723 Shares 5835 views

Boxing Day: historia i praznovanie

Wielu z nas słyszało, że w niektórych krajach istnieje Boxing Day. Ale nie wiele osób wie, że w Rosji niedawno i jest coś podobnego. Rosjanie nie kopiować importowanego tradycję i pochodzą z własnej, unikalnej wakacje. Ten dzień jest oznaczony na czerwono w kalendarzu i jest to jedyny powód, aby zadowolić swoich bliskich pokazać.


To święto w Wielkiej Brytanii

Początkowo Boxing Day w Albion planowane do rodziny po świętach może nadal cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Dlatego świętować Boxing Day 26 grudnia. W Wielkiej Brytanii, ten dzień jest świętem państwowym, a jeśli to zbiega się w niedzielę, jest on przenoszony do następnego dnia. Brytyjczycy czczą swoje wielowiekowe tradycje, więc opowieść o pochodzeniu każdego festiwalu wie. Kilka wieków temu, dzień po uroczystości Bożego Narodzenia, pracodawcy starali się zachęcić swoich pracowników i rozdzielono między pieniędzy i kosztowności. Tkania tkaniny młyny zachęcać swoich pracowników, sklep spożywczy – produktów.

Tradycja w nowoczesnym społeczeństwie

Dziś tradycja ta została przekształcona, a teraz ludzie w Wielkiej Brytanii mają możliwość zakupu towarów po obniżonych cenach w sprzedaży postrozhdestvenskoy. Również w Boxing Day postanowił uczestniczyć różne imprezy sportowe. Jako wynalazców futbolu, Brytyjczycy nie omieszkał możliwość dokonania dodatkowej rundy mistrzostw w Premier League.

które dają

Daj ten dzień może być cokolwiek. Najważniejsze jest to, że dar był zapakowany w piękne wakacje pola. Po Boxing Day dosłownie przetłumaczyć jako „dzień pudełek”. Gratulacje prezenty zazwyczaj całą obsługę klienta. Pomimo faktu, że Brytyjczycy, a także wszyscy inni ludzie na świecie są zaangażowane w zgiełku przedświątecznych, są tak uprzejmy, nie zapomnij napisać kilka słów do wszystkich ludzi, którzy weszli w interakcję z ciągu roku. kartki świąteczne z ciepłych gratulacje są sprzedawców, listonoszy, pracowników, pralnia i inny personel pomocniczy. Poczta działa w trybie awaryjnym, a dostarcza różnorodnych odbiorców ponad miliard kart.

Kilka wersji

Teraz to święto jest często nazywany drugi dzień Bożego Narodzenia. Ale do jednego wersji pochodzenia tego święta więc nikt nie przyszedł. Zbyt wiele źródeł, są chętni do uzurpować autorstwa. Pomijając fakt, że pracodawcy są prezenty dla swoich pracowników cennych rzeczy w każdym domu wspierać i sług. Właściciele również poszukiwane podziękować sługi za dobrą pracę w ciągu roku, dał dary i zapewnić wyjście.

W kościołach zbierane wszystkie ofiary, które zostały uzyskane w Boże Narodzenie i dystrybuowane na następny dzień do wszystkich potrzebujących. Cóż, obecna nazwa Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii echa nazwę święta. Stąd interesująca wersja pochodzenia nazwy. Fakt, że noc Bożego Narodzenia w każdej rodzinie dziecko tradycyjnie otrzymał pudełko z prezentem. Dzieci poszły spać, a następnego ranka pospiesznie do drzewa w nadziei znalezienia cenne treści.

skrzynki wszędzie

Sami ich skrzynek nie są szczególnie zainteresowani i natychmiast porzucone gdzieś w kącie. W dużych rodzin następnego dnia po świętach, dom jest dosłownie pęka z pustymi świątecznych pudełek. To jest dokładnie to, co może wydawać się śmieszne imię, to w interpretacji innych językach jest bardziej harmonijnie. W tym dniu, wszystkie pola miały zostać wyeliminowane. Istnieje teoria, że ludzie nie mogą przejść ulubiony prezent z powrotem do sklepu.

