595 Shares 3696 views

systemy CMS

Młody i naiwny, byłem przekonany, że globalna sieć jest tworzona tylko przez wzgląd na rozrywkę. Na szczęście się myliłem. A gdy ja zdobione. Po wiadomościach przeglądania online, zdarzyło mi się wpaść na „Zarabianie” koncepcji. Okazało się, że właściciele portalu otrzymują dużo dochodów. Oczywiście, podobało mi się pomysł robienia rzeczy, które kochasz, podczas gdy zarobki z niego nie przyjemność, ale również zysk. Chciałbym, aby spróbować przypomnieć sobie dzień, kiedy początek w ten sposób. Jednak, aby stworzyć stronę internetową – trudne zadanie. Załóżmy teraz rozumiem, że nie jest absolutnie trudne dla doświadczonego użytkownika. Tak więc zajęło mi, aby rozpocząć tworzenie portalu. Jak zacząć? W poszukiwaniu niezbędnych informacji, widziałem kilka różnych komunikatów marketingowych, aż znajdziesz pożądany – Blog Web-master. Stopniowo, wyniki czytać nuty w jego głowie pojawił się dokładny plan działania. Wyglądało to mniej więcej tak. Na początku musiałem podnieść system CMS – silnik na portalu, a następnie napisać do zasobu, promować je, a następnie podjąć zarabiania poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju partnerstwa, treści, wdrażania, zapisów itp
Początkowo były problemy w doborze silnika. Nie, że system CMS dla portalu były trudne dla mojego zrozumienia, ja po prostu nie był w stanie podjąć decyzję. W wyniku analizy pozostałych dwóch ulubionych – Joomla i Kantonti. W rezultacie, wybrałem Joomla jak wydawało mi się jak łatwy i zrozumiały system dla początkujących. Ale to jest moja osobista opinia, która nie może się równać twoje. Kiedy wszystko się skończyło, spodziewałem się najtrudniejsza część zadania – SEO promocji. Badane pierwszą publikację, ustawić do niego. Wszystko zaczęło się długie godziny napełniania portali specjalistycznych artykułów z oznaczeniem słów kluczowych, linków wewnętrznych. Jednocześnie zacząłem zakup linków zewnętrznych. Tutaj chciałbym powiedzieć, że się nie udało, ale sobie z tego sprawę dopiero kiedy zobaczyłem artykuł o wymagania ewidencji zamówień. W rezultacie, musiał stracić wiele nieistotnych linków, którego masa jest bardzo mała. Powiedział webmaster blog pomógł również wybrać najbardziej odpowiednią wymianę na zakup linków. Więc zabezpieczone doskonałą bazę wygrać przychylność wyszukiwarek. Patrząc w przyszłość, pragnę zauważyć, że utrzymanie zasobu na „powierzchni” jest o wiele bardziej skomplikowane niż początkowy początku. Dlaczego? Cała sprawa jest to, że algorytmy wyszukiwarek są regularnie aktualizowane, a to jest konieczne, aby zmienić strukturę zasobu, należy wykonać Łącz ponownie, edytować publikacje podoba. Mówiąc najprościej, jest to konieczne, aby być stale na baczności. Jednak ja nie narzekam, bo teraz mam okazję do czynienia jedynie z własnej stronie internetowej, która mnie doprowadza.
Przybysze mają możliwość dać kilka zaleceń. Przy wyborze domeny zapomnieć o bezpłatnych usług. Tak, najpierw będzie można czuć się dumni z faktu, że zbawieni, a inni wypłacić finanse, ale później zdarzy ci się spotkać z problemami technicznymi, ataki wirusów lub innych problemów.