu litrów wody.

W leczeniu kapustę chemikalia nie zapomnij podjąć odpowiednie środki ostrożności.