874 Shares 6429 views

scenariusz swatanie – pozwoli urządzić święto narodzin nowej rodziny

W dzisiejszych czasach mało kto śledzić tradycji zalotów przed ślubem. Teraz jest to zupełnie wystarczające dla zgodą sama panna młoda, czasami nawet bez udziału rodziców. Ale jak na wesele – jest to bardzo ważne święto w życiu młodej pary, czemu nie dokonania pre-kombinezon, po tradycji naszych przodków. Wyrafinowany skrypt swatanie pozwoli, aby szczyt.

Po rozwiązaliśmy wszystkie rodzicom, którzy mają prawo do odmowy ich neponravilos oczyszczenie bez omawiając sprawę z córką. Ten stan rzeczy było prawo w każdej rodzinie, a rodzice twierdzą, córka nie miała prawa.

Aby zorganizować ciekawą zaloty panny młodej, scenariusz może być, na przykład, tak. Po dyskusji na radzie rodzinnym wszystkich szczegółach zwyczaju z rodziców i chrzestnych pana młodego wysyła matchmakers do domu dziewczyny, w której rola wszystkie te same chrzestnymi lub innych bliskich krewnych. Ich głównym zadaniem – w celu uzyskania zgody rodziców dziewczynki jej dać w małżeństwo z mężem.

Na przykład, na początku scenariusza zalotów zakłada przestrzeganie pewnych osobliwych obrzędów i zwyczajów. W domu rośliny matchmakers oczyszczenie na krześle i związać nogi i za plecami swatki wyrzucić zużyte buty. To wszystko jest do rodziców panny młodej nie dać odpowiedź.

Przed wyjściem z domu matchmakers uklęknąć przed ikonami i wycierając je czystym ręcznikiem, przeczytaj spisek ślubu. Zapewni to przyszłość para szczęśliwie razem lata swojego życia w miłości i harmonii.

W domu swatki panny młodej siedzieć na krześle tak, że jego stopy były na ścieżkę, która prowadzi do drzwi domu. I zacząć dzwonić rodziców o tych słowach: „My – kupcy i masz produkt naprawdę potrzebują.” Następnie swatanie skrypt rozwija się w zgodzie z dorywczo rozmowy o oczyszczenie, z którego jest dobre, wspaniałe, jako doskonały młodej.

Po że właściciele domu są zaproszeni goście na „stole negocjacyjnym”, który pokrywa i lepiej służyć w stylu czasie, gdy obserwuje się wszystkie tradycje tego zwyczaju. Możliwe zamiast konwencjonalnych łyżki na stole drewna i gorące posiłki nie były podawane w naczyniach, a gliniane naczynie.

Po omówieniu szczegółów ślubnych, jako że zapewnia skrypt kojarzeń, ułożone narzeczona pana młodego. Niech rodzice dziewczynki przygotować wcześniej rzeczy, które pokażą jak posag. Teraz przychodzi kolej na rodziców narzeczonej chwalą ją, mówiąc o jej dobroci, piękna, gospodarstwa domowego.

Jeśli wszystko pasuje obu stronom, że omawiane datę ślubu, a następnie iść do domu.

Lub, na przykład, wiele nadaje swatanie skrypt jest znacznie uproszczona. Po uzyskaniu zgody panny młodej, pana młodego przychodzi do jej domu, rodzice wcześniej kupując prezenty i kwiaty dziewczynka i jej matka. Następnie, stojąc na jednym kolanie, prosi o jej rękę. Mówi jej przez samego rodziców o tym, jak jest on niezawodny, odpowiedzialny, jak bardzo kocha swoją córkę i dbać o nią. Po tym, ojciec dziewczyny bandażowanie ręce panny młodej i pana młodego. Dalej – wesoły święto entuzjastycznie omówić zbliżającą się wspólne życie w miłości. Podczas przerwy oczyszczenie dokonuje formalnego propozycję małżeństwa i daje oblubienicy pierścień.

Skrypt swatanie z oblubienicy nie ma specjalnych różnic w jaki sposób zorganizowany kojarzeń oczyszczenie. Przechodzenie do narzeczonej do domu pana młodego, panna młoda z jej bliskich nie należy również zapominać zakupić prezenty dla członków rodziny jej przyszłego męża. Wymagany atrybut – piękny bukiet kwiatów bezpośrednio do jego przyszłości w regulaminie. Wtedy wszystko pójdzie dobrze w hałaśliwym i wesołej uczty z piosenek i żartów. A wynik – wyznaczenie daty ślubu.