397 Shares 3953 views

Wyroby z wykałaczek lub kolczastego radości

W każdym domu jest zawsze pudełko wykałaczek. Jednak zdarza się tak, że jakość produktu jest niska. Wydaje się być niewygodne w użyciu i wyrzucić wszystko jedno, to szkoda. Oto wykałaczki na półce w szafie … I niewiele osób zdaje sobie sprawę, że pewnego pięknego rzemiosła można dostać. Tak, dobrze słyszeliście. Wyroby z wykałaczek będzie w stanie dokonać nawet najmniejszy. A to sprawia, że niektóre rzemieślników, trudno sobie nawet wyobrazić!

Wyroby z wykałaczkami. materiały

Do produkcji różnych upominków lub dekoracji będziesz potrzebować klej, pędzel, farby akrylowe, kilka płaskich płyt naczynia jednorazowe. Być może trzeba jabłko lub jeża gliniane figurki, ostry nóż. I, oczywiście, główny materiał – wykałaczki. W zależności od rodzaju wyrobów z wykałaczek masz zamiar zrobić, może być przydatna wełna, polimer gliny, różne resztki przędzy, kolorowy papier, przycisk … Można użyć jakichkolwiek materiałów, zwłaszcza gdy dzieci są zaangażowane w ten proces. Jaśniejsze i bardziej zróżnicowane będzie rzemiosła, tym więcej radości można uzyskać od ich wytworzenia.

Wyroby z wykałaczkami. opis

Jeśli masz zamiar robić rzemiosła z dziećmi, zacznij od czegoś prostego, ale interesujące. Można dokonać rzemiosła z wykałaczek dla początkujących. Dzieci lubią malować. Dlatego też poprosić ich, aby lwa lub tygrysa. Aby to zrobić, chcesz pomalować plastikową płytkę w odpowiednim kolorze, rysować oczy, nos i usta. Kilka wykałaczki następnie sklejone w postaci wąsów. Rękodzieło można zrobić symulację rzeczywistych kolorów zwierzęcia, lub pochodzić z ich bajki lwa. Niech to będzie różowy z zielonymi oczami lub niebieski z jasnymi żółtymi paskami. Pozwól dziecku pokazać wyobraźnię. Dzieci mogą zaoferować starszego ślepego z gliny lub plasteliny polimerowego konwencjonalnej jeża figury. Następnie, przy użyciu pół wykałaczki, aby go igłą. Powstały jeż będzie bardziej podobna do obecnej, jeśli umieścić go w zagrodzie pod drzewem.

Wyroby z wykałaczkami. Układy i sposoby wytwarzania

Bardziej złożone produkty trzeba zrobić samemu. Istnieje rzemieślnicy zdolne do wytworzenia układu statku lub starej twierdzy, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Używanie różnych typów wykałaczki, jest nie tylko możliwe, aby stworzyć prawdziwe arcydzieła, ale również w celu osiągnięcia odcieni gier. Decydując się uczynić rzemiosła z wykałaczek, można zacząć szukać schematu produkcyjnego, albo zwrócić przyszłego modelu siebie. Spróbuj zrobić domek dla lalek dla zabawek z Kinder Niespodzianka lub wspaniały dom dla Niedźwiedź kreskówki Maszy. Począwszy do takich zabawek, nie tylko potreniruetes bardziej proste modele, ale również zrozumieć, w jaki klej najlepiej użyć, jak długo to trwa do wyschnięcia ostatnie szczegóły. A dzieci lubią idei robienia czegoś razem z rodzicami. Jest możliwe, że później wyrosnąć Juz teraz dziecka hobby. Piękne modele statków, zamki i nowoczesne domy projekt będzie nie tylko zdobią wnętrza, ale także wspaniały prezent na urodziny lub rocznicę.