188 Shares 5842 views

Jak ozdobić beczki w kraju? ciekawe porady

Wszyscy wiemy, że w każdej działce nie może obyć się bez wody beczkach. Jednak smutny pojemność mnogolitrovye nie tylko malować okolicę, ale są również drażniące dla gospodarzy. Oczywiście, można kupić nowe i piękne opakowanie i wyrzucić stary, ale może po prostu wdychać poobijany rzeczy nowego życia. W jaki sposób? Udekoruj beczkach w kraju we wszystkich kolorach tęczy! I ta wersja jest doskonale nadaje się do współpracy wszystkich członków rodziny.


Jak ozdobić beczki w kraju: przygotowanie materiału

W celu przygotowania do malowania lufę żelaza, najpierw musi być opróżniony i osuszone. Następnie dokładnie oczyścić z pozostałości piasku i szlamu. Pusta beczka konieczne jest przewracać i zacząć oczyścić z rdzy. Oczywiście, można zastosować wzór i rdzę, ale nie fakt, że rok później znów stąpać po farbie i zniszczyć wszystkie swoje wysiłki. Szlifować lepszą powierzchnię za pomocą specjalnej szczotki drucianej i potem musi ponownie iść ściernicy lub papierem ściernym. Następnie dokładnie przemyć i wysuszyć pojemnika.

Ogrodnictwo beczka z tworzywa sztucznego nie wymaga takiego starannego przygotowania. Musi on być łatwo wypłukać, usunąć widocznych zanieczyszczeń i suchego. Typowo, pojemniki plastikowe są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego niebieski lub zielony. Tak więc, w ramach ogólnego tła z obrazów na bębnach ogrodzie jest gotowy, to nie powinno być zmieniane. można od razu zacząć tego ekscytującego przedsięwzięcia jako barwienia.

Jak ozdobić beczki w kraju?

Najlepiej jest rozpocząć proces słoneczny dzień, farba mogła wyschnąć prawidłowo. Przed przystąpieniem do figury rysunku metalowej powierzchni pojemnika musi być odpowiednio napełniony. Odbywa się to za pomocą konwencjonalnego podkładu antykorozyjnego. W następstwie trzeba zastosować warstwę farby neutralnej metalu: najlepsze odcienie białych lub pastelowych. Jeśli już zakupione przyciemniane Farba może być stosowana bezpośrednio na podkład. Ale to lepiej, żeby go zabarwić się, ponieważ można uzyskać znacznie szerszą paletę barw. Do druku, trzeba farb akrylowych. Głównym kolor jest nakładana na całej powierzchni części rurowej w dwóch – trzech warstw. Po jej całkowitym wyschnięciu, można dokonać dowolnego obrazu – wszystko jest tutaj zależy od Twojej wyobraźni.

Jak malować na perkusji w kraju? Masa opcji. Może być stosowany do pojemności kolorowe obrazy, jagód, owoców, ziół i tak dalej. Bardzo efektowny wygląd dużych beczek, urządzone przez bambusa lub brzozowego pnia. Czy to możliwe, aby ożywić stare opakowanie, przedstawiający jej śmieszne miny.


Jak ozdobić beczki na sprayem domek

Bardzo oryginalny wygląd pojemników ogrodniczych, malowane farbą z pojemnika. Do pracy przygotowawczej po całej powierzchni bębna powinna być pokryta warstwą emalii jednego koloru. Następnie piękną gałązkę tui, paproci lub innego roślina ozdobna, szczelnie przymocować ją do powierzchni bębna i zastosować farbę z pojemnika. Uzyskać skuteczny naturalny rysunek. Aby umieścić go lepiej na obwodzie beczki.

W przyszłości takie wesołe kolorowe pojemniki mogą zrobić wspaniałe pojemniki do uprawy warzyw i kwiatów.