742 Shares 5114 views

Opis i charakterystyka techniczna „Toyota Avensis”

Doskonałe parametry techniczne „Toyota Avensis” w połączeniu z dobrym projektowaniu i wysoki komfort pozwolić samochodu przez dłuższy czas na zorganizowanie wiodącą pozycję w swoim segmencie rynku. Jednym z najbardziej udanych była trzecia generacja samochodu. Został on stworzony specjalnie dla Europy i zadebiutował na targach samochodowych w Paryżu. Jeśli chodzi o koszty „Toyota Avensis”, nowej maszynie standardowo w salonach dealerów krajowych sprzedanych za kwotę, która rozpoczyna się od 860 tys. Rubli.


Pomimo faktu, że tendencja do stałego wzrostu i wagi poszczególnych modeli, japońscy projektanci mają inną opinię w świecie motoryzacji. Dowodem na to są cechy techniczne „Toyota Avensis”, a także jego powierzchowność. Nowy wygląda zarówno uporządkowany i bezpiecznie. Należy zauważyć, że w porównaniu z poprzednim modyfikacji nadwozie samochodu jest przedłużony zaledwie pięć centymetrów. Jednak, jego tylna zębatka została przesunięta, tym samym zwiększając objętość przestrzeni wewnętrznej. Ze względu na wysoką linię pasa i półkuliste dach poprawy osiągów aerodynamicznych modelu. Należy zauważyć, lampy rozciągnięty, zdobiące przód pojazdu. Znacząca innowacja dla samochodu jest to, że nie jest już dostępna jako pięciodrzwiowy hatchback i jest dostępna tylko w ciele „uniwersalnej” i „sedan”.

Nie tylko parametry techniczne „Toyota Avensis”, ale najnowsza generacja pojazdu wnętrzu zasługuje na szczególną uwagę. Wykorzystuje miękką tapicerkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Należy zauważyć, że kupujący kilka opcji kolorów do wnętrza, jak również możliwość skóry układu. Powierzchnia przedniej konsoli jest teksturą i ma ciekawą strukturę. Kierownica w samochodzie jest regulowana indywidualnie dla konkretnego użytkownika. Przedni panel dotykowy ekran, który wyświetla dane zintegrowanego systemu nawigacyjnego. Sklep zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla pasażerów, a objętość bagażnika wynosi 500 litrów. izolacja hałasu maszyny jest wykonany na wysokim poziomie, tak że inne dźwięki nie słychać wewnątrz.

Szczególne słowa zasługują na nowy model „Toyota Avensis” Dane samochodów. Na rynku krajowym sprzedawane samochody z silnikiem o pojemności 126 i 147 KM. Silniki te działają w połączeniu z „mechanika” z sześciu etapów lub CVT. Zużycie paliwa wynosi 9,2 i 5,7 litra w trybie podmiejskiej miasta i odpowiednio. Na przyspieszenie od zera do „setki” samochód zajmuje 10 sekund, a jego prędkość maksymalna wynosi 205 km / h. Specyfikacje „Toyota Avensis” pozwalają samochód płynnie i łatwo pokonać nierówności i dziury. Zawieszenie podczas pracy praktycznie bezgłośnie. Maszyna zwrotnym wchodzi gładko, dokładnie spełniające wszystkie polecenia kierowcy i unikając banków. Jednocześnie nie może nie cieszyć gospodarki trzeciej generacji samochodu. Jest on wyposażony w dużej mierze kosztem systemu, niezależnie kontrolować otwieranie i zamykanie zaworów.