512 Shares 3567 views

Żakardowe bez broaches – świetny sposób, aby stworzyć oryginalny rzecz

Obecnie wiele needlewoman uzależniony dzianiny żakardowe różne wzory. Cechą charakterystyczną tej metody jest wykorzystanie ogromnej ilości kolorów. Kolorowe ozdoby – geometrycznie identyczne, powtarzające się wzory wielokolorowe, w określonej sekwencji. Ta technika pozwala na tworzenie oryginalnych i kolorowych rzeczy.

żakardowe wzory mogą być wykorzystane przy drutach kurtki, swetry, czapki i szaliki, odzież dla dzieci, torby i tak dalej. Dowiedz się dziać w tej technice może być dowolny szwaczka, bez większego doświadczenia.

Rodzaje wzorów żakardowych

Liczba takich wzorców są bardzo duże w drutach. Należą do nich: „ogon lisa”, „fala”, turecki norweski wzór, irlandzki, projektuje Wikingowie, Skandynawska, Aran, meander ornament i inni.

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem drutach wzory żakardowe, trzeba wybrać odpowiedni przędzy. Zastosowanie przędzy wielobarwny powinna być taka sama gęstość, grubość i jakość. W przypadku wybrania nici, które mogą zanikać, a po umyciu produkt traci swój pierwotny kolor i wygląd.

Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni igły przędzy lub hak. W przeciwnym razie produkt okaże luźne i brzydkie.

Najbardziej popularne sposoby na drutach kolorowe wzory żakardowe bez broaches i żakardowe z drutu.

Kiedy dziewiarskich z drutu ornamentem, po niewłaściwej stronie rzeczy utworzonych broach że nie można uszczelnić, inaczej nici wyciągnął płótno. Produkt uzyskać krzywą. Metoda ta może być stosowana do tworzenia czapki, swetry, szaliki i rękawiczki.

Żakardowe Knitting Bez broaches znamienny tym, że po niewłaściwej stronie, artykuł okazuje schludny bez przeciągania, gwint idzie gładko. Metoda ta służy do swetry dziewiarskich, rozpinanych, to jest stosunkowo dużych rozmiarów produktów. Szczególnie metraż bez broaches niezbędne w przypadkach, gdy jeden kolor pożądany wzór znajduje się dużej liczby pętli na drugą. Jest to ważne, gdy zakończenie przędzy dziewiarskiej z jednego koloru, należy pozostawić je na wątku o innym kolorze, który przeprowadził kolejną część wzoru. Dzięki temu można otrzymać element z niewidzialnego, schludne szwem, który stopniowo zanika z wzoru do wzoru.

maszyny dziewiarskie

Żakard maszyny dziewiarskie bez broaches każdej własnej Masters. Ktoś miły w dotyku oba wątki na jednym palcu, ktoś posiadający gwint na jednym palcu prawej dłoni, drugą linię – na jednym palcu lewej dłoni. Ktoś używa gilzy z drutu oczka. Najważniejszą rzeczą – aby dowiedzieć się, jak łączyć różne kolory. Jeśli zmienia kolor na jedno i to samo miejsce kilka rzędów w jednym rzędzie, a włókno jest niezbędne do przejścia ze sobą dokładnie, aby uniknąć pojawienia się obniżonymi pętli.

Aby związać Jacquard bez przeciągania, zdecydowanie powinni nauczyć się oczyścić gwint z niewłaściwej strony. Załóżmy, że jest konieczne, aby połączyć trzy białe zawiasów. Aby to zrobić, najpierw biała pętla tylko provyazyvayut. Następnie igłę wprowadza się pod nici o różnych kolorach i białym provyazyvayut. Trzecia pętla biały jest również tuż provyazyvayut. Jeśli spojrzeć na niewłaściwej stronie produktu, nie pociągając tam nie będzie.

Żakardowe bez broaches – wybór prawdziwych needlewomen

Dzianina kolorowy wzór – proces raczej pracochłonne i czasochłonne. Ale efekt jest tego wart. Po tym wszystkim, to pozwala na tworzenie niezwykłych produktów z różnych motywów. Ta wzory dziecięce: płatki śniegu, różne małe zwierzęta, kwiaty. Różne ozdoby etniczne, narodowe. Oczywiście, wzory żakardowe produktów może być świetnym prezentem i zachwyci każdego.

Można skojarzyć igły żakard dziewiarskie i szydełka. Sądząc po licznych opiniach, zaleca szwaczka drutach – tak okazuje się znacznie szybciej i bardziej piękne.

Schematy dla wzorów dziewiarskich żakardowe można znaleźć w ogromnej liczbie czasopism i książek na robótki. Ale można stworzyć swój własny piękny ekskluzywną ozdobę. Następnie można połączyć oryginalny produkt, który nikt inny nie ma.