670 Shares 8182 views

Wtyczka dziania: program oraz możliwość

Aby związać swoje ręce miękkie, przewiewne i lekkie rzeczy, można użyć oryginalny instrument zwany widelec.

Ten rodzaj robótek nie jest nowy, ale z jakiegoś powodu to absolutnie niezasłużenie zapomniane. Ale ta technika dziania jest obarczona wiele możliwości, których wykorzystanie pozwoli domowe rzeczy ciekawe i oryginalne.

Co to wtyczka do dziania

Mimo podobieństwa nazwy ze zwykłym znanym narzędziem kuchennym dla wtyczki robótek może być po prostu kawałek sztywnego drutu zagiętego w kształcie litery U angielski «».

dwie szprychy połączone ze sobą w oddalonych od siebie płytek z otworami, które są ustawione na żądaną szerokość pętli mogą być stosowane.

Może być również stosowany specjalne zatyczki, które są dostępne w handlu.

To narzędzie jest tak łatwy do nauczenia, że podstawowe zasady obsługi nawet dziecko może z nim.

Tym bardziej, że dla procesu, takich jak dziania na widelcu, system zawsze można znaleźć, na przykład w magazynach.

technologia dziania

Dla takiej klasy, jak na drutach na wtyczce, obwód jest bardzo proste i jasne.

W ogóle, że wtyczka jest używany tylko do przechowywania pętle, a proces dziania odbywa się za pomocą standardowego haka. Urządzenie to jest odpowiednie do tkania powietrza i lekkich zespołów. Konkretna postać związku będzie zależała od sposobu dziania:

– kolumnę z SC;

– kolumna bez sc;

– polustolbikom.

Możliwe jest również na drutach kolumn z dwoma lub trzema sc.

Proces dziania w każdym przypadku jest to, że w konwencjonalnych hak pomyślany dzianych pętelek, przy czym przędza jest owinięte wokół struktury szprychy w pewnej odległości od siebie.

Wtyczka schemat dziania polustolbikom

Na początku, jak zwykle, na haku zabezpieczonej pętli poduszek powietrznych. Następnie nić pracy przechodzi z tyłu ramy. W tym przypadku, hak powinien być w prawej ręce i dziewiarskich widelec, odpowiednio, po lewej stronie.

Hak jest wyposażony w środku nici, przesuwając się wzdłuż przedniej części ramy i chwyta nić. Dzianiny pętli. Następnie rama obraca się wokół siebie w taki sposób, że pojawił się haczyk za nią. To musi być usunięta z pętli, iść do przodu i vdet ponownie.

wątek roboczy jest skręcona wokół ramy we właściwym kierunku. Konieczne jest, aby wykorzystać hak i związać następnego ul. Dalsze dziania trwa w podobny sposób. Ważne jest, aby trzymać się w środku kadru albo szew może włączyć brzydkie i nierówne.

Podczas dziania taśmy zakończeniu, musi być usunięty z ramy i stosowano do dalszej produkcji. Ale praca z nią uważać, inaczej strzelać luźne zawiasy.

Jeśli można wyciągnąć po obu stronach dwóch końców taśmy, można uzyskać dekoracyjny mety. Może być również stosowany w takim procesie jak wtyczka dziania wzór lub programu, który zainteresował autora.

Co stosować wtyczkę dziewiarskich

Widelec – unikalny i nietrywialne narzędzie dziewiarskich. Z jego pomocą można uzyskać niezwykle delikatne, zwiewne i delikatne przedmioty, takie jak dziane swetry, okłady, wzorów.

Dla takich ciekawych działań, takich jak dziania na widelcu, modele i wykresy można odebrać za darmo. Knitting na wtyczce, diagramy, modele i inne niuanse tego typu robótki są omówione w licznych forach.