112 Shares 4493 views

Wypłata macierzyństwa

Gdy zbliżamy się do daty wydania w urlopie macierzyńskim , kobiety starają się znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które odnoszą się do warunków ich późniejszym życiu, oczekiwań i planów. Do czasu, gdy jest to 30 tygodni, oni zaczynają się martwić i płatności związane z macierzyństwem. Ta płatność zostanie dokonana na podstawie rejestracji urlopu, który jest podany w czasie ciąży, począwszy od 30 tygodni, a kończąc okresu poporodowego.

Zazwyczaj, w trzydziestym tygodniu ciąży, kobieta przynosi zaświadczenie lekarskie z poradni przedporodowej, a następnie napisał oświadczenie na wakacjach, którego czas trwania wynosi 140 dni. Standardowe prenatalne urlopu wynosi 70 dni, jeśli oczekiwany jednego dziecka, a 84 dni w przypadku bliźniąt.

Jeśli wiesz jak macierzyńskiego są wypłacane, można zaplanować przyszłe koszty z góry, które są związane ze zbliżającym się nowym dodatkiem do rodziny. Do korzyści można oczekiwać żadnych kobiet w ciąży, które idą do przedporodowej urlopu. Ustawa przewiduje, że wypłata przez państwo macierzyństwa jest przeprowadzane w takich kategorii obywateli, zarówno pracujących, studentów, personelu wojskowego, jak i zwolnionych z powodu likwidacji firmy , a następnie rejestracji w centrum zatrudnienia. Świadczenie nie jest przyznawana kategorie takie jak kobiet bezrobotnych i tych, którzy nie są członkiem zatrudnienia w środkowej zarejestrowany.

Od stycznia 2011 roku, obliczanie położniczych świadczeń odbywa się według nowych zasad, zgodnie z którym przewiduje dwa sposoby Aby naładować: z uwzględnieniem przeciętnego wynagrodzenia za rok, w okresie od 1 lub 2 lat kalendarzowych. Podczas dokonywania sprawozdań wymaganych obowiązkowo określić preferowaną metodę memoriałową.

Płatność z macierzyństwa dla kobiet pracujących według schematów i warunkach zbliżonych do procesu otrzymywania wynagrodzenia. Przedtem była zapłacona przez przeniesienie środków do karty bankowej, świadczenie zostanie wypłacone w ten sam sposób. Różnica będzie w zakresie świadczeń macierzyńskich. Pomoc państwa jest podana do mianowania zaledwie 10 dni, ale wypłata lub przelew realizowany będzie w następnym dniu wynagrodzenia.

Jeśli kobieta wie, jak macierzyństwo są płacone, to będzie dość zdecydowanie wiedzieć, ile pieniędzy i kiedy zostanie on wymieniony. Przy obliczaniu uposażenia w celu uwzględnienia pełnej kwoty przeciętnego wynagrodzenia. Jako jedyny warunków obejmują obecność czasie co najmniej sześciu miesięcy. Ponadto istnieje granica, której dotyczy maksymalnych korzyści. płatność macierzyński w 2012 roku został indeksowane o 6%. Jeśli jest mniej niż wymagany czas jest brany pod uwagę aktualny rozmiar minimum egzystencji.

Przy obliczaniu średnich dziennych zarobków brane pod uwagę liczbę płatności, które zostały dokonane w okresie rozliczeniowym, jego lista jest wymieniona w rozporządzeniu w sprawie obliczania świadczeń. Zgodnie z rozliczania podróży służbowych nie podjętych zwolnienia chorobowego, wynagrodzenia urlopowego. Korektę nie tylko ilość, ale także okresy, dla których te płatności są dokonywane. Przy obliczaniu średniego dochodu codzienne macierzyńskiego pomnożonej przez liczbę dni w dekrecie, to znaczy 140.

Nie zapomnij moms, że oprócz korzyści są uprawnieni ciąży i inne płatności. W roku 2012, dodatek do tego, że stał w ciąży we wczesnym okresie na rachunku, czyli przed 12 tygodni było 465,2 rubli. Po urodzeniu, wskazane jest, aby powołać się na wypłatę świadczeń dla narodzin. Dodatek ten jest wypłacany do wszystkich kobiet w ciąży, niezależnie od tego, czy pracowali oni wcześniej. W 2012 roku wysokość tego dodatku wynosi 12,405.31 rubli. Opłaty te są uważane za federalny, ale oprócz nich istnieją także regionalne, które w każdym podmiotu Federacji ustala się oddzielnie.