624 Shares 6228 views

Jaki powinien być pożegnanie matki z córką na weselu?

Oczywiście, dzień ślubu jest bardzo ekscytujące nie tylko dla bohatera okazji pięknej narzeczonej, ale przynajmniej wielką mamą.


Rola matki w czasie ceremonii ślubnej jest bezcenna: to ona, kobieta, która podniosła z dziewczynki urocze dziewczyny powinny spełniać jej wybrańcem, aby dać mu swój skarb, teraz błogosławi zarówno ich dzieci i prawo pożegnać się z córką matki na weselu.

Jaka jest siła błogosławieństwa rodziców?

Dawno my czczony ojca swego i matkę, i słuchać każdego słowa mówią. Szczególną wagę przywiązuje się do mowy matczynej na weselu, kiedy daje jej córkę do innej rodziny, i, oczywiście, bardzo martwi się, że jej dziecko tam znaleźć jego najlepszej strony. Do wszystkich Moja córka na i wokół domu, a w związku.

Dlatego pożegnanie matki do córki ślub powinien odbyć się przede wszystkim ładunek dodatni, a po drugie, aby być oparte na doświadczeniu samej matki, przeszedł tygiel życia rodzinnego i wiedząc, jak się zachować w mądrej kobiety.

Wzmacnia efekt dobrych życzeń ikon obecności. Dla błogosławieństwem młodych, mają tendencję do wyboru ikonę Matki Bożej, ale możemy podjąć inną. Najważniejsze jest to, że po ślubie, ikona pozostała w domu młodych.

Jak przygotować się do rozstania słowa?

Oczywiście, niezależnie od tego, w jaki sposób przygotować, jako środek uspokajający lub napoju, zdrajcy rozdarcie nie, nie tak i błyszczy na oczach matki. To nic, że to naturalne, a powinno być. Pożegnanie z matki na córkę na weselu do łez dotyka nie tylko pannę młodą i jej matki, ale również dla wszystkich romantycznie nachylonych gości.

Jednak matka panny młodej powinien zachować się w ich ręce, tak aby nie „paste up” w ogóle – nadmierny płacz na ślubie nieprawidłowe.

W przeddzień uroczystych wydarzeń napisać kilka wersji powitanie, pożegnanie. Przeczytać każdy głos. Jeśli nie można zatrzymać w każdej jednej, poprosić o opinię męża lub bliskich przyjaciół – z ich pomocą będzie można wybrać najlepsze życzenia ślubne od matki panny młodej.

Kilka razy czytając magazyn gwarancji i pozwoli na bardziej zrelaksowany i bez zbędnych emocji odnoszą się do słów wypowiedzianych dotykania – nie ignorować tej reguły.

Ponadto przeczytać pożegnanie z liściem niegodny. życzenia mojej matki musiał iść z serca, a w rękach łóżeczko może mieć niekorzystny wpływ na opinię swojego przyszłego zięcia i tym wszystkich gości.

Posłańcy są dozwolone?

Szczerze mówiąc, matka panny młodej w dniu ślubu nie żartuje. I „drwi” z dzieckiem, który teraz stoi na progu jej nowego życia, ponieważ nie jest akceptowana wśród narzeczonych matek.

Moms więcej na cześć pięknej, łagodny, mądry mowy, odpowiednie na tę okazję. I kolejny ważny punkt – rozstanie mowy powinna być pojemna, ale krótki.

Prawo dać śmieszne pozdrowienia młodość, przyjaciół, dziewczyny, córki, a skoncentrować się na użytecznego i mądrych rad, urządzone w pięknych i nebudnichnye słów.

Na przykład, jak:

„Moja droga córko. Dopiero teraz, kiedy stoisz na progu własnego szczęścia, rozumiem, że dorastałem, czego można sobie pozwolić, aby założyć rodzinę, stworzyć komfort w domu, rodzić i wychowywać dzieci. Pamiętaj, moja droga, że nawet silna kobieta ma prawo być kruche i wrażliwe i liczyć na pomoc męża. Ale ma również obowiązek: pomagać i wspierać go w każdy możliwy sposób.

Nadanie jesteś żonaty, mam zdobyć więcej i syna, który, mam nadzieję, będzie pielęgnować i kochać, a ty, moja córko, odpowiedzieć mu w zamian, ponieważ rodzina na tym i przytrzymaj – na zrozumieniu miłości. I zawsze będzie. Wzmocnić tę starożytną tradycję, np. "

Wierszem lub prozą?

Pożegnanie z matki na córkę na weselu jest wychwalany jako poetyckie i prozę. Jedynym wymogiem, i jeden, i drugi – muszą one być bardzo piękny, niezapomniany.

Jeśli podniecenie zbyt boi się zapomnieć słowa pożegnania do formy w postaci starych listów z pieczątką lub listu w kopercie niezwykłym. Więc jesteś kluczem do zapewnienia młodym – oryginalną pamiątkę.

Jedynym problemem jest to, że gratulacje córkę do ślubu wersety bardzo podobne. Można je pobrać w partiach z różnych stron internetowych i znaleźć nie wyjątkowy.

Jeśli obserwuje się talent do rymowania, wolne wymyślić poetyckiej pożegnania, pokroju, które nie są dostępne nigdzie indziej. Jeśli nie – Gratulacje w prozie. Ale to nie powinno być świeże, codzienne i banalne.

Bo nawet takie oklepane wersje pragnie jak dobro rodziny, szczęścia damskiej, częste przybycia bociana, miłości, może być podawany w zupełnie nieznanym formie.

Jeśli wątpisz w swoje umiejętności literackich, może być powierzone opracowanie mowy ślubu rodzica przez specjalnie przeszkolonych osób. Wszelkie copywriter, pisarz, poeta, utalentowany Tamada przyjemność pomóc i pożegnanie z córką matki na weselu będzie inny, to może być nawet ślub-gratulacyjny arcydzieło.

I jeszcze jedno: pożegnalne słowa swojej matki, aby pamiętać o swojej córce, nie tylko jako wielki mowy okolicznościowe, ale także jako zdrój kobiecej mądrości, które może wykorzystać w swoim życiu rodzinnym.