428 Shares 8140 views

Popularne domowe z silnika pralki

Urządzenia podlegają bardzo szybkiej dezaktualizacji. Chcę wymienić po kilku latach ich do nowej i „zaawansowane”. Ale stary technika nadal działa, wyrzucić szkoda. Dlatego możliwe jest, aby dać „drugie życie”. Bardzo często, jako bazę dla domowych stoi pralka. Z niej można użyć absolutnie wszystkie elementy: nogi silnik, okablowanie, podwozie, Drum. Ale najczęściej domowej roboty silnika od pralki.

Co można zdobyć?

Homemade z pralek silników są wykorzystywane w gospodarstwie domowym. mogą znacznie złagodzić wiele rodzajów pracy. W szczególności, zbioru urządzeń następuje:

  • Elektryczne Emery, który jest niezbędny do ostrzenia noży, wiertła, narzędzia i tak dalej.
  • Kosiarka, pozwalając kosić trawę w ich domku letniskowym.
  • Kruszarki żywności, które będą cięte na małe kawałki ziół.
  • Betoniarce.
  • Cleaver drewno opałowe.
  • kole garncarskim.
  • Tokarka.
  • Generator.

Nie jest to pełna lista, co można wywnioskować z silnika pralki. W rzeczywistości, pomysły mogą być masa. Fani majstrować przy elektronika wymyślanie nowych i ciekawych pomysłów domowej silnika od pralki. Dlatego opiszemy szczegółowo tylko kilka przykładów.

szmergiel

Jednym z najbardziej popularnych domowych z silnika pralki (automatycznym lub półautomatycznym – nie ma znaczenia) to nozhdak elektryczny.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba przygotować kołnierz. Jego potrzeba jest ze względu na fakt, że wał silnika ma jeden średnicy i toczka hole – inny. Kołnierz na jednej stronie będzie dociskany do wałka silnika. Na drugim wątku bocznej jest potrzebne, aby zabezpieczyć koło. Najczęściej stosowany do wytwarzania metalowego długość rury kołnierz 15-20 cm i średnicy 32 mm.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wątku. Jego długość powinna być większa niż w zakresie grubości od około 2 razy. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni kierunek. Gwint powinien znajdować się w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wału. Jeśli wał obraca się po prawej stronie, a następnie przeciąć nitkę w lewo. I vice versa. Ma to zapewnić, że podczas gdy koło nie poleciał. Porusza się w przeciwnym kierunku, koło będzie skręcać.

Drugi kołnierz zakończenie, (które jest nagwintowana) jest dociskany do wałka silnika. Aby to zrobić, musi być ogrzewana z palnikiem. Przez trwałe połączenie z występem oporowym jest połączony za pomocą śrub lub spawania.

Na krawędzi stopki gwintowanej nakrętki jest wkręcana aż do oporu. Dalsze podkładka zużyte i okrąg, który jest przymocowany do podkładki i nakrętki na drugiej stronie. Kiedy wszystko mocno skręcony, przykręcić nakrętkę.

Cała konstrukcja jest przymocowany do podstawy. I mocowanie musi być bardzo niezawodna i trwała konstrukcja nie przesunąć w czasie pracy. Po tym, silnik jest podłączony do sieci.

kosiarka

Popularne produkty domowej roboty z silnika pralki jest na maszynie.

Jako podstawę możemy zrobić ramkę z przewozu lub wózek. Jeżeli nie, ramka może być wykonane z elementów metalowych. Na gotowej ramie zamontowany jest blaszanym który będzie służył jako platforma. Przednia siatka ochronna przymocowane do platformy. Rur zrobić uchwyt. Na wierzchu kładziemy na gumową osłoną.

Silnik jest zamontowany na platformie. W środku jest przygotowanie otworu wału, który jest dołączony do noża. Silnik jest połączony kablem z wtyczką (lub przełącznik). Aby zachować zgodność z wtyczką bezpieczeństwa z gniazda umieszczonego na uchwycie.

Szlifierki karm

Popularność domowej silnika od pralki z czasem tylko rośnie. Ostatnio coraz częściej wytwarzane cięcia karm. Będzie to również wymagać bęben.

Ścianki bębna jest 4 otwory na śruby. Z ich pomocą, struktura zostanie przymocowany do ramy nośnej. Z jednej strony bębna znajduje się otwór na wał. Z drugiej – do rozładunku gotowej paszy. Dwa noże używane. Jednym z nich jest zamontowany na dnie bębna. Musi rzucić jedzenie. Dlatego, jego kształt powinien przypominać śmigło. Drugi nóż zaostrzony z obu stron, będzie podstawowym. Jest ona nachylona do dołu.

Karmić nie rozproszy się na boki, dzięki czemu pokrywę. Konieczne jest, aby wykonać otwór, przez który zostanie dostarczony do paszy.

Jak widać, z silnikiem domowych z pralką są szeroko stosowane w gospodarce.