776 Shares 9922 views

Co dać 3-letnie małżeństwo mąż i żona, ciekawe pomysły i opinie

Młoda rodzina na co dzień jest oznaczony z podziwem i miłością. Para jest otoczony przez wiele jubileuszy: pierwsze spotkanie, pierwszy pocałunek, pierwszy miesiąc po urodzeniu dziecka, i wiele, wiele innych. Ale jedna z najważniejszych dat – dzień utworzenia ich rodzin. Wielu, w tym sprawców uroczystości, ma problem z wybraniem prezentu. W tym artykule omówimy, co daje 3-letnie małżeństwo, jakie są tradycje i jak przyjmować gości. skupić się również na pakowania prezentów i przeglądach młodych rodzin, co chcieliby oni otrzymać.


3 lata ślub: co za ślub, co dać?

Po żyjących razem od trzech lat, pozostawiając po sobie wiele dobrych i złych chwilach, ludzie zaczynają rozumieć siebie lepiej, formowane są tradycje rodzinne. Mąż i żona zaczęła czuć skórę nawzajem dosłownie. Byli w stanie utrzymać ciepło i miłość do siebie nawzajem. Jest to „skóra” jest symbolem rocznicę ślubu 3 lata. Ten materiał jest elastyczny, żywy, zawsze ciepła i jednocześnie wytrzymała. Wynalazł świętować skórzaną ślub w Niemczech. W Rosji jest to również nazwa zatrzymany.

Dobry prezent na weselu rodzinnym w skóry staną się sprawa wiąże się z tym materiałem. Pyszne i piękne opcja – tort urodzinowy. Można go upiec samemu lub zamówić ciasta. Miód ciasto najdokładniej przekazuje napięcie skóry. Jego zapach wypełnia dom z komfortu i ciepła. tort „Napoleon” jest również pasują idealnie. Jego nawarstwianie przypomina tradycję, hobby, przyzwyczajeń, które nagromadziły się rok po roku, kochającą rodzinę. Ozdobić deser trzy sposoby: elementy skórzane wykonane z kitu, figurki kochanków (może to być zarówno osoby i urocze postacie lub zwierzęta), a także po prostu napisać ładne gratulacje.

tradycje

Przed święto mąż i żona powinni posprzątać dom. I należy to zrobić razem. Przejść przez rzeczy i pozbyć się tych, które są nieprzyjemne wspomnienia. Należy zwrócić szczególną uwagę na patelni. Ten, który będzie rozdrobnione lub zarysowania powinny być wyrzucone przed rocznicą. Po tej „czystej” swojej duszy – zapytaj siebie o przebaczenie, wybacza błędów.

Zaprosić na ucztę więcej młodych osób. Uważa się, że są one przynieść cierpliwości i energii do rodziny. Jest to najlepiej zorganizować święto jest w godzinach porannych. Danie główne na stole powinien być chleb, pieczone krewni. Jest symbolem komfortu i dostatku. A mąż i żona powinni mieć na sobie coś skóry. Na przykład, pas, pasek lub buty.

Prezenty od rodziców

Co można dać 3-letnie małżeństwo z dziećmi? Wcześniej zdecydowano dokonać kosztownych prezentów dla ich rocznicę ślubu. Po tym wszystkim, za trzy lata wspólnego życia, a tam jest jeszcze wiele lat razem. Dlatego dar powinien być stały i niezawodny, jak tapicerowanych mebli skórzanych. Sofa w pastelowych kolorach jest idealnym rozwiązaniem dla praktycznie każdego wnętrza. Tańsza opcja – krzesło wykonane ze skóry, co jest bardzo wygodne do siedzenia przy komputerze. Pokrowce na siedzenia samochodowe jest również niezbędna.

Prezenty na rocznicę ślubu (3 lata) dla żywych doznań? Oczywiście, jest to wycieczka na morze. Teraz można znaleźć wiele opcji dla każdego budżetu, najważniejsze wiedzieć o czasie wakacyjnego dzieci i czy mają paszporty zagraniczne. tematy podróży mogą uzupełniać taki dar, jak walizka.

Prezenty od przyjaciół

Jeśli myślisz o tym, co dać znajomych 3-lata ślubnych go zapamiętać na całe życie, a następnie spojrzeć na kilka dodatkowych opcji. Najlepszy prezent – to emocja. Że pamiętamy je na wiele lat. Zrób gratulacyjny wideo. Zbierz kilka zdjęć w nim, jakie były znajomych w miłości, pierwsze spotkania, na ślubie. Jak spędzić czas razem, kiedy stały się rodzina. Umieścić zdjęcia w piosence, że miał coś wspólnego z pierwszego spotkania znajomych, pierwszego pocałunku. Albo po prostu ten, który doskonale odzwierciedla jego rodzina – poświęcenia motywów delikatne ballady, żywy jazz. Pod koniec filmu, nagrywanie niewielki powitanie. Niezwykły dar, który zachwyci znajomych od lat – Profesjonalne zdjęcia. Zarezerwować sesję zdjęciową dla swoich przyjaciół w jednym z pracowniach miasta. A w dodatku można dać stylowe ramki na zdjęcia lub albumu fotograficznego ręcznie.

Kontynuując temat ręcznej pracy, konieczne jest dodanie takiego daru, jak portretu rodzinnego. On będzie doskonałym dodatkiem do wnętrza sypialni lub salonie. Kto robić portrety z fotografii i może być wysłany z dowolnego miasta. Style i dla wszystkich smaków, od klasycznej po pop i sztuki.

