281 Shares 1755 views

Chevrolet Orlando. opinie


Nazwa miasta, która znajduje się na Florydzie, nasi kierowcy dość znajomo. Na naszych drogach od jakiegoś czasu z powodzeniem prowadzi Chevrolet Orlando. Opinie o nim przez cały czas mieć bardzo dobre. Spróbujmy dowiedzieć się, jak to dobrze nadaje się do naszych drogach.

Według niektórych użytkowników, samochód Chevrolet Orlando jest rozjazd. Ale w rzeczywistości nie jest to przypadek. Po pierwsze, jest bardzo kanciasty, a po drugie, zbyt trudno mieć oczy na drodze. Może ma psevdovnedorozhny body kit i nadkole rozszerzeń, może on ma rozmiar kół 17 lat, ale najważniejsze cechy SUV ten samochód nie jest wchłaniany. Nie imponujący prześwit, żadnego rozwoju w ramach transmisji – nic nie zostało zrobione, aby zbliżyć się do SUV. Jest to zwykła rodzina van. A główną zaletą Chevrolet Orlando, opinie właściciele mówią, że 7 miejsc w przedziale pasażerskim.

Z głównych zalet należy również zwrócić uwagę na praktyczność i komfort Chevroleta Orlando. Opinie kierowców powiedzieć, że w ciągu elementów wygody producenci pracowali całkiem dobrze. Fotel kierowcy jest regulowany w różnych płaszczyznach kolumna kierownicy jest regulowane podłokietniki, a nawet bardzo wygodne dla kierowcy. Pod tym samym podłokietniku jest schowek, który jest objęty zasłony. Istnieją również dwa uchwyty na kubki. Warto wspomnieć jeszcze tajny pudełko, w którym istnieje taka konieczne USB port, SD-input, aby pobrać nowe wersje map nawigacyjnych. Boks jest również idealny do umieszczenia w swoim telefonie podczas ładowania. W zasadzie, jest to nasza wspólna sprawa. Brzmienie muzyki z głośników pozwala również na dokładne muzyki w Chevrolet Orlando. Charakterystyka pojazdu w tej klasie są dobre. jak urządzenia iPhone, iPod lub iPad jest zsynchronizowany z pokładowy system jest bardzo dobry.

Zawieszenie Chevrolet Orlando, opinie mówią, jest przeznaczony dla ruchliwego maszynie, a więc w tym stanie to będzie dość łagodnie. Jeśli dysk w pustym samochodzie, to nie jest bardzo wygodne, ponieważ w tym przypadku sztywne zawieszenie. Dyskusja na temat niektórych amerykańskich imponująco, valkost lub niepewność nie wszystko. Wymiary samochody są małe, ale wystarczająco duży promień skrętu.

Box Orlando automatyczna skrzynia biegów 6-biegowa, a przełączanie na tyle zauważalne. Samochód nie jest bardzo szybki, nawet 140 koni nie pozwalają przyspieszać energicznie i zrobić potrójne wyprzedzania.

Samochód podstawa wyposażona jest w kompletny zestaw 16-calowych kołach, tkanina tapicerki, ABS, z odtwarzaczem CD, elektryczne szyby w przednich drzwiach, immobiliser i skrzyni korbowej ochrony.

Opcje LT uzupełnione okien na drzwi tylne, kierownica skórzana, zdalnie sterowane, system antykradzieżowy, 6 poduszek powietrznych, ESP. Koszt to przyjemność być 40 tysięcy więcej.

To jest po kompletem LT +, który zainstalowano 16-calowe koła, klimat kontrola, Bluetooth, a także radio z USB.

Ostateczna wersja LTZ jest wyposażony w 17-calowe felgi aluminiowe, tempomat, składane lusterka wsteczne, oświetlonej konsoli środkowej, czujnik deszczu, tylny czujnik parkowania, automatyczne włączanie świateł. Ci, którzy chcą skórzane wnętrze siebie, musiał zapłacić 40 tysięcy rubli, a nawigacja 20000.

Dla rodziny, którzy nie mogą sobie pozwolić VW Tuareg, najlepszym wyborem – Chevrolet Orlando. Opinie mówią, że samochód spełnia swoje pieniądze w całości. Dobre wyniki jazdy z pełnym wnętrzem, wiele opcji, za rozsądną cenę – wszystkie główne zalety to van, nie rozjazd, który jest uznawany za samochód.