278 Shares 5004 views

Biografia Natalia Poklonsky. Prokurator Republiki Krymu

Po aneksji Krymu osobowości dziewczynki, który objął stanowisko głównego prokuratora półwyspu, to był zainteresowany wszystkim. Uważamy się szczegółowo ścieżkę swojego życia.


Biografia Natalia Poklonsky wskazuje, że od dzieciństwa wpajane wartości patriotyczne, słyszała wiele opowieści o tym, jak jej dziadkowie walczyli w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej na wolności i praw narodu radzieckiego.

Jest na terytorium Krymu Natalya rozpoczęła pracę w zakresie egzekwowania prawa, łącząc pracę z badania. Udało jej się uzyskać ważne i niezbędne umiejętności, które później pomógł jej osiągnąć szczyty kariery i uzyskać pożądany tytuł.

Początki kariery

Natalia urodziła się w małej ukraińskiej wsi typu miejskiego – Mikhailovka, który nie jest daleko od centrum dzielnicy – miasta Ługańsk. Ukończyła uczennice w małym miasteczku, a wkrótce po ukończeniu studiów zdecydował się pójść na studia Yevpatoria. W tym mieście znajduje się oddział z Narodowego Uniwersytetu w Charkowie, gdzie studiowała i przyszłego Półwyspie prokuratora.

Biografia Natalia Poklonsky: Rodzina

Wiadomym jest, że w czasie studiów na uniwersytecie poślubiła mężczyznę, który miał 19 lat starszy od niej. Jednak ich małżeństwo trwało mniej niż dwa lata.

O rodzina wie bardzo mało. Córka Natalia Poklonsky, podczas gdy mama i tata są w pracy, podnoszenie dziadków ze strony matki. Wiadomym jest, że córka nazwę Anastasia. Ostatnio śpiewała jako część chóru dziecięcego do krymskich prokuratorów w związku z ich profesjonalnego wakacje.

O swoim życiu osobistym nie jest objęty. Cały rok w prasie pojawiły się plotki, że Natalia rozwiedli. Dziewczynka nie zaprzeczył, ani nie potwierdził tych informacji. Miesiąc temu pojawiła się informacja w internecie, że Natalia nadal ma męża, który jest biologicznym ojcem jej dziecka. Informacja potwierdzona przez samego Natalia opowiedziała mi o swojej rodzinie w wywiadzie dla znanego portalu informacyjnym online. Tajemnicą jest informacja o tym, co mąż Natali Poklonskoy.

Popularność wśród internautów

Po serii zdarzeń miało miejsce w Ukrainie Natalya przeniósł się do stolicy Krymu, który następnie został mianowany prezydentem Rosji Vladimirom Vladimirovichem Putinym na stanowisko naczelnego prokuratora półwyspu. Po tym, Natalya uderzyć całą uwagę mediów.

Internauci zastanawiają się, ile lat Poklonsky Natalia. Miała 35.

Ma urodziwy wygląd. Na „Youtube” strona zaczęły pojawiać się dużo teledysków z piosenkami Natalii, wielu jej fanów można znaleźć w Internecie. Poświęciła wiersze i obrazy, głównie w gatunku kreskówek.

Największą liczbę wyświetleń (ponad dwadzieścia milionów) otrzymał film z popularnego kanału „Endzhoykin”, który miał cały teledysk o Natalii, używając jako storyboard komiksów, a jako seria dźwięku – montowane cięcia głos Natalii z różnych wywiadów, które zostały przerobione i brzmi jak piosenka ,

Jak już wspomniano powyżej, Natalia sporządzony w komiksach. Japońscy twórcy anime stworzył serię obrazów z kobietą, której wygląd dostosowany do stylu gatunku. Później te obrazy stały się podstawą dla małego kreskówki krymskiej prokuratora, który stworzył japoński multimeykery.

Modyfikatory światowej sławy gra „GTA 5” ogłosił, że będą one dodać przerobione wersję prototypu Natalii w formie usługi. To nie jest pierwszy raz, że popularne osobistości są wprowadzane do zmodyfikowanej wersji gry komputerowej.

Dzięki właściciela popularnej japońskiej blogu o Natalii dowiedział się cały świat, a dziewczyna, nawet nie czekając, by stać się obiektem zainteresowania internautów. Później, podczas konferencji prasowej Natalia skomentował powstałego boom wokół jej nazwy. Sprawozdania były dość powściągliwy, ale brzmiało natarczywie o umorzeniu dochodzenia w jej życiu osobistym.

W wywiadzie Natalia powiedział, że trwa poważne i odpowiedzialne stanowisko, więc nie powinno się zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju działania ze strony mediów i użytkowników Internetu, ponieważ nie posiadają one żadnego znaczenia. Zauważyła, że dość młody wiek nie przeszkadza profesjonalną szczegółów, więc nie powinien dać się w takiej burzliwej dyskusji.

