519 Shares 7506 views

Oryginalny i pięknie udekorowany stół Boże Narodzenie z rękami: opis, pomysły i zalecenia

Nowy Rok – to prawdopodobnie najbardziej ulubione święto wielu ludzi ze wszystkich zakątków naszej planety. Wszystko uczcić go w różny sposób: niektórzy lubią latać w gorącym kraju, ktoś – spacer w hałaśliwej restauracji, ale większość z nas stara zbierane fulla gości.


Każda gospodyni domowa w oczekiwaniu na wakacje wybrać menu, starając się zadowolić zaproszonych przyjaciół i coś smacznego i niezwykłego rodzinnego. Ale wszyscy wiemy, że każde jedzenie piękny wygląd i apetyczny prawidłowo nakryć do stołu. Aby uzyskać informacje o tym, jak wymyślić i wdrożyć oryginalną konstrukcję stołu noworocznym opiszemy w tym artykule.

Kto wymyślił służąc?

Wcześniej, piękny porcja wystarczyło położyć piękny obrus w skrobię i dostać świąteczną obsługę. Teraz projekt stole Nowy Rok – to cały przemysł biznes, który ma swoje własne trendy w modzie.

Historia dekoracja stołu ma swoje korzenie w starożytnym Egipcie. Archeolodzy twierdzą, że nie pojawił się pierwszy obrusy ze złota szycia. Ale kubki i szklanki i naczynia wymyślona przez Rzymian.

Niespodziewanie, ludzie średniowiecznej Europie przez długi czas nie używać sztućców. Jedzenie jedzenie prawe ręce, a płytki pogłębienie w tabelach.

symbol bogactwa

Dziwnie, ale w Rosji tradycja położyć stół wyglądał wcześniej niż w Europie. Początkowo dobrze stołowej był swego rodzaju symbol bogactwa – bogaci ludzie lubili pochwalić bogato haftowane obrusy, srebrne lichtarze i wykwintne dania z najlepszych porcelany.

Bogatszy od wszystkich urządzonych stołach weselnych, a po chwili przyszła moda na dekorację świątecznego stołu. Teraz półki są zapchane wszelkiego rodzaju elementów wystroju. Specjalna obfitość obserwowane w przeddzień ferii zimowych. Świece, żyrandole, pierścienie na serwetki, naczynia, szklanki, łyżki lodu. Jednym słowem – raj dla wyobraźnia szaleje. Można zaimplementować jakiś pomysł i zrobić dekorację świąteczną tabeli z rąk, ale można poprosić o pomoc do specjalistów.

Uroda na duże pieniądze

Kto zdecydował się na zewnątrz nie tylko piękne świątecznym stole, ale samo miejsce i uroczystości, czy jest to mieszkanie, ogród lub dom na wsi. Niedawno ustawienie stół świąteczny zorganizowany został jedynie na ceremonie ślubne. Obecnie miło nakryć do stołu wykonany dla wszystkich świąt, ale przede wszystkim – w Nowy Rok.

Na stole żadnego gospodyni piękna ozdoba noworoczny – rodzaj rytuału, który jest koniecznością w przygotowaniu wakacji. Jednak nie każdy ma na to czasu. Na szczęście, wiele studia projektowe oferuje nie tylko projektowanie wigilijnym stole, ale również wystrój całego pokoju, który będzie święto. Jest taka usługa, co do zasady, nie tanie. Na przykład dla kompozycji plenerowy Sylwester będzie musiał zapłacić około 10 000 rubli, a za projekt choinek – 20 000 rubli.

Oferujemy opcję, która nie tylko będzie przejawiać się w pracach, ale również zaoszczędzić pieniądze.

kolor subtelności

Pierwszą rzeczą, radzimy przejrzeć czasopisma i zobaczyć jak wszystko ozdobione stole noworocznym. Najpiękniejszy wzór może być stosowany jako podstawa i dodanie czegoś własnego, autorskiego, zabrać się do pracy. Oczywiście, każdy ma inny gust, ale najważniejsza zasada w tej klasy kreatywnej – harmonia kolorów. Z prawej mieszanki zależy wskaźnik sukcesu 80 procent. Wszelkie projektant potwierdzi, że każde Boże Narodzenie tabeli dekoracji (dom wakacyjny lub strona korporacyjna w restauracji) zaczyna z dopasowanymi kolorami. Proponujemy pobyt w najbardziej uroczystych kombinacji, które automatycznie biorą Ciebie i Twoich gości w opowieści Bożego Narodzenia.

