826 Shares 5016 views

scenariusz wiano w stylu SAI: niezwykła i fascynująca

Głównym obowiązkiem kumpli i przyjaciół młodej – organizować zabawy i ciekawe okup. Czasy, kiedy sąsiedzi wykup-babcia i zapytała, czy raczej wymuszali pieniądze poszły. Dzisiaj ta misja jest w pełni pokrywane przez groomsmen. Najważniejsze – jest podjęcie decyzji na temat. To powinno być zabawne i wieloaspektowy, to jest takie, aby być w stanie poruszać się w różnych kierunkach. W tym artykule proponuję zwrócić uwagę na skryptu wiano w stylu SAI. Jestem pewien, że ten motyw będzie odwoływać się do wielu. Aby rozpocząć, niech określić, co może trzeba rekwizyty:


 • kształtu; może być podjęta w czynsz, kupić w sklepie lub poprosić znajomego policjanta;
 • pręt; to jest możliwe, aby uzyskać ten sam sposób, jak kostium, lub stworzyć własną. Bez niego scenariusz wiano nie odbędzie się w stylu SAI;
 • gwizdek; z nim, myślę, że będzie mieć jak najmniej problemów;
 • rzutki; na pewno znajdziesz to, gdy zapytaliśmy o jego przyjaciół; w kropce, zawsze można go kupić;
 • Whatman, markery, kredki, można znaleźć najbliższy sklep z artykułami biurowymi;
 • znaki drogowe; mogą one opierać się na własną rękę;
 • prawa i tożsamość; są one sprzedawane w sklepach papierniczych;
 • szalik, który będzie z zawiązanymi oczami;
 • bielizny; można je znaleźć w domu lub w sklepie z narzędziami;
 • koło, prawdziwy lub zabawką;
 • autka; z nich też, problemy nie powinno powstać;
 • ludzkie ślady, które mogą być wykonane z papieru.

Teraz spójrzmy na zawodach, które są częścią skryptu na wiano.

konkurencja №1

Kondukt podjechał do domu panny młodej, inspektor zatrzymuje. Kto to będzie, wybrać odpowiednią opcję. Najpierw musimy sprawdzić na obecność oblubieńca alkoholu we krwi. Aby to zrobić, na drodze trzeba poszerzyć bielizny, a w końcu trzeba obracać. Oczyszczenie z zawiązanymi oczami i statek, aby przejść liny. W ogóle, bez względu na to jaki był, byłoby niewłaściwe. Wniosek – oczyszczenie pijany. Od pierwszego konkursu powinno być to, co jest konieczne, aby pozbawić praw pana młodego, ale nie jazdy, a rodzina (Wesele zrobiliśmy). Ponieważ nie miał, będzie musiał zdać egzaminy. scenariusz wiano w stylu SAI i udostępnia go.

konkurencja №2

Tutaj będziemy potrzebować Losowe, gdzie każde pole jest powód, dlaczego młodzi postanowili się pobrać. Centrum – co oznacza, że dla miłości, a pozostałe pola są wypełnione dzięki jego wyobraźni, na przykład rodziców życie, chciał go przygotować zupę i tym podobne. Pan młody jest podana jedna lotka za darmo, inni dla pieniędzy.

konkurencja №3

Teraz zadaniem znajomości znaków, ale nie jest proste, a rodzina. Oto kilka przykładów: skręcić w lewo – nie w lewo, aby chodzić, narciarzy biegowych – udać się do ośrodków narciarskich, hotel – regularnie wykonywać małżeński obowiązek. I tak dalej, to wszystko zależy od twojej wyobraźni.

konkurencja №4

Aby przejść badania lekarskie groomsmen musiał zadzwonić wszystkie jego pozytywne cechy. scenariusz wiano w stylu SAI z pewnością będą się podoba, więc niech uczestniczyć.

Reszta wyposażenia to na pewno się przyda do innych testów, które powinny obejmować go w skrypcie wiano w stylu SAI.