Przy okazji, dzisiejsze prezenty Dzień, oprócz wielkiego Bożego Narodzenia sprzedaż, obiecuje wiele nowoczesnych robotników różnych bonusów i zachęt z pracodawcami.

Jak spędzić dzień?

Boże Narodzenie jest już za nami, za niezliczoną gotowania, próżności i marnotrawstwa energii nerwowej. 26 grudnia można wydech z ulgą, i spędzić dzień, ciesząc się towarzystwem rodziny. Najczęściej Brytyjczycy wolą pozostawić na charakter miasta, spotykają się z ich rodzinami i przyjaciółmi. Wentylatory Ardent są gotowi na zakupy w sklepach na dyżurze o północy, żeby być jednym z pierwszych na sprzedaży z zyskiem.

Wcześniej tego dnia, brytyjska elita miłość do polowania na lisy. Nosili czerwone mundury świąteczny, siedział na koniu, w otoczeniu się z całym pakietem psów myśliwskich. Teraz polowanie na zwierzęta jest oficjalnie zakazane, więc ludzie hazardu są bardziej skłonni do odwiedzenia wyścigi.

Oficjalnie to święto odbywa się we wszystkich krajach, w krajach Wspólnoty Narodów. Dlatego też, oprócz Wielkiej Brytanii, ten dzień jest obchodzony oficjalnie we wszystkich jej byłych kolonii i dominiów: Australia, RPA, Nowa Zelandia, Kanada i kilka małych państw wyspiarskich.

Ten dzień w Rosji

obywateli Rosji w 20. wieku, odsunął się od tradycji w wielkim stylu z okazji Bożego Narodzenia, więc nasz dzień Boks nie mogą być kopiowane z brytyjskim odpowiednikiem. Dlatego też grupa osób przedsiębiorczych i przedsiębiorczych postanowił założyć coś jak 20 września 2012 r. Kto wie, może ta tradycja zakorzenić, a wkrótce będziemy musieli poczekać jeszcze jeden uzasadniony wylot? Każdy może uczestniczyć w tym wydarzeniu tzw High Fashion prezent i odebrać prezenty na Dzień Dziecka lub Nowy Rok.

Wprowadzenie wysokiej mody prezent

Celem imprezy jest wprowadzenie na rynek masowy z branży prasowej. Nie jest tajemnicą, że większość ludzi jest stale drapania głowy nad tym, co dać swoją rodzinę i przyjaciół z okazji. A więc ofiary są zredukowane do banalnych certyfikatów, koperty z pieniędzmi, kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego oraz biżuterii. Wielu ludzi lubi dawać śmieszne prezenty urodzinowe, ale nie każdy wie, gdzie można uzyskać oryginalne pomysły.

własne ręce

Nawet jeśli ludzie nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na prezent projektanta markowych na badanie pokazuje, ludzie mogą pożyczyć kilka pomysłów dla własnej inspiracji. Jak wiemy, dla naszych bliskich, nie jest często najważniejszym darem, i uwaga. Dlatego też, jeśli nie wiem, jak zrobić prezent własnymi rękami na urodziny mojego męża, matkę lub córkę, należy odwiedzić prezent firm.

Zdarzenie jest zawsze uruchomiony twórczy warsztat, w którym każdy może osobiście uczestniczyć w produkcji wyjątkowy prezent. Nawet kubek z własnym autografem Koszulka z zabawnym napisem, stosowany samodzielnie lub kreatywnie zaprojektowane parasol będzie dobra pomoc, aby rozpocząć swoje własne sposoby osobistych projektu do projektowania prezentu.

Cóż, Anglicy mogą pożyczyć otoczenie i dekoracji. Bardzo często zaniedbujemy regułę dostarczenia ich prepodnosheniya piękne, wierząc, że to niepotrzebne. Niewątpliwie jasne pole ujawni szybko i natychmiast chowa się w kącie. Ale fakt oczekiwaniu na cud w momencie, gdy ktoś bliski albo dziecko otwiera się piękny pakiet, jego emocje są drogie.

wniosek

Masz wymyślić oryginalne życzenia urodzinowe? Z darami, które są wykonane z własnych rąk, swoją rodzinę na wakacje do zapamiętania.