283 Shares 7441 views

Najlepsze występy w Moskwie: Ranking

Moskwa plakaty są pełne różnych propozycji: klasycznej komedii, dramatu i melodramatu, tragedii i parodii. Jakie są najlepsze występy w Moskwie wybierać: albo skandaliczne głośne produkcje repertuaru dyrektorów mody? W niektórych produkcjach z udziałem znanych aktorów, gra tak, że chce zobaczyć?


Proponujemy Państwu przegląd obecnych produkcjach, które koncentrują się na nie tylko publiczność, ale także reżyserów, aktorów i krytyków. Pomożemy Ci zrozumieć tę obfitość i przedstawi rankingu najlepszych występów Moscow – odbicie współczesnego życia w klasycznym repertuarze. Wszakże jeśli teatr ograniczy się wyłącznie klasyczny w swojej niezmienionej formie, ryzyko staje się „akademickim martwy” (Niemirowicza-Danchenko).

„Tryptyk” (Piotr Fomienko)

Oto najlepsze występy w Moskwie. produkcja na dużą skalę „Tryptyk” Fomenko po otwarciu małej sali teatru. Literacki podstawa ustalenia – „Fauście” dzieła Puszkina „Count Nulin”, „The Stone Gość” scena z Trzy części, dwie przerwy.

Pierwsza część – lekki, przewiewny, w duchu reżysera: huśtawka, poezji, „sentymentalny anegdota wierszem”. W drugiej części Fomenko zabiera widzów i kamienia hiszpańskiego miasta. Nagrobki, kraty, klasztor, modlitwa. Wszystko to jest mylące oczywiste. Trzecia część – w rozwiązanie, gdzie widz zanurza się w bardzo realistyczny morzu, a potem wraz ze sceną i podmiotów obejmujących jedwabną fali.

Wszystkie te metafory, iluzje, stowarzyszenia wzbudzać wrażenie: „W drewnianej szopie, że można, jak we wszechświecie, aby przejść przez wszystkie szczeble w rzędzie, należy przejść przez ziemię z nieba do piekła”. Oferuje on także swoim widzom Fomenko.

Utalentowana gra tak Kirilly Pirogova, Galina Tyunina Karen Badalov – "smakoszy" prawdziwego "raju" dla teatru

"Eugeniusz Oniegin" (Wachtangowa Teatr, reżyser. – Rimas Tuminas)

Wynik ten jest wart obejrzenia, aby zobaczyć, jak dyrektor łamie stereotypy poetycki talent, liryzm i rytm w budowie zdań. Autor gry, otwiera nowe wymiary w naturze postaci i fabuły. Nazywa się play-uczucie myślenie.

Cała produkcja odbywa się w mgłę. To czyni go bardziej jak fantasy, która jaśnieje rosyjskie przywary i cnoty czyni widoczne. rosyjskiego życia jest reprezentowany przez widzialny i namacalny, z humorem i wyrafinowania pokazano jej złe strony.

Ale najważniejsze – to plejada aktorów, które czynią perfekcyjne wykonanie: S.Makovetsky, V.Dobronravov, M.Sevrinovsky, V.Vdovichenkov, Yu.Borisova, I.Kupchenko, M.Volkova, N.Vinokurova, L.Maksakova.

„Mewa” ( „Satyricon” teatr)

Wielki ekscentryczny Yu.Butusov odgrywa w losu gra aktorską. Bohaterami tej gry – klaunów, wesoły wesoły idioci, wariaci przemyślane i starzenie, grał w komentarzu, piękno. Co się dzieje na scenie spontanicznie i kreatywnie. Madame Arkadin, z pomalowanymi oczami, jak czarownica, Konstantin w ostatecznej próbie utonąć w zardzewiałym kąpieli matki i Butusov zatańczy taniec nieznaną nikomu.

Tutaj widać jasnych gwiazd "Satyricon" – Polinu Raykinu Timothy Tribuntseva, Agrypina Stiekłow twarzy Nifontova. A tak na marginesie: „Mewa” zdobył „Złotą Maskę” dla najlepszego reżysera, które zostały nominowane do najlepszych występów w Moskwie.

