715 Shares 7084 views

Analogi „Colm”: nazwa, opis, skład i opinie. Lek „Colm”: odpowiedniki w kropli

W naszym świecie, wiele cierpiał uzależnienie od alkoholu. Jeżeli dana osoba nie może żyć bez alkoholu, istnieje ogromna liczba problemów związanych. rodzina cierpi i dzieci, musiał zrezygnować z pracy. Współczesna medycyna znalazła unikalne techniki i produkty, które pomogą pokonać „zielonego węża”. Ogromne popularne narzędzia, takie jak drop "Coleman", "Proproten 100", "Alkobarer". Instrukcję obsługi, ceny, opinie i analogi – wszystkie te informacje należy przeczytać przed rozpoczęciem leczenia.

Skład leku „Colm”

Dostępne lek w postaci kropli przezroczystego koloru z zapach kwasu octowego. Główną substancją, która jest częścią leku działa cyjanamid. Jedną kroplę zawiera 3 mg i 1 ml – 60 mg. Dodatkowe składniki środków służy kwas sorbowy, lodowaty kwas octowy, esencję octan sodu i oczyszczoną wodę.

Dostarczone spadek ciemnych fiolek 15 ml każda. Zestaw zawiera leków kroplomierza. Analogi „Colm” będą miały podobny skład. Więcej informacji na ich temat można przeczytać poniżej.

krople akcji

Oznacza „Coleman,” „Proproten 100”, „Alkobarer” są przeznaczone do leczenia pacjentów z uzależnieniem od alkoholu. Mechanizm działania jest blokowanie etanolu. Blokada tego materiału daje ciału człowieka pitnej wiele dolegliwości i kłopoty. Po wykonaniu Przyjęta dawka alkoholu może pojawić się gorączka, duszność, nudności i niechęć do alkoholu.

Krople w życie po upływie 45 minut po podaniu. Czas trwania działania terapeutycznego 12 godzin „Colm” preparatu. Analogs w kropli „Proproten 100” i „Alkobarer” mają taką samą wydajność.

Wskazania i przeciwwskazania

Krople są stosowane w leczeniu alkoholizmu. Jest to również doskonałe narzędzie do zapobiegania nawrotom choroby. Przeciwwskazania do leczenia poważnych zmian są serce i naczynia krwionośne, a także choroby płuc i nerek z oczywistych objawów.

Nie jest zalecane, aby użyć narzędzia w czasie ciąży i laktacji. Nie można pić spadek marskości wątroby. Inny lek może powodować reakcję alergiczną. Dlatego też, w przypadku nadwrażliwości na składniki do korzystania z narzędzia jest surowo zabronione. Wszelkie analog leku „Colm” będzie miał takie same przeciwwskazania.

dawkowanie

Leki powołuje tylko psychiatra po przeprowadzeniu badania wstępnego i badania pacjenta. Aby wykluczyć rozwój efektów ubocznych, konieczne jest zebranie wywiadu chorobowego jego przewlekłą chorobą. Leki „Proproten 100”, „Coleman”, „Alkobarer” trzeba pić dwa razy dziennie od 12 do 25 kropli. Przerwa pomiędzy dawkami powinno wynosić 12 godzin.

Każdy pacjent ma swój własny indywidualny dawka do odbioru mogą być rozwijane. Przed użyciem należy otworzyć fiolkę i wstrzyknąć go do fiolki z rozpuszczalnikiem.

Objawy przedawkowania leków nie badano dokładnie. W niektórych przypadkach może pogorszyć efekty uboczne. Na wszelkie nieprzyjemne objawy trzeba zrobić płukanie żołądka, napoić adsorbentu pacjenta. W cięższych przypadkach konieczne jest wprowadzenie leków na serce i naczynia krwionośne. Analogi „Colm” może całkowicie zastąpić oryginalny lek na ciele i oeazat pozytywnego efektu. Jednak, aby zarabiać pieniądze trzeba ściśle według instrukcji.

skutki uboczne

W rzadkich przypadkach może wystąpić zmęczenie, senność, wysypka, zmiany w parametrach krwi. Bardzo wyraźny reakcji obserwuje się w przypadku jednoczesnego stosowania alkoholu i krople „Colm”. Pacjent ma duszność, tachykardia, nudności, wymioty, zaczerwienienie twarzy. W cięższej postaci rozwija duszność, dezorientacja.

Kiedy widzisz te objawy należy hospitalizować pacjenta i udzielić pierwszej pomocy.

Lek „Colm” i jego analogi należy przechowywać w ciemnym miejscu, z dala od dzieci. Temperatura powietrza nie może przekraczać 30 ° C. Należy wyjaśnić pacjentowi, że przyjmowanie alkoholu jest surowo zakazane podczas stosowania leku „Coleman”. Analogi w kropelkach jak niezgodnych z alkoholem.

Przestrogi

Krople „Coleman”, „Proproten 100”, „Alkobarer” są używane wyłącznie w porozumieniu z pacjentem. Pacjent musi samodzielnie wybrać, aby pozbyć się uzależnienia. Lek najlepiej przyjmować w szpitalu pod nadzorem lekarza. Powinieneś wiedzieć, że może pojawić się odpowiedź na etanolu zawartego w innych leków lub żywności.

