567 Shares 9187 views

Nikolai Slichenko: biografia, życie osobiste, fotografia, rodzina, dzieci

Cygańska muzyka w naszym kraju przez wiele lat po rewolucji uznano za średniej klasy sztuki, kochał eksploatujące zajęcia oficerowie Białe Guard i emigrantów z pierwszej fali. Po części było to tak, ale to jest sprawiedliwe, by przypomnieć, że przedstawiciele gatunku dekadenckiej także Sergeya Esenina, Igorya Severyanina i wielu poetów, słusznie uważane za swego rodzaju „złotego funduszu” poezji rosyjskiej. Ale wiele poglądy zmieniają się w czasie, a całe gatunki czasami wyłaniają się z hańbą Dzięki wybitnych artystów. Naprawdę popularna piosenka cygańska w ZSRR zrobił Nikolai Slichenko. Biografia tej fascynującej muzyki z wielu filmów, w których zagrał i oczywiście śpiewa.


trudne dzieciństwo

Obecnie jest powszechnie znane zasady „czystości rasowej”, który wyznawali przywódców Trzeciej Rzeszy. Jeden naród, są przekierowywane los uległych niewolników, podczas gdy inni grozi całkowitym zniszczeniem. Skazane przez grupy etnicznej według Hitlera i Rosenberg, obrabiane i Roma. Doświadczyłem brutalności hitlerowców podczas II wojny światowej i Mikołaja Slichenko. Biografia, rodzina i narodowość całkowicie objęte oznak przyszłych ofiar „nowej europejskiej części.” Ojciec Alekseya Arhipovicha, strzał w obecności jego syna i sześciu letniego chłopca udało się uciec z katów, w przeciwnym razie byłoby to nieuchronnie oczekiwany ten sam los. Życie było brutalne wokół ludzi umierających z głodu, dewastacja zwyciężył …

kołchoz

Po zwycięstwie nie było o wiele łatwiejsze. Sieroty stał na „torze krzywej” kradzież, a kto wie, co może być w taki zwinny chłopca, Nicholas Slichenko, biografii. Rodzina wyjechała do pracy w kołchozie koło Woroneża, praca była ciężka, w dni robocze płacono ani grosza. Ale pewnego dnia młodzieniec usłyszał, że istnieje Gypsy Teatr w Moskwie, i to się nazywa „Roman”. Od tej chwili nic innego nie mógł marzyć Nikolai Slichenko. Jego biografia może być związane tylko ze sztuką. Tak postanowił.

Niektóre dodatkowe fakty …

To było w 1951 roku. Przyszły artysta miał szesnaście lat, i udał się do stolicy. Nasi współcześni nie jest zbędny poznać lub przypomnieć, że w latach stalinowskich mają rolnicy nie mieli paszportów, i weszli do miasta, tylko z zaświadczeniem od rady wsi, że przewodniczący oddał niechętnie. Jednak i ja poprosiliśmy o to rzadki dokument, od rolników i pieniędzy też nigdy nie miał pensję otrzymali raz w roku – zwykle w dniu wyborów, a szacuje się kilka rubli (workday zapłacono kwotę 20 centów sprzed reformy). To był początek, jak wspomina Nikolai Slichenko, biografię. Rodzina, dzieci w tym pracowali od świtu do zmierzchu w gospodarstwach zbiorowych. Jednak nie był sen … Zadzwoniła i zażądał działań.

W teatrze „Romen”

To musiało być trudne, ale cokolwiek to było, i osiągnął Moskwa Nikolai Slichenko. Biografia ewoluowała jego wybitnie udany (innymi słowy, miał szczęście). Instrukcja pojedynczy cygański teatr w świecie kiedyś widział w nim talent, a starsze pokolenie trupy wzięła młodzież w swoich szeregach. Praca na scenie z młodym aktorem miał szczęście Lyaley Chernoy, ROM-Lebiediewa, Mihailom Skvortsovym i wiele innych wielkich mistrzów. Mieli wiele nauczyć, a Mikołaj nie przegap tej okazji. Nawet grając role drugorzędnych i trzeciorzędnych, zawsze starał się im indywidualność i pokazać swoje umiejętności. Jedyne co pozostało czekać w nadziei bycia zauważonym.

