474 Shares 2909 views

Pauline Barskova: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Pauline Barskova. Biografia zostanie szczegółowo omówione poniżej. Mówimy o rosyjskich pisarzy i poetów. Nasza bohaterka urodziła się w Leningradzie w 1976 roku, w dniu 4 lutego. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest laureatem wielu nagród literackich, w tym imię Andriej Bieły. Jej pierwsza książka prozy został wyróżniony jako „Vital Voices”.

biografia

Pauline Barskova studiował na wydziale filologii klasycznej na Uniwersytecie Petersburskim. Ukończyła z tej uczelni. Od 1998 roku studiowała w Stanach Zjednoczonych, uczestniczył w California University (Berkeley). Jej praca badawcza dotyczy rosyjskich trzydziestych proza (Egunov, pochwa). On jest profesorem literatury rosyjskiej w Amherst w Hampshire College.

wierszyk

Główną formą literacką, która okazała się Pauline Barskova – wiersze. Jest to rzadki przykład poeta Prodigy. Jednocześnie, jako dorośli, nie zgubić się w świecie literackim. Valery Shubinsky zauważa, że młodzieńczy głos naszej bohaterki został zniekształcony przez zakłócenia w formie kokieterii, chamstwa umyślnej lub nieorganicznej kształcie hash. Nie jest możliwe, aby usłyszeć poetę. W tym wczesnym, nie całkowicie zasłużony sukces nie pomogło surowość wobec siebie. Jednocześnie jej głos był mocny z natury, a po osiągnięciu dojrzałości, ruszył przez różne dźwięki. Posiada zmysłowy sopran, ekscytujący, jednak zdolny i spokój.

debiut

Pauline Barskova uczestniczyła w związku literackiego, co doprowadziło Wiaczesław Leikin. Nie odnotowano znaczący wpływ Wsiewołod Zelchenko – starszego przyjaciela. Pierwsza książka z naszej bohaterki została opublikowana w roku 1991. W tym samym czasie stała się laureatem All-Union Festiwalu młodych poetów. Później Polina Barskova otrzymał pierwsze miejsce w konkursie literackim pt „Tenota” oraz nagroda „Moskwa-Transit”. We wczesnych pracach naszej bohaterki czuł wpływu niektórych późniejszych romantyków, zwłaszcza Francuzów. Wśród nich, Rimbaud, Lautreamont, Baudelaire.

ewaluacja

Dmitrij Kuzmin nazywa jej poezja jest bardzo zmysłowy. Ma romantyczny magazyn. Prace połączyć ponury kolor i silne napięcie emocjonalne. Prace te nie są zbyt podobne do low-key pracach Petersburg ostatnich dziesięcioleci. W pewnym sensie można nawet dostrzec bliskość intonacji naszej bohaterki z wczesnych dzieł Evgeniya Reyna, który jest jej biologicznym ojcem i rosyjski poeta. Ponadto, można ją porównać z zakresem mniej znanych autorów, którzy pracowali na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wśród nich Ozhiganov i Mironow. Oni próbowali stworzyć coś podobnego do francuskich poetów przeklętych „” na rosyjskiej ziemi. Autorzy zostały pominięte w Rosji ze względu na problemy społeczno-polityczny, który następnie został wysłany do poezji, a także innych form sztuki. W 2000 roku nasza bohaterka próbował scharakteryzować swoją pracę. Zauważyła, że w swoich pracach, widzi coś innego: Nowoczesny, Peter, arogancja, bite, skandaliczny, wulgarnych, sentymentalny, tabloid, zaniedbania, bezwstydny, pustka. Mamy osądów na temat wpływu na nasza bohaterka kreatywności Iosifa Brodskogo. Zauważyła, poeta, który nie jest ani nauczyciel, ani idolem dla niej. To środowisko języka dla niej. Według poety, jest to postrzeganie Iosif Brodski i chciał osiągnąć. Podobne relacje mogą być z Biblii, lub, w przypadku dawnej szkoły, wielkiego Homera. Brodski powiedział w języku poezji rosyjskiej. W 2000 Danila Davydov zauważyć, że nasza bohaterka odmówił autorytarnego tonu. Do roku 2006, jego pozycja uległa znacznej zmianie. Według niej, nowa literatura nawykowe ramy nie pasują, a system, w którym obecność poetyckiej giganta była broń, pociechą, uzasadnienie, kompas, parasol, w lewo. W chwili obecnej nasza bohaterka ciężko pracuje „w Petersburgu oblężenia”. Fragmenty przyszłej książki została opublikowana w rosyjskich czasopism. W szczególności, "New Literary Review", "NZ".

bibliografia

Pierwsza książka, która została napisana przez Pawła Barskova, zwany „Boże Narodzenie”. W 1993 roku opublikował pracę „Race obrzydzenia”. W 1997 roku opublikował pracę Mette Dalsgaard. W 2000 roku opublikował książkę „codziennie i orfickiej”. W 2001 roku, istnieje "Aria". W 2005 roku nasza bohaterka pisze „brazylijską scenę.” W 2007 roku opublikował pracę „Wędrujący muzyków”. W 2010 roku wydaje książkę „Direct Control”. opublikowano "Message Ariel" w 2011 roku. Kolejna książka, która została napisana przez Pawła Barskova – „żywe obrazy.” Praca ta została opublikowana w roku 2014. W książce tej autor rozmów o takiej ciężkiej pracy, przebaczenia. Zakłada on odpowiedzialność przed nim, i często prowadzi do winy, kto zapomniał o niechęci. Napisany przez wprowadzenie w tej pracy ma na celu zbadanie prozę osób poniżej historycznego tinyscope i uczynić ogromny podejście oszczędzania.

Książka „Właściciel ogrodu”, został opublikowany w 2015 roku