"Anarchy" ( "Współczesna" teatr)

Untouchable „tyran” Garik Sukachev jest reżyser spektaklu, a Michaił Efremov jako Billy „poronienie” – dyrektora nonkonformistycznego działania, opartego na sztuce Brytyjczyk Mike Packer. Efekt, który wyprodukował show, w porównaniu z „bomba” – jest tak niezwykłe, zabawne i w przeciwieństwie do „Współczesna”. Że tylko to mata na scenie, pijany sprzeczka i antyrządowe demagogia!

Historia wieku punków, którzy spotykają się w nadziei na zarobienie – spektakularny i przekonujący. Firma M.Efremovym widać D.Pevtsova, V.Mischenko, M.Selyanskuyu, O.Drozdovu

«№ 13D» (MAT stwarzające V.Mashkova)

Każdy teatr-kapitał na pytanie: „Jakie są najlepsze występy komediowe w Moskwie” niezmiennie odpowiada: „numer trzynaście.” Inscenizacja była dziesięć lat i towarzyszyło stałych ogłoszeń. Ale w 2012 roku został usunięty z repertuaru.

Sztuka została reaktywowana.

Nowa obsada i nowy format modne – więc wrócił wesołą grę przez szalonych opowieści o Ray Cooney. Zamiast Avangard Leontiev roli polityka, który tęskni „poddać się pasji” ze swoją sekretarką, grany przez Igora Wernick. Rola „zwłoki” oznacza stałą Leonid Timtsunik. Wielbiciel sekretarka – „pechowy virgin”, który w ubiegłym wystawił grał Jewgienij Mironow i teraz Sergey Ugriumov, wciąż szalenie boi się matki i jej pielęgniarki. Uroczy Paulina Andreeva (sekretarz) i wzruszająca Irina Pegova (zakonnica) są noszone na scenie w koronkowej bieliźnie.

Pokój trzynasty wszystkich iskier, pada i wieje. Spektakl jest pełen efektów specjalnych, a nawet wideo na pełnym ekranie. Ogólnie rzecz biorąc, brak atrakcji. Najwyraźniej Mashkov zaprasza widza do ucieczki od absurdu w życiu i oglądać absurdalność w scenie.

Wideo komiks finał dodaje plus dla remake'u „Czechowa” Mewa leci w pasie Chamberlain, mając czas na jego sposób obrazić Kreml dwugłowego orła i Big Ben. W ogóle, komedia działa na widzów jak witaminy: doskonała podnosi ton i poprawia nastrój.

Teatr dla dzieci

Jakie są najlepsze występy w teatrach w Moskwie, gdzie można pójść z małym publiczności? Bo dla nich teatr – to emocje, zaskoczenie i podniecenie. Nawet Stanisławski powiedział, „dla dzieci do zabawy, jak dorosły, ale tylko lepiej.”

Więc najlepsze występy dzieci w Moskwie – top-end pięć spektakli, które na pewno zwrócić uwagę na:

  • „Piotruś Pan” (Teatr Wachtangowa.) – reżyser Alexander Koruchenkov zaangażowany w sztuce Dzheymsa Barri młodych aktorów – uczniów, „Szczupak”.
  • „Pippi Pończoszanka” (Teatr „Wiśniowy sad”) – jasny, burleska oświadczenie o słynnych czerwonych włosach dziwki. Historia opowiedziana dzieciom, którzy nadal wierzą w cuda.
  • „Czarnoksiężnik z krainy Oz” (TCC Meyerholda.) – Head Theatre Lev Erenburg zaprezentuje magiczną skuteczność w L.F.Bauma produktu.

  • "Alice in Wonderland" (Teatr "Workshop PN Fomenko") – klasyczny Fantasy dla dzieci i dorosłych. Jest to pierwszy debiut reżysera I.Popovski że zwrócił pokaz do magicznego aktu. Po warsztacie Fomenko w Moskwie są najlepsze występy, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.
  • "Cat House" (Moskwa teatr młodzież) – produkcja G.Yanovskoy o produkcie S. Marshak. Niezwykła wydajność, które wykonane dekoracje w dużą kostkę, które obracają się do publiczności różnych stron i, jak puzzle, składające się na obraz. A dzieci oświadczenie zegarek będzie na poduszkach znajdujących się w holu.