367 Shares 3764 views

Aluminiowy system drzwi przesuwnych – nowoczesne rozwiązanie dla wnętrz

System przesuwnych aluminium otwiera ogromne możliwości dla ludzi, którzy mieszkają w małych mieszkań i domów. Przede wszystkim, można zbudować wysokiej jakości ponownego planowania i rozsądnego wykorzystania metrów kwadratowych zgodnie z potrzebami. Na przykład, ślepy przegroda z otwarcia drzwi wygląda zwykły. Ale nadal trzeba pozostawić przestrzeń do orki szarfę. Ten niuans jest również istotne w balkonach.

Optymalnym rozwiązaniem małe balkony

Rama standardowa przynosi wiele dolegliwości, zwłaszcza jeśli szerokość przestrzeni wynosi nie więcej niż jeden metr. Otwarte okna w środku, więc może kolidować z układem (umieszczenie mebli). Aby się go pozbyć, trzeba zainstalować systemy przesuwne aluminiowe na balkonie. Warto zauważyć, że jest to nie tylko bardzo wygodne, ale również estetyczne. Profil używany do konstrukcji, na tyle silne, więc nie ma żadnych problemów, nawet jeżeli pomieszczenie nie jest ogrzewane. Także w odniesieniu do zasadności takiej konstrukcji, konieczne jest, aby podświetlić długotrwałego stosowania, szczególnie zauważalne w porównaniu z drewnianymi barierkami.

systemy przesuwne do mebli

Wprowadzenie chowane Ściany w projektowaniu domu znacząco wpływa jego estetykę. W związku z tym, co czyni taką strukturę, że jest konieczne, aby osiągnąć wysoką wydajność. Dokładne piękny partycja zobowiązany harmonijny wygląd z meblami, czy to pojedynczy zespół. Dlatego nowoczesne fabryki mebli często używać aluminiowych systemów przesuwnych, szaf przesuwnych w innych mebli, na przykład, w korytarzach, kanistry kuchennych itp

Zaletą tego rozwiązania jest łatwość obsługi, niezawodność, trwałość i oczywiście, ergonomia. Na profilu, a rolki są gwarantowane przez okres co najmniej 20 lat. Jeśli trzeba usunąć drzwi, wystarczy podnieść je i umieścić na prowadnicy.

Udekoruj przesuwne partycji

Układ przesuwnych aluminium jest struktura profil. Zwykle jest ozdobiony różnych materiałów. Matowe szkło i plastik jest bardziej odpowiedni dla biura. A mieszkalnych lepiej jest dawać pierwszeństwo boazerii. Wynika to głównie z faktu, że większość konstrukcji jest zimny, a w takim dobrym poziomie blachy przewodności cieplnej.

Obecnie popyt jest wystarczający folia polimerowa. Jest on dostępny w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Jeśli niezbędne opcje są prostsze, można po prostu pomalować przy użyciu narzędzi malarskich. Wykończenie chowane przegrody muszą być wykonane zgodnie z podstawową koncepcją wnętrza.

Jeśli chcesz zwiększyć poziom izolacji akustycznej, pustych partycji przesuwne wypełnione włóknem szklanym lub z wełny mineralnej płyt. W miejscach połączeń ze ścianami i podłogą kostki specjalne uszczelki gumowe.

Najważniejsze – należy pamiętać, że system drzwi przesuwnych aluminium – to tylko ramka. Dlatego bardzo ważne jest, że leczenie, zwłaszcza dla domów był wysoki. W domu jej forniru okryć, wodoodporny klej do tapet, z imitacji skóry lub błony z tworzywa sztucznego z warstwą klejącą.

Zaletą drzwi przesuwnych aluminium

  1. Łatwe do zainstalowania. Jest przymocowana tylko do dwóch głównych powierzchni: podłogi lub ściany sufitu + + ściany.
  2. Niska waga. Aluminium w porównaniu z drewna lub innego metalu jest najprostszym, więc obciążenie kalkulacja produkować nie potrzebuje.
  3. Mobilność. Odejmowalna struktury przez pół godziny.
  4. Konstrukcja. Ze względu na partycji przesuwnych może znacząco zmienić wnętrze. Na przykład, nie tylko do robienia notatek projektowe szybę oryginału, ale także rozszerzyć przestrzeń wizualnie.

Wydarzenia w zespole

Do wytwarzania rozdzielającej z pustych służy do przesuwnych z profili aluminiowych. Jest on odpowiedzialny za budowę twierdzy, a także jego wytrzymałość. Ten rodzaj najbardziej popytu, ponieważ jest lekki i przenośny.

Ważnym punktem jest jakość instalacji. Konieczne jest, aby upewnić się, że cała struktura została zamontowana idealnie proste, jak mówią eksperci, poziom. W przeciwnym razie nie może być nieprzyjemne momenty, na przykład, przewodnik osnowy.

Aluminiowy system przesuwny do balkonów i stacjonarnych partycje powinny być tak stabilny, że może oprzeć się na ludziach. W związku z tym połączenie przegrody do głównych powierzchni szczególne znaczenie uszczelnione.