560 Shares 3011 views

Zgłoszenie witryny do Google nie jest łatwe, ale bardzo prosty


Każda witryna znajduje się w Internecie, to ma prawo zająć jego miejsce. I to jest w porządku, całkowicie za darmo, jest dostępna dla właścicieli stron internetowych, wyszukiwarek, które są zaangażowane w rankingu zasobów sieciowych zarządzanych zgodnie z żądaniami. Wyszukiwarki nie są proste programy, wszystkie one mają dość złożony i skomplikowany algorytm działania. Na wynikach wyszukiwarki zależy od wielu różnych czynników.

Aby miejscu w rankingu jednego z najpopularniejszych wierszy listy zapytań, należy użyć zestawu specjalnych metod, które są wywoływane metody promowania witryn. Jedną z nich jest metoda rejestracji witryny w wyszukiwarkach, w szczególności, możliwe jest zarejestrowanie witryny do Google. Należy zauważyć, że jeżeli strona nie jest specjalnie nagrany, nadal jest wyszukiwarka Google, prędzej czy później będzie indeksować tylko rejestracja tej procedury będzie znacznie szybciej. Upraszczając, strona indeksacji można uznać udzielenia mu pewną liczbę, która określa jej miejsce wśród wszystkich stron internetowych na ten temat.

Jak wspomniano wcześniej, wyszukiwarki – tyle złożone programy. Każdy z nich, oprócz głównej części – robota wyszukiwarki, zawiera w swej strukturze kilka dodatkowych usług, które zapewniają użytkownikom dodatkowe możliwości. Tak więc, jeśli mówimy o rejestrację w szerokim tego słowa znaczeniu, termin ten może obejmować nie tylko rejestracji do indeksowania witryny, ale także na wykonanie usług dodatkowych. Rozważmy rozszerzoną wersję swojej witryny w Google. Jego opis znajduje się poniżej.

Wszystkie rodzaje, dzięki czemu możliwe do zarejestrowania na stronie internetowej w Google, są dość prosta procedura ich przejścia, i zazwyczaj nie wymagają żadnej specjalnej wiedzy. Najważniejszą rzeczą – aby dowiedzieć się, jakie usługi daną wyszukiwarkę, co każdy z nich potrzebne, a które trzeba się zarejestrować. Rozważyć wszystkie usługi wyszukiwarki Google.

indeksowanie

Dodanie witryny do kolejki do indeksowania. To, że tak powiem, główny serwis jest wyszukiwarka. W celu zarejestrowania witryny Google, wpisz nazwę w postaci specjalnej stronie w określonym formacie i dodawać komentarze, jeśli jest to pożądane. Następnie kliknij na „Dodaj URL». Aby dostać się do strony rejestracji, należy wpisać w dowolnej wyszukiwarce witryny rejestracyjnej frazy w Google i udać się do jednej z tych opcji.

diagnostyka

Narzędzia dla webmasterów w Google – to specjalna usługa, która pomaga rozwiązać szereg kwestii istotnych dla nich. Dzięki tej usłudze można diagnozować problemy wewnętrzne miejscu jeśli chodzi o wyszukiwarki, określ obszar, dla których został stworzony, i zobaczyć ogólnych statystyk. Aby rozpocząć korzystanie z usługi, musisz się zarejestrować, a do tego wymyślić i wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło. Usługa ma również link, gdzie można dowiedzieć się wpisując następujące zapytanie: narzędzi Google dla webmasterów.

statystyka

Google Analytics – usługi zbierania i przetwarzania danych statystycznych witryny. Jest to ważna usługa, która dostarcza użytkownikowi najbardziej kompletnej informacji o odwiedzających witrynę. Dane te zostały przedstawione w tabelach i na wykresach. można je znaleźć, ile razy i gdzie była wizyta, a także wiele innych bardzo przydatnych informacji. Ustal link do rejestracji w tym serwisie mogą być takie same powyższy sposób, wpisując zapytanie: Google Analytics.

przycisk +1

Jest to przycisk społecznościowy Google. Za umieszczenie go na stronie chcesz wstawić przycisk na każdej stronie skryptu. Następnie pojawi się na wszystkich stronach, a użytkownik będzie mógł go nacisnąć. I tym bardziej będzie wciśnięty przycisk, tym bardziej ważna jest ta strona będzie dla wyszukiwarek Google i wyższych rankingów.

katalog

Aby przyspieszyć indeksowanie, można spróbować zarejestrować witrynę w Google w wolnym katalogu DMOZ. Dla prawidłowej rejestracji, dwa warunki muszą być spełnione. Pierwszy – aby znaleźć odpowiednie miejsce na ten temat w sekcji. Po drugie – konieczne jest, aby ta sekcja tematyczna była redaktor, których szczegóły znajdują się na dole strony rejestracyjnej. Po „Szukaj” i „Select” są wykonane, można kliknąć przycisk „Prześlij adres URL”, a rejestracja jest zakończona.

Jak widać witryny wymienione w Google jest proste, najważniejsze – pragnienie, cierpliwości i wytrwałości. Powodzenia!