Prezent dla ukochanej

Kiedy zbliża się ważną datę w związku, więc chcesz zaskoczyć ukochaną osobę i pokazać mu swoją miłość i opiekę. I wtedy wielu ludzi rodzi się pytanie: co dać do żony 3 lat ślubie? Jeśli chcesz skojarzyć z nazwą swojej prezent rocznicę – na skórze, to dobrym rozwiązaniem byłoby rękawice, buty, torebki. Naturalne materiały są bardzo przyjemne w dotyku i wygląda przyzwoicie. Nie mylić z wielkością i kolorem, nie należy wybierać taki prezent na własną rękę. Zaproś swoją żonę do sklepu, była w stanie wybrać ulubioną rzeczą. Lub kupić kartę upominkową do sklepu, ale należy pamiętać, że elementy skórzane są drogie, a więc kwota bonu nie powinny być małe.

Co dać 3-letniego małżeństwa, które nie są związane ze skórą? Każda kobieta starannie dba o swoją urodę. Dlatego karta prezent do sklepu kosmetycznego lub spa będą zawsze aktualne. Przedtem zajrzał, co kremy cieszyć swoją żonę, a jakie usługi są świadczone w kabinie. Nauczyć ich przybliżoną cenę. Nie ma sensu, aby dać kartę upominkową na kwotę znacznie mniejszą niż twoja żona będzie musiał zapłacić. Przyjemny i romantyczny prezent będzie piękny jedwabny szlafrok lub karty prezent w sklepie z bielizną. Te dary będzie sposób każda kobieta.

Ale z urządzeń w formie prezentu powinien być bardzo ostrożny. Jeżeli współmałżonek nie prosić o chleb maker lub blender, nie należy kupować je tylko dla tego święta. Lepiej zwrócić uwagę na żony – dać coś tylko dla niej, a nie do domu. I nie zapomnij, że wszystkie kobiety są bardzo lubił kwiaty. Jeżeli nie można przedstawić bukiet w godzinach porannych, a następnie zamówić ją w świadczeniu usług. Poproszony o napisanie na karcie kilka miłych słów. Najczęściej oferują dostawy przejść z kwiatami coś smacznego. Słodycze, ciasta i inne słodycze sprawi, że żona rano niezapomniany.

prezent dla ukochanej

Teraz to twoja rocznica ślubu – 3 lata. Co dać mężowi? Rzeczywiście, tak chętny do użytecznego, przyjemny i niezapomniany show.

Wiele kobiet drapania głowy nad tym, co dać mężem na ślubie 3 lata. Przyjemny i pożyteczny prezent będzie torebkę lub pasek ze skóry. Również podlegać rocznicę odpowiedniego portfela, plecaka lub folderu do papieru. Te opcje jak, jak pracowników biurowych i biznesmenów. Kosztowny zegarek ze skórzanym paskiem mile zaskoczyć męża, niezależnie od zawodu.

Co dać mężem na ślubie 3 lata mieć żywe wspomnienia? W tym tańcu pasują idealnie. Przygotowanie nie jest trudne. Najważniejsze jest, aby wybrać piękny strój i namiętną muzykę. Mąż docenią prezenty takie jak striptiz, taniec brzucha i flamenco. Jeśli nie masz czasu, aby nauczyć się nowych ruchów, a następnie użyć ładne Teraźniejszość jak czekowej. Istnieje kilka stron, określić te pragnienia, że małżonek może użyć w dowolnym momencie. Na przykład wybrać masaż, namiętny pocałunek lub dzień bez obelg.

Postaraj się, aby obecny prezent z gier. Ukryć go gdzieś w domu lub w pracy mojego męża i zrobić małą mapę. Pochodzić z niektórych fałszywych miejsc, gdzie mógłby znaleźć miłą niespodziankę i kontynuację mapie.

Jak zapakować prezent

Co dać ślub na okres 3 lat, mamy już decyzję, a teraz mówią o opakowaniu. Jak interesująca kwestia uruchomiliśmy skórzaną ślub? Teraz można znaleźć wiele różnych pudełka. Aby uczynić aluzję do tematu rocznicy, nie przerażające w tym samym stylizacji Halloween, można odebrać pudełko w kolorze brązowym i pastelowych kolorach. Zamiast klasycznego łuku udekorować może być wykonana ze skórzanym kwiatem. Oryginalna wersja pakietu – jest to dar w chwili obecnej. Na przykład, można kupić mężczyzna portfla skóra i umieścić wewnątrz talon na wycieczkę w spa.

Jak przyjmować gości

3 lata małżeństwa koniecznie warto zauważyć, choć nie na dużą skalę. Zaproś bliskich przyjaciół i krewnych. Triumf można zauważyć w restauracji lub w domu. Jeśli chcesz zorganizować ciekawy program, należy zwrócić się o pomoc tego świadka – tradycyjnie zabawiać gości na tej rocznicy. Pamiętaj, że przed tą potrzebę wyrzucić maltretowanym dania?

Tak, kilka płyt mogą być pozostawione do nietypowej rozrywki. Zapamiętaj swój ślub i na koniec wieczoru złamała płytę. Im więcej fragmentów, tym więcej lat będziesz żyć razem. I głośne dźwięki odstraszyć katastrofy. Dobra zabawa dla wszystkich będzie grać razem, na przykład, „Mafia” czy „Crocodile”. W tych grach, to nie ma znaczenia wiek, a więc będzie to interesujące i zabawne.

Recenzje prezenty

Wiele młodych rodzin zgadzają się, że prezent nie musi być drogie. Jednak w większości przypadków, chcą trochę przydatnych rzeczy lub oryginalne powitanie. Dekoracyjne prezenty nie zawsze okazują sposób – często nie pasują do wnętrza. Dlatego też, w rocznicę najprzyjemniejszych otrzymywać prezenty od serca i dla sprawy.