676 Shares 6197 views

Utalentowany aktor filmowy i teatralny – Philip A. Pale

Niektórzy z aktorów pozostaje zakładnikiem jednej roli, a ktoś otwiera dla publiczności nowe aspekty swojego talentu. Filipp błędny, który grał w serialu „Córki ojca” Vanik, udało się wyjść poza rolę piątkową uczennicą. Artykuł mówi więcej o jego biografii i kariery.


Od kołyski do teatru

Philip A. Blady urodził się w rodzinie, jest bezpośrednio związana z sztukach teatralnych. Jego ojciec Anatolij błędny – Honorowy Artysta Rosji, a matka, Swietłana nadal pracuje jako asystent reżysera. Philip ma także starszego brata Ilya, który osiedlił się w kinodublyazhe.

Po urodzeniu jego najmłodszy syn w 1988 roku w mieście rodziny Pietropawłowsk Kamczacki Pale mieszkali tam przez sześć lat, a potem zmienił swoje miejsce zamieszkania do Orenburg. To wiązało się z dużą dozą reżysera Podolskim rozdział odebrane rodzina Anatolij Pale.

Philip A. Blady, zainspirowany przykładem swego ojca i brata, smakowały oklaski w wieku czterech lat. Wtedy chłopak milczał wspieranie rolę w sztuce, gdzie jego ojciec grał. Trochę Filip był dumny, że brawa wraz ze starszymi aktorami.

Kolejna szansa, aby zabłysnąć na scenie Pale miał 8 lat. W 1996 roku powierzono mu rolę młodego poety w spektaklu „Córka kapitana”. Aktor miał okazję nie tylko do nauki po raz pierwszy replikę, ale również uzyskać opłatę. Później podzielił że część pieniędzy kupił projektanta, który od dawna marzył.

Młodzież i nowe sukcesy

Philip A. Blady nie został opuszczony pasję do teatru jak podrosną. Publiczność zobaczyła go znowu w spektaklach „Love Pentagonu” i „Wiśniowy sad”.

Odtwórz film Philip udało przed wejściem na uniwersytet. W wieku 16 lat, zapalił się w filmie „Obsession” sparowane z Tatiana Arntgolts.

Przyszły aktor blady Philip A. nie zamierza iść na uboczu. Przeszedł przez konkurencję i stał się uczniem Shchukin Instytutu Teatralnego, który ukończył w 2009 roku. Równolegle z badaniami, Filip udał się pojawiać na ekranie. Grał w serialu „My Fair Niania”, „dom” do góry nogami, a także filmy „przypadkowych pasażerów” i „Full Moon”.

Finest godziny

Filipp błędny zasłynął podczas ekranach out siódmego sezonu serialu „córka ojca.” Miotła (Benjamin) Wasiliew – postać z Pale – sumienny uczeń Baumanki gdzie cud nadejdzie, a najstarsza z córek – Masza fashionistka. Masza i Broom stają się przyjaciółmi, ale zabawa zaczyna się, gdy Benjamin spotkał się z kolejną najstarszą córką psychologa Vasnetsov – Dasha. Miotła w miłości z fizyki Kobieta wybiera nowy obiekt swoich marzeń. Jednak początkowo jego sympatia nonreciprocal. Dla związku vanik i Dasha podwójnie ciekawy do oglądania ze względu na fakt, iż są one kompletne przeciwieństwa. Benjamin z ogromnej odpowiedzialności odnosi się do badań i wygląda jak prawdziwy dobry chłopiec w porównaniu z Dasha, że ocena ta nie jest szczególnie dbać o, a wszyscy jej zainteresowanie skupia się na ciemnej i tajemniczej subkultury gotowy.

Mimo wszystko, miłość ogarnia serce młodej pary, a 270-series (13 sezon), stają się mężem i żoną. Następnie nowożeńcy urodziła córkę Sonię, więc Miotła i Dasha, były gotessa przekształcić opiekuńczych rodziców.

Philip A. Blady: miłość życia

Seria „Córka ojca” był pewny siebie oceny lider, więc armia fanów serialu rosła. Pojawił się i własny klub fanów na Phillip Anatoljewicz blada. Rosyjskie dziewczęta i młode kobiety są bardzo zainteresowani w osobistym życiu młodego aktora. Początkowo wszyscy byli pewni, że spotyka się z Panią w serialu „Córki ojca” Nastey Sivaevoy. Następnie Philip Bride nagrany kolejny „Córka Ojca” – Elizabeth Arzamasova, która odegrała intelektualnej Galina. Często są one postrzegane razem, na tych samych młodych aktorów bardzo przekonujące oznaczone gwiazdką kochanków w sztuce Sergeya Aldonina „Romeo i Julia”. Ponadto, Philip nawet wystąpił w teledysku do Lisa singiel „Jestem twoim słońce” w 2010 roku. Niemniej jednak, zarówno aktor zaprzeczył pogłoskom o ich związku. Elizabeth powiedział w wywiadzie: „Kocham Phillip, on jest świetnym partnerem i niezawodny przyjaciel.”

Sam aktor blady Philip A. wielokrotnie wspólnie z dziennikarzami, że marzy o mądrej żony, którzy będą stać na straży ogniska domowego i córką, które z pewnością nazwaliby Masza. Konkretne fakty i nazwa jego prawdziwej dziewczyny Pale woli zachować w tajemnicy.

Ostatnie role

Filipp błędny kontynuuje przyjemność ucieleśniają różne obrazy w złożoności w teatrze. Kolejna jasna rola była dla niego rola Nikita Dyageleva w „kuchni” i „Hotel Eléon”, syn bogatego ojca, który chce zrobić wszystko sam.

Po jego brat Filip próbuje się w dubbingu. Na przykład, jego głos mówi Finnick Odeyr w serii "The Hunger Games".

Również w marcu 2017 roku stało się znane o początku stworzenia pełnometrażowego filmu na podstawie serii „córka ojca”, co niewątpliwie będzie bohaterem tego artykułu.