209 Shares 5821 views

Zbudować toaletę w kraju własnymi rękami – nie ma nic łatwiejszego

Aby Domki było pełne i wygodne, trzeba mieć na swojej stronie WC i prysznicem. Nie jest konieczne, aby kupić gotowych obiektów lub zatrudnić budowniczych. Nawet laik może łatwo zbudować toaletę w kraju własnymi rękami, z tej struktury będzie dobrze belek, desek pozostałych po budowie domu.

Przed przystąpieniem do pracy, ważne jest, aby rozważyć, jaki typ WC jest. Ten kameralny miejsce pobytu są teraz budowania bardziej komfortowe. Wcześniej toalety zrobił szambo, ale stworzył wiele niedogodności.

  • Po pierwsze – jest to dość brzydki i nieprzyjemny zapach.
  • Po drugie, trzeba myśleć o tym, gdzie wszystkie te „dobre”, aby umieścić nadzienie. Przyczyna drogiego specjalną maszynę do czyszczenia i grabie bardzo – bardzo nieprzyjemne.

W związku z tym, lepiej użyć zdalnego lub kompostowania toalety. Dodają specjalny płyn, który będzie szybko dysponowania odpadami. Włożyli w beczce z pokrywką, którego dno zrobić dziurę. Po usunięciu wody w toalecie w górnej części cylindra jest umieszczona chwastów z ogrodu (bez nasion). Okresowo wylewa się na górze cylindra, a na jego stronach podłoża. Po 1-2 latach będzie gotowy kompost, które mogą być osadzone w ziemi pod drzewami i krzewami.

Aby zbudować toaletę w kraju własnymi rękami, w zbiorniku, w którym pilot najpierw wybrać miejsce. Wypuszczać płot sąsiada jest co najmniej w odległości 2 metrów. Teraz należy zmierzyć obwód serwisu i usunąć darń. Lepiej przewidywać budowę toalet, aw sąsiednim pokoju – duszę. Następnie można zapisać na środkowej ścianie. Łatwo jest zbudować toaletę w domku – Zdjęcia z programu pomoże w tym.

Załóżmy, że wielkość wynosi 4 x 2 m. Wzdłuż obwodu rogach są wbite kołki mielonymi pociągnął za sznur. Z podstawą wszystkiego jest prosta – odpowiednie bloki betonowe 20 x 20 x 40, który można umieścić w parach lub jeden dla niego. Są one ułożone w narożnikach, w miejscach, gdzie krzyżują belek i 2 w oparciu o drzwi. Po pierwsze, nalał trochę gruboziarnistego piasku, a na szczycie betonowego bloku.

Kolejnym krokiem w kierunku jak zbudować toaletę w kraju własnymi rękami – konstrukcji ramowych. Na szczycie bloków na całym obwodzie należy umieścić 4 bar. Muszą być dość gruba, jak to fundament budynku. Kwadraty 20 x 20 cm, są połączone ze sobą w narożach. W tym celu na dolnym końcu jest przepiłowany wysokość prostokąta o wymiarach 10 cm na szczycie – to samo. W narożach, są one połączone i są już na tym samym poziomie. Te miejsca są utrzymywane razem przez gwoździ lub wkrętów. Podobnie, przybity poprzeczne kłód drewna 20 x 20 cm. Teraz na górze Fundacji butt przybitych desek podłogowych. Pionowe belki ramy mogą być wykonane z 15 x 15 cm. Rama jest osłonięte wewnątrz i na zewnątrz wykładziny. Jeśli chcesz mieć ciepły pokój, a potem położył pomiędzy płytami z wełny mineralnej lub innego izolacji.

Przy podejmowaniu decyzji, jak zbudować toaletę w kraju z własnymi rękami, należy wstrzymać się pomyśleć o aranżacji dachu. Lepiej jest zrobić stłumiony, będzie łatwiej, ale można dwuspadowym. Nadziewane na górze planszy, kładli pokrycia dachowego. Na niej można umieścić Onduline, stali ocynkowanej. 2 w lewo, aby powiesić drzwi i dołączyć 2 małe okna – prysznic i toaletę.

W ten sposób można łatwo zbudować prysznic-WC w domku. Na zewnątrz i wewnątrz jest niezbędne do przekazania środek antyseptyczny – a następnie budynek będzie służyć przez wiele lat.