407 Shares 7584 views

Ekonomiczne, temat, lub awangardowy – i co idea garnitury panieński ciebie?

Ślub dla wielu ludzi kojarzy się z początkiem nowego życia, a więc konieczne jest, aby właściwie pożegnać stary. Porozmawiajmy o wieczór panieński. Gdyż tak rozmieszczone, że to przyjemne, aby pamiętać, że było głośno i zabawy. Złapać ciekawe pomysły na wieczór panieński i poszukać inspiracji z nami!


opcja budżet

Nie zawsze po zakupie sukienki ślubne są jeszcze pieniądze na coś innego. To oczywiście przesadzone, ale słaby w przypadku braku finansów nie jest konieczne w każdym przypadku. Na przykład, pomysł na wieczór panieński na dachu będzie kosztować zaledwie grosze. Jedyną rzeczą, która jest trudne – jest to, aby znaleźć tę samą dach. I nie zapomnij, aby zapewnić możliwość złej pogody. Ten wieczór panieński może odbyć się w gorący letni dzień – w szczerych strojach kąpielowych z koktajlem i leżakami. Czy wolisz opcję wieczorowy świece, szampan i intymnych rozmów? Jeśli to drugie, nie należy zapominać, koce i poduszki. Będą dodać komfort i ciepło do towarzyskich. Inna opcja budżet – to pomysł na wieczór panieński na charakter. Piknik – i nie trzeba wydawać dodatkowych. Przekąski do pięknych pań, butelka dobrego wina i kosz owoców – bardzo piękne połączenie. Jeśli wyjdziesz z miasta samica firmy, a następnie zatrzymać się na noc w namiotach – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Chociaż, jeśli to jest twój styl życia, można myśleć w tym kierunku. Piosenki z gitarą i ognia – ten sam rodzaj romansu.

Nie szczędząc środków

Jeśli masz zamiar świętować w wielkim stylu, jak znaleźć taki wieczór panieński pomysł – grupową sesję zdjęciową lub striptiz w domu? Nawiasem mówiąc, nie przeszkodą. W pierwszym przypadku można „czynsz” fotografem na dzień, pójść na jazdę po mieście w pięknym samochodzie, a następnie przyjść do studia fotograficznego i mają bardzo nieprzyzwoite sesję zdjęciową. W drugim przypadku, nie trzeba wychodzić z domu, drużyna męska przyjdzie do ciebie i jak należy dopingować zapalającą taniec. Może to być niespodzianka dla panny młodej z jej przyjaciół. Jest to z pewnością nie zapomni. W restauracji można przypisać liczbę miejsc dla najbardziej niefortunne zgromadzeń kobiet. W tym przypadku można prawie zagwarantować, że wieczorem odbędzie się sztywno i sztywno. Ale pokój – zupełnie inna historia. Tu i Program kultmassovaya jest i wesoły nastrój.

imprezy tematyczne

Jeśli wyjść z domu nie działa, to pomoże zdywersyfikować wieczorem specjalnego tematu. Ty, na przykład, można zrobić parodię nagrody „Oscar”, organizowanie imprezie piżamy lub kolorowy imprezę gdzie każdy ubiera się w tym samym kolorze. Oto kolejny pomysł wieczór panieński: można dokonać wieczór w tradycyjnym stylu rosyjskim, prowadzić ceremonie, jak i starych, wróżenia z ręki. Bardzo zabawa zapowiada się wieczór panieński w stylu: „A ty słaby?!”. Tu jesteś w środku zabawy nie tylko na nieznanego numeru, zadzwonić i poprosić o ważą do 300 gramów słonia, ale również w postaci pół-nago na balkonie będą tańczyć Lambada. Jeśli to wszystko jest połączone z sesji zdjęciowej w poprzednim akapicie, rano będzie intrygujące.

Wstrząsnąć to miasto

I ostatni wieczór panieński pomysł związany jest z nowym popularny trend – na flash mob. Organizować takie działania – i będzie honorowymi gośćmi w wieczornych wiadomościach. Masowe panny tańczą w centrum miasta – imponujące widowisko. Jeśli to nie jest twoja sprawa, po prostu zebrać koleżanki i iść z nimi w raid na rozrywki w mieście. Pobyt w każdym nie więcej niż pół godziny, a potem wrócić do domu tylko w nocy. Zobaczysz – przygoda będzie miała mnóstwo!