95 Shares 9555 views

Program edukacyjny rybaka: Kucharz – co to jest?

Fishing – prawdziwa moralna i fizyczna przyjemność dla wielu mężczyzn. Dobrze więc tutaj utrechkom, o świcie, aby złapać rybę, ale nie tylko! I jest jeszcze mnóstwo czasu w lewo, aby złapać i inne ryby. Ale okazy złowione wieczorem w godzinach porannych, nie może znieść. Aby to zrobić, (to zachowanie zaczep) i prawdopodobnie został wynaleziony przez KUKAN.


Co to za urządzenie i dlaczego jest to potrzebne?

Jest on przeznaczony do transportu i ochrony górnictwie i jest dość silny przewód z pętli przewodu lub kołek na końcu. Mechanizm działania jest bardzo prosta. Duży złowionych ryb najpierw odkręcić z haka, a następnie zatrzymał się na siebie w Cook metalowej pętli, jest wkręcony w otwór, która jest zwykle wykonywane za pomocą noża w ustach ryby w miękkich tkankach. Po ekstrakcji, który łagodnie opuszcza się do wody. Przewód górny koniec umocowany jest do brzegu (PEG wbite) z użyciem wody – związać fału statkiem lub rowing oarlock. Tak złowionych ryb pozostają przy życiu przez długi czas, aż do końca swojej wędkowania.

Jak zrobić Kukan siebie?

Jeśli zapomniałeś kupić narzędzie biznesowe w sklepie rybackiej, można łatwo zrobić samemu Kukan. „Jakie jest zapotrzebowanie na to?” – pytasz. Cóż, po pierwsze, jeśli nie ma klatki, jest to jeden z najbardziej niezawodnych urządzeń do przechowywania ryb. A po drugie, nie spędzają zbyt wiele czasu i wysiłku. To bardzo proste:

  • ma silne przewód nylonowej o odpowiedniej długości;
  • na dolnym końcu drążka kierowniczego trochę silne – poza środkiem;
  • Gotować własne ręce wykonana, gotowy do użycia!

Wskazówki

Cook – co to jest? Wymagane dla jakichkolwiek narzędzi! Ale głównym błędem niektórych (nawet doświadczonych rybaków) – nawlekania igieł (kije) pod skrzela. Ryba obsadzone przez kucharza w ten sposób, szybko zasypia i zaczyna się pogarszać. Więc lepiej jest zrobić dziurę Nóż w tkankach miękkich ustach ryby, a następnie przełóż przewód różdżkę. Zatem pożądane jest, aby nie uszkodzić naczynia krwionośne o języku i skrzela. Jeśli hak jest przekazywana w głąb przełyku, konieczne jest, aby nie wyciągnąć i pokroić na smyczy, nie usuwając. Lepiej niż związany z drugiej strony, ale rybki jak najdłużej pozostać świeże. I w ogniu, gdy woda jest najbardziej ogrzanego, Rybin nosić kucharz zachowane lepiej, gdyby obniżono o ile to możliwe. Wystarczy związać niewielki ciężar konstrukcji, która będzie leżeć na dnie. Te subtelności trzeba wiedzieć przede wszystkim, aby wrócić do domu z życia, a nie „snulym” haczyk.

nowoczesny Kukan

Co to jest i co zmienia to przeszedł w projekcie? Dziś są to urządzenia high-tech, które zastępują KUKAN w klasycznym tego słowa znaczeniu, zachowując oryginalną nazwę i swój cel. Na przykład, staje się coraz bardziej popularny do nurkowania skóry KUKAN. Jego główną funkcją – trzymaj produkcję podczas łowienia pod wodą za pomocą harpuna lub karabinu. Zazwyczaj mocowane na taśmie, niekiedy – do boi (jeśli złapany bardzo dużych okazów lub niebezpieczeństwo rekiny).

robimy sobie

Kukan dobre dla łowiących ryby mogą być wykonane niezależnie. Jest to tańsze i bardziej niezawodne. Metody dokonywania go, jest wiele. Materiały podstawowe:

  • metalowa igła (być wystarczająco pustej rurki ze stali nierdzewnej);
  • Lina lub łańcuch (bardzo odpowiednia linia prania lub przewód nylon).

tak więc:

  1. Zakupów w samochodzie z metalowej rury (średnica – długość 0,5 cm – 15 cm).
  2. Wycięte na jednej stronie uchwyt kątowy odcinek papierem ściernym. Okazuje się igłę.
  3. W roli wątku – sznurem z nylonu, lin lub zwykłej bielizny.
  4. Tie nitkę igły Środek: węzła lub przez wywiercony otwór.
  5. Kukan gotowy do łowiectwa podwodnego.

subtelności pracy

Aby powiązać wynikowy KUKAN do pasa myśliwego, zaleca się korzystanie z karabinka, ale z bardzo mocnym „haka” może być bardzo trudno cofnąć pod napięciem, aby większość rybaka. Dlatego doświadczony podwodny myśliwi powinni brać z małym ostrym nożem przeciąć łańcuch w razie wypadku.