209 Shares 2474 views

Scrapbooking album ślubny: podstawowe etapy tworzenia

W dobie nowoczesnych technologii staje się coraz bardziej cenne prezenty wykonane własnymi rękami. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie , że taki scrapbooking. album ślubny, miłośników fotografii, uroczystości wideofilmowiec – wszystko to, oczywiście, to było, ale to jest bardzo standardowe, bez osobowości. I zyskuje coraz większą popularnością jest twórczy kierunek jak scrapbooking, co w tłumaczeniu oznacza „książkę wycinki”. Prace w tej technice nie jest tak proste, ale wynik, nie ma wątpliwości, warto. Scrapbooking album ślubny składa się z kilku etapów.


Wybierz zdjęcia i kolejności ich umieszczenia w albumie

Po pierwsze, należy wybrać zdjęcia do albumu. To musi być najpiękniejszy, wysokiej jakości, oryginalne kopie bez żadnych braków technicznych. Jeśli masz je również w formie elektronicznej, można traktować je w programie komputerowym „Photoshop”, poprzez cięcie lub erozja zbędnych szczegółów, aby dać efekt wieku, stworzyć jednolity styl dla wszystkich.

Początkowo będzie wyglądać w albumie nie tylko portretowych zdjęć, ale także szkice krajobrazu oraz fotografie z różnych części uroczystości (pierścionki, bukiet ślubny , etc.). Dynamiczne obrazy, nieoczekiwane klatek koniecznie ożywić album ślubny. Scrapbooking polega na tworzeniu jednej stronie mini-opowiadań. Jest zatem konieczne, aby określić przedmiot i liczbę zdjęć na każdej płycie rozprzestrzeniać.

Na przykład, możliwe jest, aby oświetlić każdą stronę z oddzielnym etapie ślubu, lub odwrotnie, aby poświęcić każdej jednostki ludzkiej odwrócenie. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie dużej głównej zdjęcie i kilka małych, ujawniając zawartość. Nie powinniśmy mieć wszystkie kopie na wyraźną 90, można umieścić je na przekątnej, nieznacznie nachylone, sposób chaotyczny, i tak dalej. N.

Wybierz album format i kolor notatniku

Robi scrapbooking album ślubny, ważne jest, aby określić swoją decyzję format i kolor, aby zdecydować, jakie będą stosowane systemy mocowania (książka pierścień sprężynowy klejącą wiążącej, etc.). W sklepach zaprezentowała szeroki wybór albumu, gdzie każdy może znaleźć coś odpowiedniego. Wysoki połysk białe prześcieradła i plastikowe kieszenie na zdjęcia i prosty karton, osadzone w plikach. Większość praktyczne przykłady z różnych rodzajów blach.

Dokonywanie scrapbooking album ślubny, wybór kolorów jest lepiej dać pierwszeństwo pastelowych kolorach: biały perłowy, brzoskwinia, blady róż, kości słoniowej.

Dokonywanie etykiet

Żadna płyta nie będzie kompletna bez zdjęcia podpisy. Jest to możliwe w każdym obrazie, po prostu umieścić datę i miejsce, i można wymyślić trochę historii. I kwestia ta należy podchodzić bardzo oszczędny. Scrapbooking album ślubny może być stosowany w kojcach drukarskich projektowanie, farby, szablony, wycinki z gazet, czasopism gotowy list z zestawu można ręcznie haftowane podpis i wsp. W przygotowaniu kompozycji, korzystać z różnych elementów dekoracyjnych.