762 Shares 4227 views

„Potudan rzeka”: historia sztuki, twórcy, sprzężenie publiczność

Wydajność Woroneż Teatr „Potudan River”, które dokonuje przeglądu zostaną przedstawione w tym artykule, jest tworzony przez iloczyn Andriej Płatonow „w pięknej i brutalnego świata”. Jest to sztuka o miłości. Spektakl jest prezentowany w postaci intymnej rozmowy.

O produkcji

„Potudan rzeka” – spektakl , który często nie mówią o niczym: radości i smutki, nieskomplikowane życie rodziny samotnego starca, z niewidzialnym w relacjach między kochankami, rozpaczy, która jest niemożliwa do ukrycia. Directed zapisane unikalne dzieła tekstowych.

Nikita bohater wraca z wojny do ukochanej. To historia o tym, jak dwa dobre ludzie po prostu podgrzać nawzajem ciepło i pomaga im przezwyciężyć wszystkie trudności. Nie są one w stanie wymownie wyrazić swoje uczucia, więc nie trzeba.

artyści pokazują wydajność w bardzo bliskiej odległości od publiczności, co zmusza ich do odgrywania roli najbardziej wiarygodny.

Projektant stwarzające artysta Jurij Kuper. Znany jest na całym świecie za swoją pracę. Jego sety są w minimalistycznym stylu. I rzeczywiście preparat nie zawiera nic nadzwyczajnego, a każdy etap metafor. Wszystko opiera się na grze aktorskiej.

historia

„Potudan rzeka” – opowieść o chłopcu o imieniu Nikita, który wrócił z wojny do rodzinnej wsi. Poszedł spaceru wzdłuż rzeki Potudan. Młody mężczyzna wraca do domu, gdzie spotkał swojego ojca, który nic nie wiedział o losie swojego syna i nie spodziewałem się zobaczyć go przy życiu. matka Nikity umarł, i nie czekając na niego.

Następnego dnia, facet spotyka swojego przyjaciela z dzieciństwa Any. Ukończyła szkołę średnią i studia dla lekarza. Młodzi ludzie pamiętają swoje dzieciństwo i jak oni byli przyjaciółmi. Zaczynają relacji. Dbają o siebie. Młodzi ludzie nie są sami i mają tylko jedną szansę na przetrwanie – jest być razem. Ale nie właścicielem światowej mądrości. Nikita nigdy nie znał kobietę, i staje się poważną przeszkodą, on ucieka z Luba dla niego. Wkrótce bohater traci zdolność mówienia. Luba smutek próbowała utopić w Potudan, ale to zapisane. Nikita wraca do niego. Pod koniec spektaklu „Potudan River” bohaterowie zyskują szczęścia.

Premiera odbyła się w 2009 roku. Aw 2010 Spektakl został nagrodzony „Złotą Maskę”.

reżyseria

Performance "Potudan Rzeka" put Sergei Zhenovach. W 1979 roku ukończył studia w Instytucie Kultury Krasnodar, Wydziału Reżyserii. A w 1988 roku, nie nauczył się GITIS.

W ciągu lat swojej kariery artystycznej, Siergiej umieścić następujące występy:

 • „Zimowa opowieść”;
 • „Gracze”;
 • "Ardent Serce";
 • „Notatki zmarłego”;
 • „Głupcy z Mayo”;
 • "Iolanta";
 • "Goblin";
 • „Trzy lata”;
 • „Iluzja”;
 • „Wściekłość i wrzask”;
 • „Mała Komedia”;
 • "Brat Ivan";
 • "Król Lear";
 • „Biała gwardia”;
 • "The Night Before Christmas";
 • "Seedy rodzaj";
 • "Pannochka";
 • „Miesiąc na wsi”;
 • „Notebooki” i inne.

Wielokrotne występy Sergei Zhenovach został laureatem „Złotej Maski”.

Widzowie gości o produkcji

Publiczność jest różne emocje grać „rzeka Potudan”. Recenzje spektaklu można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne. Wiele osób nie podoba się fakt, że preparat stosowany w minimalnych dekoracje: ściany, zamknięte z desek, która przekracza kształt krzywej dent, symbolizujące rzeki Potudan. Inne widzowie, z drugiej strony, uważają, że jest to doskonały projekt, ponieważ nie odwracać uwagi od historii i aktorów.

Wiele osób pisze, że wydajność jest dobra, ale nie wywołuje zachwyt. I choć reżyser mówi, że sztuka trzymane tekst autora, ale w rzeczywistości nie ma praktycznie żaden z jego. Finał nie jest postrzegana przez koniec historii. Niniejsza opinia została wyrażona głównie tych widzów, którzy czytają grę.

Publiczność nie czyta dzieła pozostawała pod wrażeniem przez ustawienie C. Zhenovach. Według nich, scena pokazuje bardzo szczerą, czystą historię miłosną, która nie jest ładowany z niepotrzebnych szczegółów.

Są tacy, którzy wierzą, że nawet jeśli w grę i okazało nie jest idealny, jako dyrektor podziwu dzieła etapie Andriej Płatonow nie jest łatwe.

Ciekawy ruch, według opinii publicznej – aby stworzyć atmosferę czasów, w których działanie gry, nawet w holu. Nie odgrywa akordeon i wszyscy traktowani do herbaty, boczek, ziemniaki i czarnego chleba.

Opinie o aktorach

Spektakl „The River Potudan” Opinie publiczności o pracy aktorów otrzymał w większości pozytywne. Artyści Zhenovach stanie wymownie milczy, wyrażając uczucia i emocje swoich bohaterów tylko oczy i gesty. Od czasu do czasu toczą się „płaszcz”, ale, jakby przypomniawszy sobie, po raz kolejny podniósł się do wysokiego poziomu działania. Podziwia jego gra piosenkarza Liuba Maria Shashlova. To pokazuje jego charakter czystej i szczerej dziewczyny, która szuka szczęścia.

Artystka, w opinii publicznej, trudnym zadaniem. Muszą nawiązać kontakt z publicznością, dzięki czemu czują się skóry każdy gest i spoglądający znaków, zrozumieć wszystkie swoje doświadczenia.