Biały + czerwony + zielony + złoty

Normalnie tabeli dekoracji Boże Narodzenie w takich kombinacjach kolorystycznych jest uważany za najbardziej elegancki i uroczysty. Biały jest związany ze śniegiem, czerwone – z jarzębiny, zielony – z jodły i złota – z ozdób choinkowych.

Przykład pierwszy. Rozłożone biały materiał, korzystnie bez wzorca. Zorganizować biały naczynia. Lepiej, jeśli będzie to z jakimiś złotymi ornamentami. Alternatywnie: niższe (duże), płytka może być złoty kolor i górną (sałatki) – biały. Pod każdym talerzu, umieść dwa ręczniki – jedna czerwona i zielona. Wszystko to okazałość może być uzupełniony o złotym dekoracji, takich jak świece.

Przykład drugi. Przykryć obrus zieleni. Wyjmij biały naczynia i sztućce „pod złota”. Serwetki mogą być czerwone lub zielone, ale lepiej – z kombinacją tych dwóch kolorów. W środku tabeli, umieść składu zielonych gałęzi świerkowych, czerwone kulki i czerwone świece same.

Przykład trzeci. Przykryj stół i przygotować zielony obrus. Następnie umieść dla każdego gościa na dwóch płytach. Znacznie niższe muszą być czerwone, a na górze sałatka – biały. Dobrze, jeśli białe talerze ozdobione są złotymi ornamentami. Następnie umieścić na czerwono lub zielono ściereczki oraz jako dekoracji w środku tabeli, umieść duży wazon, szklanka z czerwonymi i złotymi koralikami.

Srebrny + niebieski + biały

Połączenie powyższych kolorów daje poczucie sferę Królowej Śniegu. Kolor srebrny – to jej, niebieski – zima niebo i białe – taniec z płatki śniegu.

Przykład pierwszy. Stela soczysty niebieski obrus. Najlepiej, jeśli to jest odlewana, jeśli atlasu. Organizujemy biały usługi. Co ciekawe, jeśli zostanie on ozdobiony srebrnym malowane. Następny rozkładają białe serwetki. Mogą nosić pierścienie w kolorze srebrnym. Końcowy akcent będzie srebrnych lub posrebrzanych figurki aniołów pączków w wazonie białego szkła lub porcelany.

Przykład drugi. Rozłożone na stole śnieżnobiały szmatki bez wzoru. usługę wystawiać biały i niebieski lub po prostu niebieski. Rozprzestrzeniać misternie złożone serwetki. Dekoracja powinna być wykonana ze srebra: może być stylizowany sankach z góry srebrnych kul gwiazdkami lub srebrzone winorośli. Nawiasem mówiąc, z harmonizacji barw wygląda idealny kryształ.

Złoty + biały

To połączenie nie tylko magiczne i naprawdę wielki. Kolor biały – snowfield, a złoto – promienie zimowego słońca.

Przykład pierwszy. Spread biały obrus. Pożądane jest, aby materiał miał wyciszony satynowy połysk. Potrzebny będzie również białe serwetki. Od kuchennych najlepiej białe złoto zestaw z malowanymi i przezroczystych szklanek bez żadnego wzoru. Główną ozdobą jest lepiej umieścić w środku stołu – niech to będzie miska z przezroczystego szkła wypełnione złotymi kulkami.

Przykład drugi. Przykryj stół z białym obrusem i ułożone biały naczynia. Obok każdej płytki kładziemy złote serwetki. Organizujemy kieliszki z złotymi literami. A teraz – co najważniejsze: każdy gość musi leżeć na talerzu trochę obecnej, zawinięte w folię złota. Zaskoczenie – myśleć za siebie. Alternatywnie, może to być przewidywania noworoczne życzenia.

Jak widać, nic nie skomplikowane w konstrukcji stołu noworocznym z tamtejszych dłoniach. Jak mówią, jest wola i wyobraźnia sama nie ideał. Jest możliwe, że wychodząc od stołu, nie zatrzymać i zadekoriruete pokój.