581 Shares 7993 views

Jakie są stemple w boksie

Stemple w boksie – to interesujące dla każdego początkującego wojownika. W kierunku, dzieli się na dwie kategorie: ze skrzydłami i prosty.

Rodzaje szoków w boksie są zróżnicowane, wszystkie są więcej niż dziesięć. Wszystkie z nich różnią się od siebie długością i kierunku. Co do zasady, to zależy od odległości, na jakiej będą stosowane strajk. Ręka jest również porusza się w różny sposób. Jeśli strajk dalekiego zasięgu, będzie musiała całkowicie wyprostować. Gdy lewa ręka blisko pół zgięty.

Najpopularniejsze ciosy w boksie – To, oczywiście, proste. Istnieje kilka odmian. Imię ciosów w boksie, chociaż one są, ogólnie rzecz biorąc, i są tego samego typu – inna. Na przykład, nie jest przekrojem. Ten rodzaj bezpośredniego wpływu, który uważany jest za najpotężniejszą jego zmienności. Zastosuj to lepiej rękę, istnieją wersje prawo i lewo. jego realizacja rozpoczyna się szybkim szarpnięć pięści.

Jednocześnie, wojownikiem popycha prawą nogę i gwałtownie przesuwa się do przodu, przenosząc ciężar na drugą nogę. Krzyże są uważane za jeden z najpotężniejszych rodzajów uderzeń.

Proste ciosy w boksie w tej sprawie może łatwo doprowadzić wroga w dół. Ataki te skutkować naruszeniem serca i całkiem możliwe, nokaut. Aplikacja ciosów ludzkiej wątroby napiętej skurcze, oddech jest przerwany, może przyjść omdlenia. Splotu słonecznego – bardzo wrażliwy punkt kontaktowy, który może prowadzić do stanu osoby obłąkanego. Proste hit to miejsce rzuca przeciwnika w szoku i zatrzymuje się w pewnym momencie rozpiętość jego oddech.

Uderzanie śledziony równoważne atak na wątrobę i powoduje takie same odczucia. Hit serca są również niebezpieczne – łamią bicie serca.

Zwróćmy się teraz do innych odmian. Hak – ruch do przodu pięścią od dołu do góry, z zamiarem, aby uderzyć brodę lub ciało wroga.

Mówiąc o ciosów w boksie, to jest niemożliwe, aby zignorować haka, lub jeśli mówić w języku rosyjskim – hak. Wpływ ten bok, który nie wymaga huśtawka. Zastosuj schylił łokciu ręce na ciele lub w głowę przeciwnika. Taki cios jest w stanie wybić praktycznie natychmiast, ale jest to bardzo trudne pod względem technicznym.

Kolejny atak, na który chciałbym zwrócić uwagę – szczepionkę. Jest to jeden z największych ciosów bokserskich. Stosuje się go na odległość. Służy do przygotowania przeciwnika, aby włączyć zasilanie ataku.

To – główny atak w boksie. Jak mogłoby dostarczyć poprawne uderzenie? Musisz być szybki. Nawet osoba charakteryzuje życie, czasami nie można wbić. Wszystko ze względu na fakt, że uderzył go szybko. Jeśli jednak powoli atakuje ludzi, nie różni się mięśnie – nie jest przekonujące uderzenie. Aby rozwinąć wystarczającej prędkości, trzeba doskonalić umiejętności na małej gruszki.

Jest to bardzo ważne w boksie czynnik psychologiczny. Kto boi się wroga, niektórzy boją się iść zbyt daleko. Nieświadomie ograniczane przez ruch i uderzenia stają się niewyraźne. Zdolność do poruszania się z dala od tego, co się dzieje – to jest podstawowym postulatem. Oczywiście, nie w pełni – tak można dostać i szczęka. Ale na bok wszystkie obce emocje na bok – jest niezbędna. Jedynym sposobem, bokser jest w stanie zdobyć silną i przekonywujące zwycięstwo.

Trzeba przenieść, niezależnie od swoich cech fizjologicznych będzie po prostu stać – potężny cios nie może. Atak na poruszać się znacznie mocniejszy niż w jakiejkolwiek innej pozycji, w jakiej jest łatwe do wykonania.

Musimy walczyć z całym – dużo siły spędził hak lub szczepionkę zależy na jakiej pozycji w tej chwili swoje nogi, ramiona, plecy. Chcesz wybić – dążyć do jakiegoś dobrze zdefiniowanym punkcie.

Miejmy nadzieję, że te opisy i wskazówki pomogą Ci w tej walce.