83 Shares 1813 views

„Na strunach deszczu” wydajności z Muravyova. Widzowie gości o produkcji

Już drugi rok dla całej Rosji zwiedziliśmy słynny spektakl brytyjskiego autora „na strunach deszczu.” O tym, co napisał dramaturg Albert Kowalski? Ogłoszenie z oświadczeniem, na stronach internetowych artystycznie opisać ostatnią wiecznej Anglii. Jesień, deszcz, aw jego domu mieszka samotna kobieta z małomówny sługi. Jeden tylko radość gospodyni są wspomnienia o swoim poprzednim życiu, a jedynym słuchaczem – pokojówka Pina.


To pozostawia nikogo obojętnym „na strunach deszczu” (spektakl z Muravyova). Widzowie gości do ustawiania koniec przeważnie gościnni i entuzjastyczny. Spektakl pomaga dużo patrzeć innymi oczami, aby zmienić coś w swoim życiu osobistym, nie tracić ducha i nie patrzeć wstecz.

Zawartość produkcjach

W centrum sztuki – jedna kobieta Bella pani całkiem bezpieczny, ale wietrznie. Odgrywa genialny aktorka Irina Murawjew. Bella żyje jako starszego mężczyzny, którego ona daje jej ojca i którzy żyją tylko przez krótki czas (nie widać w grze), a sługa lub służąca, Pina. Belli przyjaciół, jeden po drugim opuszcza ten świat, a jedyną osobą, z którą trzeba się komunikować Bella Pina, które z kolei nie są gotowi spędzić wiele godzin słuchania romantycznej przygody gospodyni.

Jeśli wierzyć opowieści o Belli, potem stale wpaść na wizytę lokalnych celebrytów, ale Pina jego wyrazisty widok pokazuje widzowi, że nikt nie zapukał do drzwi.

Pewnego deszczowego wieczoru gospodyni czeka na gości i rozmowy z Pina, ponownie opowiadając swoje przygody. Wreszcie, pokojówka nie wstać i powiedzieć, że nikt nie przyjdzie. Nagle dzwoni dzwonek: na progu stoi miły młody człowiek.

Bell zachwycony chłopiec przyznaje się do domu, stawia stołu, smakołyki i nawet myje nogi. Oszołomiony takiego odbioru, młody człowiek przyznał, że przyszedł sprzedać szczotka elektryczna. Oczywiście, gospodyni go do niczego, ale to sprawia, że wydaje się, że stary zepsuty, i dokona zakupu. Po Bell oferuje młodzieńca umowę: on musi żyć z nim, dzień spędzać czas, jak mu się podoba, aw zamian – wieczorami siedzieć i słuchać jej opowieści. Młodzieniec zgadza.

Druga część spektaklu

Pierwszy akt odbywa się pod wesoły śmiech publiczności. Widzowie często pytają, jak zrobił to pierwsza część serialu „Na strunach deszczu” (spektakl z Muravyova)? Opinie bardziej pozytywne, wszyscy mówią, że jest to komedia, a także podziwiać grę najbardziej urokliwej i atrakcyjnej aktorki.

Drugi akt odbywa się pierwszy w tym samym duchu, bohaterowie przeżywają swoje życie w tym samym mieszkaniu, zabawne przygody się z nimi, aż młody człowiek nie przyznać, że był w domu nie było przypadkowe. Prawie dwadzieścia siedem lat, szukał swojej matki, a wreszcie znajdzie ją. Bell twierdzi również pierwszy, że nie może być syn jego wieku, jedyne dziecko urodziła piętnaście lat, zmarła przy porodzie.

Młody mężczyzna, grany przez Alexander Lobanov dowodzi to inaczej, pokazując dokumenty, metrykę i medalion, który wręczyła dziecku, przed wysłaniem go do schroniska. Kobieta stara się pamiętać młodego człowieka w podnieceniu, imię ojca, ale nie mogę, bo ona miała wielu kochanków, wśród których był milionerem i magnat olej, a ogólna i inne równie ważną osobą. Ale syn znał imię ojca i, przypominając jej wychodzenia z domu.

Bella od Iriny Muravevy

Aktorka Irina Murawjew odgrywa tak że budzi sympatię w duszy każdego człowieka. Może on zaskakująco połączyć komedię i dramat w jednym. Drugi akt bardziej tragiczne niż komiczne. Wielu nawet łez, kiedy Bella krzyczy: „Przykro mi, synu”

Dramaturg, napisał sztukę, chciał wzbudzić współczucie dla kobiety, której życie było bezużyteczne i samolubny. Pomimo tragedii, główny bohater w wykonywaniu Muravyova daje widzowi do zrozumienia, że nie wszystko jest stracone i wiele można poprawić.

widzowie gości

Wiadomym jest, że dyrektorzy, na czele z reżyserem Akim Androsov obserwował uważnie, jak ludzie postrzegają „na strunach deszczu” (spektakl z Muravyova). Widzowie gości do nich ogromne znaczenie. Tak, wielu widzów, że pomimo faktu, że w trakcie wykonywania wszystkich trzech podmiotów zaangażowanych, patrzy za jednym zamachem, i są gotowi szukać ponownie ustawienie.

Każdy, kto oglądał grę, był zadowolony z gry Iriny Muravevoy. W wielu miastach, kilka tygodni przed premierą, wszystkie bilety zostały wyprzedane, a nie jest to zaskakujące, ponieważ z udziałem ulubionej aktorki Rosji i WNP.

„Na strunach deszczu” (PLAY): aktorzy

W rozmowie z dziennikarzami Muraveva powiedział o tym, jak postrzega ona swoją postać. Według aktorki, Bella już starsza kobieta, która przez całe życie lubi opowiadać historie. Ale przychodzi młody człowiek i zabiera ją do czystej wody. Była bardzo przykro z powodu jego charakteru, wielu słuchaczy, nawet płacze, mówi Irina Murawjew.

Poza tym wydajność jest nadal ulubieńcem publiczności grany przez młodych aktorów teatru i kina, takich jak Anna Terekhova i Anna Ukolov – jako Pina i Alexander Lobanov Leonid Bichevin i Evgeny Kulakov – jako młody człowiek.

wniosek

Począwszy od 2015 wydajności wycieczki w całej Rosji i poza jej granicami, a wyprzedane wszędzie. Nie teatr, gdzie aktorzy udali się do łuku, a publiczność wstał i krzyknął: „Brawo!” Przez ponad pięć minut, publiczność stała brawo aktorów metropolitalnych, dają kwiaty i dziękuję za doskonałą wydajność i wynikające z dodatnim ładunkiem.

Można bez końca pisać o tym, jak przyjęła „na strunach deszczu” (spektakl z Muravyova). Opinie Gości teatru, w tym menedżerów i dyrektorów, gdzie ustawienie pozostaje bez zmian: „zobaczyć pokaz – nie pożałujesz”