639 Shares 5097 views

Farbować własny dywan.

Każdy chce być w domu, aby wyglądać dobrze i nowoczesne. Wiele zastosowano kilka wysiłku, aby osiągnąć ten cel. I jak widać, wyniki nie są zmuszeni czekać. Najważniejsze, aby pokazać, pomysłowość i dowiedzieć się, jak zaprojektować mieszkanie usovershestvovat lub domu.

Teraz miałem przypadek, w którym trzeba było dać dywan przyzwoity widok, i ujrzałem, że jedynym sposobem, aby go pomalować.

Jednak dywan można malować? Zwykła farba? Jaka jest konsekwencja? Jakiej marki? Jeśli zwykły obraz galdkih poverhnoeste, on na pewno zmieni się w niskiej jakości linoleum.

Albo spróbuj spray z sprayu? Teraz taki rozległy wybór … Jednak możliwość … i naprawdę nie wypłukane, ale wkrótce zostaną usunięte. Cóż, droga jest ten obraz. Po tym wszystkim, słoik natryskowe jest przeznaczony dla niewielkiej liczby metrów kwadratowych.

Nawiasem mówiąc, specjalny barwnik do dywanu można go kupić jako spray, a to kosztuje bardzo wysoką cenę. Nie bardzo znanym producentem tego stworzenia jest w Ameryce. Tam dywan jest bardzo popularna i wszędzie, z wyjątkiem nie na torze w ogrodzie. Prawdopodobnie dlatego, że istnieje popyt na barwnik. Chociaż jego koszt … pozostawia jedynie spekulować, kto może go kupić. Jeśli jest to bogaci ludzie … ale na pewno taniej jest zamówić perenastil dywanie. A jeśli tych, którzy czynią wszystko z rękami .. Generalnie, farba jest korzystny tylko dla kierowców gdzie dywan metr kwadratowy.

A w pozostałej części świata, innych niż USA, malowanie farbą – bardzo kosztowną lekcję, która musi być bardzo mała liczba osób.

Jednak nadal istnieją który określono do barwienia dywan, a zatem decyzję o wdrożeniu koniecznie musi przyjść do tego celu.

To dlatego, że raz zabrałem się próbując jakoś uczcić jego mieszkania. Już bardzo przerażający był dywan. Jest zrozumiałe, że byli zadowoleni lokatorów od ponad dwudziestu lat (który jest wysokiej jakości!), Ale plamy, plamy, plamy …. jak jestem chory od niego. A przede wszystkim to był tylko te miejsca, które pozostają na płynach czyszczących pranie. Tak jak je usunąć? Droga już. Struktura ispohablena chemia, zmieniła kolor i wszystko. Rzuć dywan?

A co, jeśli one rozplanowane całe mieszkanie i jego duże kwadraty, że w takim przypadku? Wymienić? Ale to jest bardzo drogie.

Że myśli, postanowiłem znaleźć swój własny sposób, aby odświeżyć dywan. Myślałem przez długi czas. Próbowałem kilka sposobów i wszystkie rodzaje kolorów. I tak, metoda eksperymentalna, byłem w stanie odebrać nie trudną decyzję.

Okazało się, że jest możliwe, aby pomalować dywan nie jest zbyt drogie i niezawodnie. Przeczytaj jak go wdrożyć i pozwoli zapomnieć o nieprzyjemnych obrzydliwe plamy na dywanie, które zostały unnerved wiele lat.