Zażyciem kropel powinien wynosić 12 godziny po ostatniej dawce alkoholu przyjętą. Przedłużone leczenie jest konieczne do monitorowania tarczycy USG. Każdego roku, pożądane jest, aby przejść pełne badanie lekarskie. Jest to niemożliwe, aby przepisać lek w patologii nerek i wątroby. W aptece na receptę jakiegokolwiek analogu „Coleman”. Opinie, instrukcje użytkowania – to wszystko można zapytać farmaceutę.

Krople "Proproten 100"

Jest to rosyjski odpowiednik leku „Colm”. Lek przeznaczony do leczenia uzależnienia od alkoholu. Krople są oczyszczone przeciwciała do specyficznych białek w mózgu. Środek wydany w fiolki z ciemnego szkła. Top zapinany wygodny dozownik.

Lek pomaga w leczeniu łagodnego do ciężkiego alkoholizmu. Ma on działanie przeciwzapalne alkohol powoduje niechęć do alkoholu. Całkowicie eliminuje występowanie nawrotów. Narzędzie poprawia somatovegetativnyh i natury psychologicznej. Po jego stosowanie nie jest ból głowy, zawroty głowy, drżenie, bezsenność, drażliwość, niepokój.

Używać leku, pożądane jest, podczas posiłku. Lek rozpuszcza się w łyżce wody. Gdy kac środki odbiorcze przez dwie godziny co 30 minut w temperaturze 10 kropli. To jest po wypiciu lekarstwa raz na godzinę. Jeżeli pacjent jest w stanie uśpienia, a następnie po przebudzeniu należy kontynuować przyjmowanie leku po upływie dwóch godzin w tej samej dawce. Przebieg leczenia wynosi od 2 do 3 dni.

Aby pozbyć się pragnienie alkoholu, należy zapobiegać. Jest to konieczne, aby dać pacjentowi narkotyk trzy razy dziennie, 10 kropli. Leczenie kontynuowano przez okres trzech miesięcy. Lek nie powoduje skutków ubocznych. reakcja alergiczna może występować w rzadkich przypadkach. Jednostka pamięci znajduje się w temperaturze nie wyższej niż 25 ° w suchym i ciemnym miejscu. Analogi „Colm” pomoże wyleczyć głód alkoholu w krótkim czasie. Oznacza „Proproten 100” nie jest wyjątkiem.

Rosyjski odpowiednik „Coleman” – lek „Alkobarer”

Lek szybko pozbyć się uzależnienia od alkoholu. Pacjent jest w stanie odzyskać martwe komórki wątroby. W obiekcie nie ma smaku ani zapachu. Usuwa toksyny z organizmu i ma uspokajający wpływ na układ nerwowy. Dostępne w postaci kropli. Preparat zawiera kwas bursztynowy, wyciąg z karczocha i leonurus, fibregam, witaminę B6. Lek nie powoduje podrażnienia żołądka.

Medycyna „Alkobarer” nie wpływa na wydajność cukru, dzięki czemu może być stosowany u pacjentów z cukrzycą. Oznacza prawie 100% ma naturalną kompozycję leczniczą. Nie powoduje skutków ubocznych i uzależnienia medycznej. Zintegrowany stosowanie z innymi lekami, jest sposobem, aby pomóc odzyskać od alkoholu i pragnienie powrotu do normalnego życia. Analogi „Colm” przystępnej cenie i wysokiej jakości.

Opinie o preparatach

Krople „Coleman”, „Proproten 100”, „Alkobarer” przydzielony do pacjentów, którzy chcą pozbyć się uzależnienia od alkoholu. Narzędzia te pomogą Ci szybko i wygodnie się pojawiać od objadania się. Opinii pokazują, że leki te powodują niechęć do alkoholu. Główny składnik ma pozytywny wpływ na nerwowy, nerki, układ krążenia.

Wielu ekspertów leków zalecają przyjmowania tych leków. Nie powodują skutków ubocznych. Nie jest stałą, która pokazuje, że 75 spośród 100 pacjentów całkowicie odzyskać głód alkoholu. Analogi „Colm” pokaż naprawdę dobre rezultaty. Oczywiście, wiele zależy również od chęci pacjenta prowadzić normalne życie.

Postać leku w kropelkach jest bardzo wygodne w użyciu. Leki mają wysoką jakość kompozycji, która jest naturalna i nie szkodliwe dla organizmu. Jednak poczucie własnej wartości nie jest jeszcze włączony. Wszelkie lek powinien być podawany wyłącznie przez wykwalifikowanego technika. Powinny znaleźć się wszystkie niezbędne informacje przed użyciem „Colm” środków. Instrukcję obsługi, ceny, opinie, analogów – wszystko to może skłonić lekarza. Dla jednej fiolce leku lub jego analogu będzie musiał zapłacić nie mniej niż 1000 rubli.