Krymskiej prokurator Natalja Pokłonska: osobiste poglądy

Natalia tłumaczy swoje odejście z Ukrainy, był kategorycznie nie zgadzają się z polityką rządu i działania ludzi, które następnie doprowadziły do katastrofalnych skutków. Ten kraj jest bałagan dzieje, więc dziewczyna, która była przerażona faktem, że może skazać na gotowych wyrobach z powodu jego niezgodności z opinią władz, udał się na Krym, gdzie przebywał. Według krewnych, Natalia Poklonsky mąż pomógł jej przenieść się z dzieckiem na Krym, a raz w lewo na Ukrainie.

Poklonskaya pracował w prokuraturze w Kijowie miasta od 2002 roku. Rozpoczął karierę w zwykłych zadań i poruszać się w górę po szczeblach kariery powoli, ale pewnie. Natalja Pokłonska, życie osobiste, które nie jest objęte, wyznała, że jej mąż nie od razu przeniósł ją na Krymie, bo miał pracę w Kijowie, ale ze względu na kryzys, stracił ją.

Natalia – wielki wielbiciel cara Mikołaja II, w biurze prokuratora nawet jego portret wisi. Do niedawna była lubiący kupowanie i gromadzenie osobistych zdjęć rodziny króla. Kilka miesięcy temu, Natalia zdecydowała się wzbogacić rezerwę Muzeum Pałacu Liwadyjskim i jednocześnie pozwalają innym ludziom zobaczyć swoją kolekcję.

Rok temu krymskiej prokurator Natalja Pokłonska złożył oświadczenie, że uważa król abdykacji Mikołaja II z tronu został dostosowany nieważności i zasady.

Dała ponad osiemdziesięciu pięciu fotografie dostępne dla publiczności wystawy w pałacu. Niedawno również zlecone rzeźby do pałacu rodziny królewskiej.

Natalia – State Sprawiedliwość Doradca klasa 3, oznacza to, że jest to czwarty najwyższy spośród pozycji Prokuratora Generalnego Urzędu oraz Ministerstwo Sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej. Ten post został uhonorowany przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimir Władimirowicz Putin na dorocznej konwencji Prokuratorów regionów.

Sprawa karna przeciwko Natalii

Nagłe odejście i uzyskanie prokurator półwyspu nie mógł przejść niezauważony przez ukraińskiego rządu, który został oskarżony o zdradę Natalię, naruszenie tajemnicy państwowej i innych przestępstw przeciwko Ukrainie.

Według plotek, że władze ukraińskie zostały określone miejsce pracy wszystkich rodzimych dziewcząt, mąż Natali Polonskoy został zwolniony. Po przeprowadzce do Natalii, że został oskarżony o zdradę w stosunku do Ukrainy i skazany, który pomógł starego reżimu. Jednak nie konkretne działania przeciwko Natalii Prokuratora Generalnego Ukrainy nie zostało popełnione, bo był już na terenie Rosji.

Rosyjscy przedstawiciele zignorowali fakt, że Natalia Ukraina oświadczył chciał. Później powiedział, że to blef, z którym ukraińscy politycy naruszyłoby sytuacji politycznej, które utworzyły się na półwyspie.

innych krajach sankcje wobec Natalii

W związku z wprowadzeniem ograniczeń w sprawie wprowadzenia europejskich polityków i bankowości blokując europejskich rachunków bankowych, Natalia dostał listę niepożądanych gości w Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Natalia zakazane także do otwierania rachunków pieniężnych i pobytu w krajach takich jak Norwegia, Szwajcaria, Liechtenstein, Australii.

zarobek

Natalja Pokłonska, który rangi – generał, niedawno deklarują swoje dochody. Zgodnie z wynikami obliczeń, Natalia ma duże mieszkanie w Symferopolu. Jej przychody w ubiegłym roku 2014 wyniósł prawie dwa miliony rubli.

Roszczenia w stosunku do ich dochodów Natalia nie otrzymał. To nigdy nie został oskarżony o kradzież własności państwowej, jest czysty wobec prawa.

Według polityka

Biografia Natalia Poklonsky spowodował niektórzy politycy chcą wypowiedzieć się na temat dziewczyny. Większość z nich twierdzi, wspaniałe umiejętności Natalia i jej zdolność do osiągnięcia założonych celów.

Jednocześnie, wiele z nich zauważył, że z powodu młodego wieku i braku doświadczenia, że nie może rozmawiać z prasą ciasno i zapobiec niepożądanym i prowokacyjne pytania, ponieważ ta umiejętność przychodzi z obecnością spójny wzorzec komunikacji z przedstawicielami mediów.

zamiast wniosku

Biografia Natalia Poklonsky wskazuje, że radzi sobie z obowiązkami matki i żony, a jednocześnie osiągnął wielki sukces w karierze, bo była w stanie osiągnąć cel, do którego miała zamiar rozpocząć studia na uniwersytecie.

Dziś Natalia jest przedmiotem inspiracji dla większości użytkowników Internetu, a dla tych, którzy zaczynają swoją drogę w Prokuraturze.