467 Shares 9796 views

Promocja stron internetowych – Techniki Kolor

Istnieje wiele metod promocji witryn w systemach poszukiwawczych. Są zwykle podzielone na kilka grup. Kolorem. „Kolor” jest często zależny od sposobu metoda jest związana szukać politykę i regulacje silnika.

Przez „białych” metodami całkowicie prawnych tacy, którzy uważają sposoby nie bezpośrednio zabronione w wymagań wyszukiwarek. Zgodnie z zasadą, że nie jest zakazane – jest dozwolone. Zazwyczaj taka zasada i prowadzone pozycjonujące. Choć ślepo podążać za nim, nie polecam. Czasami mogą wystąpić problemy.

Istnieją wyraźne ostrzeżenie w sekcji dla webmasterów, które brzmią następująco: sankcje mogą być stosowane do stron internetowych, które wykorzystują metody nie są wyraźnie oznaczone jako niesprawiedliwe, ale w rzeczywistości nie są.

Tak więc promocja internetowa w pełni legalne i optymalizacji jest coś, co jest na zaleceniach projektowaniu stron. Struktura drzewa, opisy zdjęć, listy, tytuły itd.

Niestety nie będzie to osiągnąć większego wpływu. Z tego prostego powodu, że są one znane wszystkim, nie wymaga specjalnych inwestycji – tylko raz – a więc dostępne dla wszystkich. W jaki sposób można wyprzedzać inne witryny w wynikach wyszukiwania, jeśli używasz wszystkie takie same jak inne?

Ponieważ sceny i metod szarej out.

Ponieważ definicja szary, chcielibyśmy być prowadzone: to jest coś, co nie jest czarne przed czasem. Oznacza to, że nie podlega sankcjom. Więc zawsze istnieje ryzyko. Choć nie jest tak wielka. Ponieważ zdecydowana większość webmasterów i ich zastosowania.

Jednym z najbardziej powszechnych – to linki. Ponownie, wiele osób uważa, że nabycie odniesień – to sposób zupełnie legalny, aby zwiększyć wiarygodność swojego życia w oczach wyszukiwarki. To nie jest tak. Niezupełnie. Naturalnie, liczba i jakość linków zewnętrznych prowadzących do witryny raz była głównym kryterium obliczania autorytet zasobu. I nadal tak pozostanie.

Nie powiedziałbym, że wiele wyszukiwarek w pierwszej kolejności, ale aby osiągnąć takie wyniki, jakie można osiągnąć w odniesieniu do gry, nie może być nic innego. Tak, wiele rzeczy są teraz myśli czynnik behawioralny. Tak, Google i Yandex ma potężne narzędzia śledzenia zachowań użytkowników na temat danego zasobu. Obliczanie procentu niepowodzeń, powtórz wizyt, średni czas trwania wizyt, liczba stron na wizyty. Wszystko to pokazuje, jak ciekawe miejsca (jego zawartość) odwiedzających.

Tak, bez wątpienia publikacja może być niezwykle interesujące materiały do osiągnięcia dobrych wskaźników behawioralnych. Wyszukiwarki będzie go zobaczyć, a może wyświetlać strony internetowe w szczytach. Ale nie można wycofać. Jeszcze nie jest wystarczająco dostosowane przeszukiwania algoritny jak my wyszukiwarek sami ostrzegają, że taka promocja strona była w pełni skuteczna.

Ale linki w prawej ręce pracują niemal zawsze. Inną rzeczą jest to, że bez wsparcia dobrej treści, to optymalizacja może i zejść na psy.

Ale Google od dawna odbywają zakupiony linki nieuczciwych metod podpowiedzi Yandex że nie mile widziane.

Aby oczyścić „szary” odnosi się otwory drzwiowe bez spamu przekierowania i tekstowym.

Ale z większej jasności w kolorze czarnym. To jest wręcz oszustwo jako wyszukiwarki i użytkowników.

Ukryty (urządzone w kolorze tła) tekstu, maskowanie, ze strony przekierowanie, i innych.

Należy wspomnieć, że pracują dalej. Często bardzo skuteczne. Często jednak krótkotrwały. Dla białych, SOM-sites wszystkie stosowane rzadziej. Głównie dla towarzyszy krótkoterminowych. Zgodnie z zasadą, że przewijał zarobione i został wyeliminowany.

To w zasadzie. Oczywiście nadal istnieje duża liczba konkretnych technik. Satelity, social media, itd. Ale wszystkie z nich w mniejszym lub większym stopniu należą do jednej z tych grup.