743 Shares 7006 views

„Roundup” – dyspozycja, stosowanie i dawkowanie.

Zmęczony zwalczania chwastów, ludzie mają pochodzić herbicydu ciągłego działania. Do grupy tych leków jest wystarczająco duża i zawiera środki do gruntów rolnych i wolnych. Ogrodnicy z małych obszarów idealnych dla unikalnego leku „Roundup”. Instrukcje, które w pełni odpowiada na wszystkie pytania dotyczące dawkowania i sposobu użytkowania.


Weźmy się bliżej z tego wszechstronnego narzędzia. Herbicyd „Roundup” jest jednym z pięciu najczęściej stosowanych leków na świecie w walce z chwastami i małych krzewów. To może być magiczne różdżki w przetwarzaniu ścieżkach ogrodowych i terenów wzdłuż ogrodzenia, które jest problematyczne podejście do pielenia.

Wątpisz „Roundup” możliwość zastosowania leku? Instrukcje będą radzić sobie z tego rodzaju chwastów i podatne na wybraną część zasad przetwarzania. Aby rozpocząć, należy zapoznać się z informacjami podanymi przez producenta.

Należy zwrócić uwagę na szeroki zakres chwastów, który jest w stanie zniszczyć „Roundup”. Stosowanie leku jest przeznaczony do usuwania zarówno całorocznego i roślin jednorocznych, płatków lub dwuliściennej. Nie jest szczególnie podatny na roślinach, takich jak pokrzywa, mniszek lekarski, powój polny, Ranunculus repens, mlecz, matki i macochy i palustris Stachyna. Ale to narzędzie będzie idealnym rozwiązaniem do niszczenia perzu, szczawiu i mięty pieprzowej.

Leczenie rozwiązanie powinno być miejsce. Nie należy rozpylać na stronę, jeśli znajduje się obok drzew owocowych, krzewów i łóżek roślinnych. „Roundup” herbicyd jest szeroka akcja i nie rozróżnia szkodliwych roślin i przydatne dla Ciebie. Próbuje zniszczyć chwasty, można przynieść ogromne szkody na plantacjach kulturalnych.

Należy pamiętać, że proces ten powinien odbywać się wiosną, kiedy chwasty już udało się dać kilka liści. Wybierz słoneczny dzień z żadnym pogody wiatrowej. Nawet mały deszcz zmyje dużo leku do liści, co zmniejsza pozytywny efekt.

Prawidłowe stosowanie „Roundup”. Instrukcje pomogą Ci określić wymaganą dawkę. Herbicyd ten jest wytwarzany w pojemności 4, 25, 50, 125 ml, 0,5 i 20 litrów pakowania. Do ciągłego przetwarzania porcji 100 metrów kwadratowych będzie wystarczająco roztworu wytworzonego z 50 ml preparatu. Pakiet pół litra wystarczy zniszczyć trawę na dziesięciu akrów pole bramkowe. Kolby o dużej pojemności jest wymagane do wyposażona skalą oraz specjalną nasadkę zmierzoną dla wygody konsumentów.

Spróbuj na małej powierzchni, aby zastosować „Roundup” roztworu leku. Przewodnik zawiera informacje na temat objawów, które można monitorować wpływ środków na rośliny. 5-10 dni mijają od dnia leczenia i można obserwować wygląd suchych plam na liściach chwastów. Rozprzestrzenianie przez rośliny i gromadzi się w obszarach aktywnych podziału komórki „Roundup” odbiera im oddychanie komórkowe, co powoduje całkowitą utratę 20-30 dni.

Pożądane jest, aby przeprowadzić obróbkę w godzinach wieczornych. Pozwoli to uniknąć zatrucia i zwierzęta pszczoła toksyczny lek. Koty i psy muszą być izolowane od kilku dni. Chociaż producent gwarantuje nieszkodliwości leku dla ludzi i zwierząt, wykonaj następujące proste zasady bezpieczeństwa.

Osoba przeprowadzająca przetwarzania dowolnego herbicydu, powinien być ubrany w garnitur pokryte długimi rękawami i spodnie. Mają na swoich butach stopy lub buty gumowe. Twarz pokryta ochronną z przezroczystego szkła i maską medycznego lub maski. Rękawice strój na dłoniach. Nie powinno być w czasie chwastów leczenia palić, jeść ani pić wodę. Po zakończeniu prac niezbędnych wziąć prysznic i umyć swoje ubrania.