194 Shares 1547 views

Kochergin Andriej Nikołajewicz – wojownikiem, sportowiec, trener

Rosyjska ziemia zawsze była słynnych mistrzów sztuk walki. Na wielu z tych legend i eposów, ale są ludzie, którzy jeszcze żyją, ale zyskał sławę, prestiż i szacunek ze zwolenników i społeczeństwa obywatelskiego. Jeden z tych mężczyzn jest rosyjski Kochergin Andrey Mikołajewicz. O swoim życiu i zostaną omówione w tym artykule.


dzieciństwo

Przyszły mistrz sztuk walki urodził się 21 lutego 1964 roku w Czelabińsku. Jego ojciec opuścił rodzinę i odszedł, więc wszelkie obawy związane z edukacją Man przejął jej matki, który pracował jako księgowy, a wieczorem mopem podłogi, do maksimum, aby zarobić pieniądze i koniec z końcem. Kochergin Andriej Nikołajewicz w młodym wieku był słaby fizycznie i emocjonalnie dziecko, często chore. Również on poddano obelg i upokorzeń przez rówieśników. Wszystko to doprowadziło go w końcu zrobić sztuk walki.

self-uprawa

W 13 lat, więcej młodych Kochergin zaczyna zwracać szczególną uwagę na wysiłek fizyczny. Bierze prowizoryczny bar, wyżymać z podłogi i dociera w każdy sposób, aby przezwyciężyć strach. Raz musiał sam stali i bili jego długoletnia sprawcy. Po tym Andrey ma poczuł zaufanie i szacunek otrzymała klasę. Sytuacja ta dała podstawę do tego, że był często walczyć w obronie swego honoru i godności. W końcu zdecydował, że nigdy nie pozwoliłby sobie na zniewagę.

Mentor dla życia

W 1978 Kochergin Andriej Nikołajewicz zaczął trenować pod okiem swojego pierwszego trenera – Shemeneva Nikołaja Aleksandrowicza. Nawiasem mówiąc, on nadal ściśle współpracuje z Kochergin. Jednocześnie Andrew studiuje na studiach. Wraz z samochodami rozładunku nauczanie dostać trochę pomóc matce.

urząd

Odbieranie wykształcenie średnie, Kochergin Andriej Nikołajewicz wcielony do sił zbrojnych. służbę wojskową odbył w towarzystwie sportowym, gdzie miał postanowiło połączyć swoje losy z armią. Zgłosił się do i zdał egzaminy w szkole wojskowej.

Jako kadet, był on w stanie spełniać standardy mistrza sportu funkcjonariuszy wokół. I zrobił to ze złamaną nogą.

Jego los był taki, że był w Niemczech, gdzie spotkał się z Muay Thai i win chun. Sam Kochergin mówi, gdyby założył system walki, a do dnia dzisiejszego robiłbym tajski boks, jako wartości swej prostocie i wysokiej sprawności.

Po NRD Kochergin Andrey Nikolaevich, którego biografia jest bogata w różnych jasnych wydarzeń, dostaje się na Kaukazie. Jest również zaangażowany w licznych operacjach, tajemnica, z którą nie jest usuwany dzisiaj. Odszedł od oficera z powodu poważnej kontuzji, po czym przeniósł się do Petersburga.

Nowa runda życia

Raz w Północnej Palmyra, były oficer wojskowy rozpoczął aktywną działalność w Federacji Petersburgu Daido Juku. Ale pracowała tam przez jakiś czas, zostawia z powodu konfliktu z kierownictwem. To właśnie wtedy postanowił stworzyć szkołę, która będzie spełniać wszystkie swoje pomysły i wymagania. Jej nazwa – "Koi no takinobori ryu" (tłumaczone jako "karp pływający wodospadu upstream"). Szkoła Andrey Kochergin obdarzony następującymi cechami: minimalne ograniczenia (zabroniona tylko wycisnąć oczy wykonania przeciwnika i wykonywać różne sztuczki penetrujących ból w okolicy gardła), dużych obiektów sportowych, szczególną uwagę na przygotowanie psychologiczne myśliwski. Oferujemy również szkolenia w zakresie techniki pracy z walki nożem tanto ( jutsu).

osobiste osiągnięcia

Mówiąc o Kochergin, powinno się wskazać jego liczne tytuły i regalia. Tak, to jest:

  • Właściciel od 8 dan w karate;
  • mistrz strzelania sportowego i nagrać Ministerstwa Obrony Narodowej;
  • Założycielem tego sportu walki nożem w Federacji Rosyjskiej;
  • bezpieczeństwo doradca szefa republice Inguszetii;
  • szef Centrum Badań Stosowanych Ministerstwa Obrony.

Ma również wykształcenie – doktorat. Ponadto Andrei często prowadzi różne seminaria i kursy mistrzowskie, pisze książki ( „Człowiek z siekierą”, „absolutna bezwzględność … do siebie!”, „Rada ognioodporne”, „Jak hartowała się stal i 2 ½”) ,

Szczególną uwagę zwraca się zachowanie Kochergina. Pomimo pozornej brutalności, że to ludzie uprzejmi i poprawne. Ale w tym samym czasie miał żadnych problemów gospodarstwa najcięższą próbę przetrwania, odcina nogę i szyje sama, sprzeciwia uduszenie w pętlach. Ponadto, w swoich książkach, takich jak „człowiek z siekierą”, wiele osób nie może znaleźć odpowiedzi na pytania, które od dawna trapiły ich samoobrony i samorozwoju.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł zrozumieć, co to wszystko to samo dla niejakiego Andrew Kochergin i wkład w życie naszego społeczeństwa to przynosi.

Trening MMA w domu
861 shares 1718 views