„Cztery oczyszczenie”

Ale nie mógł się spodziewać tylko swoją szczęśliwą okazję jako aktywnego młodego człowieka, Nicholas Slichenko. Biografia jest osobą, a artysta zwrócił się do starszego przyjaciela o pomoc. On wtedy powiedział mi, że w czasie podróży do Tour w Zagorsku celowo usiadł z Siergiejem Fedorovich Shishkov, i tak długo, jak autobus podskoczył na koleinach, udało się przekonać, które wpływają na pacjentów, tak aby mógł go zastąpić i odgrywać swoją rolę, główny, przy okazji. Doświadczony aktor udał się z nim spotkać, a zadebiutował. Potem było wiele ról – w teatrze i kinie, ale to okazało się fatalne. W „Czterech zalotników” Slichenko, coraz starsza, grałem inną postać, Badi.

A jak to było na osobiste przodu w taki wybitnego artysty, Nicholas Slichenko? Biografia, dzieci, żona – to wszystko podekscytowany wielu fanów. Jest też pełne zamówienie.

życie osobiste

W naszych czasach, kiedy prawie wszyscy znani artyści skłonni mówić o sobie w prasie, co byłoby nawet lepiej milczeć, to miła niespodzianka Nikolay Slichenko. Biografia, życie osobiste i inne okoliczności, więc interesy „żółtej prasy”, nigdy nie reklamowane. Aktor i muzyk, że jego rola i pieśni, wszystko inne może być pozostawiony na uboczu, choć coś jeszcze nieznane. Jego żona – Agamirova Tamila Sudzhaevna – aktorka, Artysta Ludowej, a także z „Romen”. Rodzina ma trójkę dzieci: dwóch synów (Peter i Alex) oraz Tamilla córkę (jest ona także artysta Gypsy Theatre). Wnuk – imiennik dziadka Mikołaja Slichenko.

Biografia, rodzina, zdjęcia reportaż „Star fabrycznie 3” wskazują, że geny są silne twórcze i następna generacja artystów. Nic skandalicznego życia Slichenko stało, cały jego los jest związany ze sztuką, poświęca całą swoją siłę. Od zwykłego aktor był w stanie wznieść się na dyrektora artystycznego teatru. N. Slichenko przyznano wiele tytułów honorowych i nagród, otrzymał wiele nagród, ale w większości szczęścia dla każdego artysty zawsze ma szansę realizować się w sztuce.

kierunek

W celu pełniejszego ujawnić talent, trzeba stale pracować na siebie. Zaawansowane klasa Pola kierowanie Andriej Aleksandrowicz Goncharov Nikolay Slichenko ukończył, gdy był znany w całym kraju artysty. Potem zaczął stawiać na sztukach, a pierwsza z nich była teza „Gruszeńka”. Odtwarza I. Rom-Lebiediew naprawdę lubił dyrektora i oczywiście publiczność. Drugi występ zwany „Pojechaliśmy Cyganów”. Następnie „Nepoklonov”, „ogień Horses”, „Brothers” i innych sztukach, które cieszyły się wielkim powodzeniem w naszym kraju i za granicą, jako prawdziwy krytycy arcydzieło zwane działania musical „My – Roma” – jasny i oryginalna, pełna świetnych piosenek ,

piosenka

Oczywiście, praca Mikołaja Slichenko oddzielić od głównej pasji życia – utworu. Ten klasyczny Cygański romans i muzyka ludowa (rosyjski, ukraiński, białoruski) i popowe piosenki. Zgodnie z jego pasją zawsze inny i duchowości. Wiele piosenek usłyszeć w filmach z Slichenko (stosunkowo niewiele, w sumie siedem), a także ze sceny. Zostały one opublikowane w dużych wydań na płyty i kasety, są one często transmitowane w telewizji.

W zwykłym życiu wybitnego aktora, reżysera i piosenkarka jest bardzo skromny, najbardziej docenią rodziny, dzieci, wnuki, ulubioną pracę, a co oddał większość swego losu – piosenka.